Vertikální zahrady

Vertikální zahrady

Vyjímečný doplněk interiéru, dekorace, která přináší život - zkrátka kus přírody kdekoli i u vás doma. To jsou vertikální kaskádové zahrady. Můžete si ji nechat vyrobit na míru! Jakýkoli rozměr, výběr květin, dokonce je možné ji nainstalovat i v exteriéru. Vyberte si do svého domova doplněk, kterým oživíte už tak skvělou atmosféru. Doslova oživíte! 

Značky

Němec

Společnost Němec se zabývá realizací stylových povrchů, vertikálních zahrad a mechových obrazů. Vyvíjí vlastní nejmodernější technologie, díky kterým uspokojí i ty nejnáročnější představy o dokonalém designu interiérů. To vše vám přináší v České republice i v zahraničí již více než 20 let. Mezi jejich ikonické technologie patří stěrky Imitace betonu® a Betonepox®.

Vertikální zahrady se staly opravdu velmi oblíbenými - a to nejen v domácnostech, ale také v komerčníh objektech, Jedná se o vělmi unikátní dekoraci v kanceláři nebo ve vestibulu. Skladbu rostlin lze jednoduše nakombinovat a systém navrhnout tak, aby tvořil zajímavé vzorce - v tu chvíli například vynikne prostor, který byste uvolnili pro prezentaci loga nebo prezentační televize. S takovou prezentací můžete počítat jak v interiéru tak i v exteriéru.

Samozřejmostí je u vertikálních zahrad systém zavlažování. Po technické stránce se totiž jedná o plochu, která je tvořena z několika malinkých květináčů, které jsou nasunuty na konstrukčním systému. A ke každému z těchto květináčků vede zavlažování. Vůbec se tak nemusíte bát, že by taková nádhera nepřežila! Zároveň vám samozavlažovací systém šetří čas.

Kromě vertikálních zahrad můžete u společnosti Němec luxusní povrchy obdivovat i mechové obrazy nebo živé obrazy. Stačí se přijít inspirovat na showroom na Kaštanové!

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.