NOVINKY

Stěrková omítka GRANITE - oslnivá krása

Stěrková omítka GRANITE - oslnivá krása

Nabídka v oblasti jedinečných povrchů, kterými můžeme ozvláštnit residenční nebo kancelářský interiér je široká. Přesto existuje jedna omítka, která svým efektem daleko předčí ostatní. Jedná se o GRANITE - stěrkovou omítku, která okamžitě upoutá pozornost, dodá místnosti punc originality a dramatičnosti.

Upoutá a už nepustí

GRANITE je hlazená stěrková omítka, která je specifická svou výraznou plastickou strukturou. Vybrat si můžete z široké palety odstínů. Použitím světlých neutrálních tónů můžete navodit vzhled přírodního kamene. Probarvením tmavých metalických odstínů můžete naopak zvýraznit kresbu, která vznikne při nanášení stěrky.

Stěrková omítka GRANITE NĚMEC | Centrum Kaštanová

V dnešních interiérech dominuje minimalistický styl, který ovšem vede k určité strohosti. GRANITE dokáže takové prostory oživit. Jako stvořená je pro kombinaci s Betonepoxem® nebo Imitací betonu® od společnosti Němec s.r.o. Obě tyto stěrky jsou šité do moderních nadčasových interiérů, kam nakonec i GRANITE krásně zapadá. Společné mají taky vysokou odolnost a dlouhou životnost

Určitě si najde své místo

Aplikovat ji můžete prakticky kdekoli. Díky svým rezistentním vlastnostem najde uplatnění v namáhaných prostorech, jako jsou kuchyně, koupelny nebo bazény. Neztratí se ale ani v předsíních, chodbách. obývacích místnostech nebo na fasádách. Příjemnou kulisu tvoří také praskajícímu krbu, což určitě zejména v zimních měsících oceníte.

Stěrková omítka GRANITE NĚMEC | Centrum Kaštanová
 

Přijďte si ji naživo prohlédnout do showroomu Němec v Centru bydlení a designu Kaštanová

Zdroj fotografií: Kateřina Němcová, Petr Nuc

Značky v novince

Němec

Společnost Němec se zabývá realizací luxusních povrchů v České republice i v zahraničí. Nabízí vlastní vyvinuté nejmodernější technologie jako jsou Imitace betonu, Betonepox, Betonepox Fine a Betonepox Soft. Díky dvacetileté každodenní práci si společnost vyvinula vlastní know how, které neustále zdokonaluje. Umí vám dokonce přinést kus přírody až do domu pomocí unikátních vertikálních zahrad.

Novinky & akce

Jak zařídit obývací pokoj

Obývací pokoj tvoří skutečné centrum domova. Je to prostor, ve kterém tráví svůj volný čas všichni členové do...

Dětská vánoční přání plníme i v roce 2022

Rok se s rokem sešel a Vánoce opět klepou na dveře. Stejně jako v loňských letech bychom v Centru bydlení a d...

Údržba zahrady v zimě, na co nezapomenout

Dny jsou stále kratší a kratší, což je neklamným znamením, že se blíží zima. Na nadcházející chladné až mrazi...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.