Němec
Němec logo

Němec

Web nemec.eu

Společnost Němec se zabývá realizací luxusních povrchů v České republice i v zahraničí. Nabízí vlastní vyvinuté nejmodernější technologie jako jsou Imitace betonu®, Betonepox®, Betonepox Fine® a Betonepox Soft®. Díky dvacetileté každodenní práci si společnost vyvinula vlastní know how, které neustále zdokonaluje. Umí vám dokonce přinést kus přírody až do domu pomocí unikátních vertikálních zahrad.

Naše parketa:

Brno showroom
Otevírací doba
Po - Pá 10:00 - 18:00
So 10:00 - 13:00
Kontakt

Betonové stěrky si nacházejí své místo v interiérech bytů i domů čím dál více a častěji. A právě ty nabízí společnost Němec v několika variantách. Za své mnohaleté zkušenosti vytvořili několik variant stěrek, které jsou nabízeny v různých barevných variantách i s rozdílným dekoračním reliéfem. Jednou z nejvíce oblíbených stěrek je bezesporu Betonepox®. Tato betonová stěrka se vyznačuje především svou odolností vlhkému prostředí, proto je vhodná i do sprchových koutů v koupelnách. Nejen na stěny ale můžete stěrku použít - skvěle vypadá na stropě i na podlaze. Němec vám zajistí odbornou konzultaci při výběru, řešení a nakonec i samotnou realizaci. Ta je jedním z nejdůležitějších faktorů. Musí být prováděna profesionály, jinak hrozí úpadek kvality.

Kromě kvalitní betonové stěrky můžete na showroomu obdivovat i vertikální zahrady. Mít svoji jedinečnou zahrádku zeleně na zdi - to je dokonalý doplněk interiéru. Nejenže je vítaným zpestřením, zároveň je ale vertikální zahrada skvělým ekologickým prvkem, který zajistí dostatek kyslíku a pozitivní nálady! Kaskáda je vybavena samozavlažovacím systémem, takže se nemusíte bát, že by rostlinky nemusely přežít vaši dovolenou nebo prázdniny. 

Přijďte se inspirovat na showroom a prodiskutovat možnosti, které Němec v oblasti betonových stěrek a vertikálních zahrad nabízí. Těšíme se na vás! 

Novinky & akce

Největší vertikální zahrada ve střední Evropě

Vertikální živé zahrady jsou hitem interiérů i exteriérů! Náš partner Němec je svými zahradami proslulý a jej...

TRENDY v povrchových úpravách

Hovoříme-li o typech interiérových nebo exteriérových povrchů, respektive povrchových úpravách dle nejnovější...

Perfektní symbióza

Společnost Němec Luxusní povrchy se může pochlubit výjimečnou realizací - nové patro pražské společnosti Perf...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.