NOVINKY

Stěrková omítka GRANITE - oslnivá krása

Stěrková omítka GRANITE - oslnivá krása

Nabídka v oblasti jedinečných povrchů, kterými můžeme ozvláštnit residenční nebo kancelářský interiér je široká. Přesto existuje jedna omítka, která svým efektem daleko předčí ostatní. Jedná se o GRANITE - stěrkovou omítku, která okamžitě upoutá pozornost, dodá místnosti punc originality a dramatičnosti.

Upoutá a už nepustí

GRANITE je hlazená stěrková omítka, která je specifická svou výraznou plastickou strukturou. Vybrat si můžete z široké palety odstínů. Použitím světlých neutrálních tónů můžete navodit vzhled přírodního kamene. Probarvením tmavých metalických odstínů můžete naopak zvýraznit kresbu, která vznikne při nanášení stěrky.

Stěrková omítka GRANITE NĚMEC | Centrum Kaštanová

V dnešních interiérech dominuje minimalistický styl, který ovšem vede k určité strohosti. GRANITE dokáže takové prostory oživit. Jako stvořená je pro kombinaci s Betonepoxem® nebo Imitací betonu® od společnosti Němec s.r.o. Obě tyto stěrky jsou šité do moderních nadčasových interiérů, kam nakonec i GRANITE krásně zapadá. Společné mají taky vysokou odolnost a dlouhou životnost

Určitě si najde své místo

Aplikovat ji můžete prakticky kdekoli. Díky svým rezistentním vlastnostem najde uplatnění v namáhaných prostorech, jako jsou kuchyně, koupelny nebo bazény. Neztratí se ale ani v předsíních, chodbách. obývacích místnostech nebo na fasádách. Příjemnou kulisu tvoří také praskajícímu krbu, což určitě zejména v zimních měsících oceníte.

Stěrková omítka GRANITE NĚMEC | Centrum Kaštanová
 

Přijďte si ji naživo prohlédnout do showroomu Němec v Centru bydlení a designu Kaštanová

Zdroj fotografií: Kateřina Němcová, Petr Nuc

Značky v novince

Němec

Společnost Němec se zabývá realizací luxusních povrchů v České republice i v zahraničí. Nabízí vlastní vyvinuté nejmodernější technologie jako jsou Imitace betonu, Betonepox, Betonepox Fine a Betonepox Soft. Díky dvacetileté každodenní práci si společnost vyvinula vlastní know how, které neustále zdokonaluje. Umí vám dokonce přinést kus přírody až do domu pomocí unikátních vertikálních zahrad.

Novinky & akce

Inspirace na vybavení ložnice

Ložnice představuje království, které je jenom naše. Zde nabíráme síly na každý další den, poskytuje nám útoč...

Jak vybrat kuchyňskou pracovní desku

Na kuchyňské desce záleží. Nejenže ji svým každodenním používáním zatěžujete podstatně víc než jakoukoli jino...

5 důvodů, proč si pořídit šatnu

Šatna jako samostatná místnost? Určitě ano. Je to nejen praktický prostor, do kterého se přehledně vejde úpln...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.