Dekorace na zeď

Dekorace na zeď

Dětský pokoj by měl být opravdovým rájem na zemi - proto bychom ho chtěli i dokonale vydekorovat. Různé hračky, dekorace, tapety nebo obrázky a fotky. Dekorace na zeď jsou skvělou volbou - nejenže je můžeme umístit v dostatečné výšce, aby se na to nenechavé ručičky nedostaly, také ale můžeme zaplnit zdi pokoje, aby vše působilo mile a útulně. Zaměřte se na detaily - přece jen jsou to drobnosti, které vytváří náš domov.

Značky

Optimal Interier Design

Specialista na tapety, dekorační a potahové látky, koberce, kvalitní čalouněný sedací nábytek, závěsné systémy, garnýžové tyče a vnitřní stínění. Sehraný tým zajistí zaměření, návrh interiéru a realizaci celého projektu včetně šití, pokládky koberců, tapetování, malby a montáže systémů. Luxusní designové potahové a dekorační látky ocení nároční koncoví klienti i majitelé komerčních interiérů.

Když se zaměříme na dětské dekorace na zeď, tak nás v první řadě napadnou dětské tapety. Pro někoho možná trochu starší záležitost, ale stačí se jen inspirovat, jaké možnosti jsou do dětských pokojů nabízeny a hned je budete chtít také. Hravé motivy nebo inspirující jemné linie. Variant jak pro holčičky, tak i pro chlapečky. Stačí se jen přijít inspirovat na showroom Optimal Interier Design a vybrat motiv, který si vaše děti zamilují!

Krásnou dekorací jsou ale také různé obrázky a rámečky se vzpomínkovými fotografiemi. Můžete si vybírat mezi jednoduchými bezrámečkovými variantami, aby nebyl narušen styl interiéru. Nebo si můžete vybrat pěkné dětské motivy. Záleží jen na vás, jak má dětský pokoj vypadat. Doplňky můžete vybírat na showroomu DEHO nebo si zde rovnou nechat navrhnout interiér pokoje. Cokoli budete chtít.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.