Vertikální zahrady

Vertikální zahrady

Vyjímečný doplněk interiéru, dekorace, která přináší život - zkrátka kus přírody kdekoli i u vás doma. To jsou vertikální kaskádové zahrady. Můžete si ji nechat vyrobit na míru! Jakýkoli rozměr, výběr květin, dokonce je možné ji nainstalovat i v exteriéru. Vyberte si do svého domova doplněk, kterým oživíte už tak skvělou atmosféru. Doslova oživíte! 

Značky

Němec

Společnost Němec se zabývá realizací luxusních povrchů v České republice i v zahraničí. Nabízí vlastní vyvinuté nejmodernější technologie jako jsou Imitace betonu, Betonepox, Betonepox Fine a Betonepox Soft. Díky dvacetileté každodenní práci si společnost vyvinula vlastní know how, které neustále zdokonaluje. Umí vám dokonce přinést kus přírody až do domu pomocí unikátních vertikálních zahrad.

Vertikální zahrady se staly opravdu velmi oblíbenými - a to nejen v domácnostech, ale také v komerčníh objektech, Jedná se o vělmi unikátní dekoraci v kanceláři nebo ve vestibulu. Skladbu rostlin lze jednoduše nakombinovat a systém navrhnout tak, aby tvořil zajímavé vzorce - v tu chvíli například vynikne prostor, který byste uvolnili pro prezentaci loga nebo prezentační televize. S takovou prezentací můžete počítat jak v interiéru tak i v exteriéru.

Samozřejmostí je u vertikálních zahrad systém zavlažování. Po technické stránce se totiž jedná o plochu, která je tvořena z několika malinkých květináčů, které jsou nasunuty na konstrukčním systému. A ke každému z těchto květináčků vede zavlažování. Vůbec se tak nemusíte bát, že by taková nádhera nepřežila! Zároveň vám samozavlažovací systém šetří čas.

Kromě vertikálních zahrad můžete u společnosti Němec luxusní povrchy obdivovat i mechové obrazy nebo živé obrazy. Stačí se přijít inspirovat na showroom na Kaštanové!

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.