NOVINKY

Vyberte si jedinečný obraz do vaší domácnosti

Vyberte si jedinečný obraz do vaší domácnosti

Máte doma designový styl, který je vám vlastní. Chcete jej doplnit o zajímavé dekorace, které budou originální a nebudou celkový dojem rušit? Vsaďte na originální obrazy na stěnu. Jednotlivé obrazy si můžete na míru přizpůsobit a dokonce si je i sami namalovat. V našem článku se dozvíte, jaké obrazy jsou v současné době moderní, kam je pověsit a proč si pořídit obraz, který si můžete vymalovat sami, technikou malování podle čísel. Poradíme vám jakou velikost zvolit do jednotlivých pokojů i proč budete milovat černobílé obrazy.

Přiblížíme vám jednotlivé pokoje a pomůžeme vám vybrat originální obraz, který vás nadchne. Není totiž nic horšího než špatně zvolená dekorace, která dokáže celkový koncept rozbít. Obrazy jsou nedílnou součástí každého domova. Ať už se rozhodnete pro minimalistický, industriální nebo venkovský styl.

obrazy do domácnosti centrum kaštanová

Předsíň jako vstupní brána do vašeho světa

Myslíte si, že do předsíně není potřeba věšet žádný obraz? Opak je pravdou. K navození příjemné atmosféry je předsíň tou první zastávkou. Není zapotřebí mít v předsíni několik obrazů, stačí jeden dominantní, který upozorní příchozí, v jaké domácnosti se budou pohybovat. První dojem je nejdůležitější, proto je předsíň ideální volbou, jak dokázat, že máte styl a víte co chcete. Dominantní velký obraz bude nejlepším řešením. Nebojte se ani černobílé techniky, která může působit až mysteriózně.

obrazy do domácnosti centrum kaštanová

Obývací pokoj pro návštěvu i rodinu

Tato část domova je asi nejvíce využívaná. Proto je zde také zapotřebí volit doplňky, které vás nebudou rušit a příjemně doplní celý koncept. Ideálně zde doplňte klasické obrazy s vašimi fotografiemi. Černobílý obraz, který bude dominantou jedné stěny je trefou do černého. Jestliže rádi malujete a chcete si pořídit obraz malování podle čísel, je obývací pokoj ideálním místem pro zavěšení obrazu.

Velmi dobře působit budou také obrazy s krajinou nebo přírodou. Obrazy stromů, zvířat nebo moře se hodí jak do minimalistického pojetí vašeho domova, tak i pro uvolněný vintage styl.

Kuchyně a její doplňky

Mysleli jste si, že v kuchyni není místo pro obrazy? Máte zde jen kachličky a skříňky? Určitě ale najdete prostor alespoň pro malý obrázek, který bude tou dokonalou tečkou za celým designem. Ideální obraz do kuchyně nemusí mít jen téma jídla, vhodné jsou také abstraktní obrazy nebo obrazy s krajinou.

obrazy do domácnosti centrum kaštanová

Ložnice - útočiště pro malé i velké

Pohodová atmosféra a tulící se členové rodiny, pro dokonalé chvilky strávené s rodinou není zapotřebí žádných extra dekorací. Postačí vám jen velká postel a rodinná fotografie doplněná malým obrazem. Jestliže nechcete v ložnici rodinné fotografie, vyzkoušejte reprodukce slavných obrazů, které nevyjdou nikdy z módy.

Dětský pokoj - říše fantazie

Veselé motivy, pastelové barvy, velké plochy. Nebojte se experimentovat a dopřejte svým ratolestem pohádkové postavičky, hrdiny i kreslené motivy kdekoliv budou chtít. Obrazy na stěnu v dětském pokoji jsou určitě vhodné. Ideální jsou moderní obrazy, které jsou tvořeny tak, aby byly odolné proti poškození. Jestliže máte malé děti, není černobílý obraz úplně vhodný, naopak u větších děti se raději zeptejte, jaké dekorace a obrazy chtějí, přece jen, vy s nimi v pokojíčku ,,nebydlíte“, proto by měly mít starší děti možnost volby a svůj obraz si vybrat samy.

obrazy do domácnosti centrum kaštanová

Obraz do koupelny? Není problém

Bojíte se, že obraz v koupelně nevydrží, protože v koupelně nejsou vhodné podmínky? Nemusíte se bát, moderní technologie výroby obrazů myslí i na nehostinné podmínky pro obrazy. Proto je vymyšlena technika, která dokáže odolat vlhkému prostředí, které mění teplotu během několika minut. Obrazy do koupelny jsou vytvořeny tak, aby vydržely tento silný nápor.

Obraz do domácnosti prostě patří, ať už se rozhodnete pro dominantní nebo jednoduchý a malý obraz, mějte na paměti, že nejdůležitější je první dojem. Jestliže vás obraz na první dojem neosloví, nejspíše se mu to nepodaří ani po čase. Máte-li z nějakého obrazu strach, určitě si jej nepořizujte do bytu. Na trhu jsou tisíce různých obrazů, určitě najdete ten dokonalý pro vás.

Foto: Dovido.cz

Novinky & akce

Rekonstrukce showroomu Keraservis

Vážení zákazníci,   rádi bychom vás informovali o aktuálních provozních změnách na showroomu Keraservis, kter...

Jaké jsou barvy roku 2024? A jak se vybírají? Inspirujte se!

Rok co rok institut barev Pantone vyhlašuje barvu roku. Ta se stává jakýmsi průvodcem tónů pro designéry, arc...

PF 2024, Vánoční otevírací doba.

Milí přátelé, s koncem kalendářního roku často míváme potřebu ohlédnutí a rekapitulování. Taky to tak máte?  ...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.