Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude Centrum designu a bydlení Kaštanová z důvodu konání firmení akce UZAVŘENO.

Děkujeme za pochopení.

Mechové obrazy

Mechové obrazy

Zelené plochy si vydobývají své místo na slunci v exteriérech i interiérech. Trendem poslední doby jsou mechové obrazy. Nejenže skvěle vypadají a snadno se stanou designovou perlou každého interiéru, ale jsou také absolutně bezúdržbové, vydrží mnoho let a díky své barvě navozují klid, pohodu i pocit sounáležitosti s přírodou. Dejte jim šanci a uvidíte, že si je zamilujete.

Značky

Němec

Společnost Němec se zabývá realizací stylových povrchů, vertikálních zahrad a mechových obrazů. Vyvíjí vlastní nejmodernější technologie, díky kterým uspokojí i ty nejnáročnější představy o dokonalém designu interiérů. To vše vám přináší v České republice i v zahraničí již více než 20 let. Mezi jejich ikonické technologie patří stěrky Imitace betonu® a Betonepox®.

Snaha vnést do interiéru kus přírody není nic nového. Zatímco pokojové rostliny má doma snad každý, mechový obraz vám budou všichni závidět. Na pár zelených tahů štětcem na plátně ale zapomeňte: mech v obrazech je pravý! 

S mechovým obrazem snadno, rychle a stylově oživíte svůj obývací pokoj i kancelář, mechové plochy si nachází svoje místo ale také v prostorách komerčních, jako jsou restaurace nebo showroomy. Oproti rostlinám mají celou řadu výhod: jsou nenáročné na okolní podmínky (světlo, teplotu), nevyžadují žádnou údržbu (nezalévají se) a krásné a svěží vydrží mnoho let. Na rozdíl od klasických obrazů pak do prostoru vnáší skutečný dotek přírody a díky zelené barvě také uklidňují a navozují klid a pohodu.

Mechové dekorace se vyrábí ze stabilizovaného přírodního (mumifikovaného) mechu a k dispozici jsou v celé škále variant a rozměrů a samozřejmě také na míru, kreativitě se přitom meze nekladou. Nejdéle (klidně i 10 let) vydrží v místnostech o teplotě od 5 do 30 °C a vlhkosti okolo 60 %, nevadí jim ani klimatizované prostory nebo nedostatek světla (právě naopak). Když se zapráší, snadno je otřete hadříkem nebo prachovkou. 

Přijďte si vybrat mechový obraz pro svůj interiér do showroomu Němec v Centru bydlení a designu Kaštanová nebo si na e-shopu pořiďte konzervovaný mech v sáčku a vytvořte si mechovou dekoraci přesně podle vašich představ.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.