NOVINKY

Stěrková omítka GRANITE - oslnivá krása

Stěrková omítka GRANITE - oslnivá krása

Nabídka v oblasti jedinečných povrchů, kterými můžeme ozvláštnit residenční nebo kancelářský interiér je široká. Přesto existuje jedna omítka, která svým efektem daleko předčí ostatní. Jedná se o GRANITE - stěrkovou omítku, která okamžitě upoutá pozornost, dodá místnosti punc originality a dramatičnosti.

Upoutá a už nepustí

GRANITE je hlazená stěrková omítka, která je specifická svou výraznou plastickou strukturou. Vybrat si můžete z široké palety odstínů. Použitím světlých neutrálních tónů můžete navodit vzhled přírodního kamene. Probarvením tmavých metalických odstínů můžete naopak zvýraznit kresbu, která vznikne při nanášení stěrky.

Stěrková omítka GRANITE NĚMEC | Centrum Kaštanová

V dnešních interiérech dominuje minimalistický styl, který ovšem vede k určité strohosti. GRANITE dokáže takové prostory oživit. Jako stvořená je pro kombinaci s Betonepoxem® nebo Imitací betonu® od společnosti Němec s.r.o. Obě tyto stěrky jsou šité do moderních nadčasových interiérů, kam nakonec i GRANITE krásně zapadá. Společné mají taky vysokou odolnost a dlouhou životnost

Určitě si najde své místo

Aplikovat ji můžete prakticky kdekoli. Díky svým rezistentním vlastnostem najde uplatnění v namáhaných prostorech, jako jsou kuchyně, koupelny nebo bazény. Neztratí se ale ani v předsíních, chodbách. obývacích místnostech nebo na fasádách. Příjemnou kulisu tvoří také praskajícímu krbu, což určitě zejména v zimních měsících oceníte.

Stěrková omítka GRANITE NĚMEC | Centrum Kaštanová
 

Přijďte si ji naživo prohlédnout do showroomu Němec v Centru bydlení a designu Kaštanová

Zdroj fotografií: Kateřina Němcová, Petr Nuc

Značky v novince

Němec

Společnost Němec se zabývá realizací stylových povrchů, vertikálních zahrad a mechových obrazů. Vyvíjí vlastní nejmodernější technologie, díky kterým uspokojí i ty nejnáročnější představy o dokonalém designu interiérů. To vše vám přináší v České republice i v zahraničí již více než 20 let. Mezi jejich ikonické technologie patří stěrky Imitace betonu® a Betonepox®.

Novinky & akce

Kabaret na Kaštanové 2024

Kabaret na Kaštanové: Oslava devátých narozenin s nádechem elegance   Centrum bydlení a designu Kaštanová vás...

CERATOUCH od COREtec Floors: inovativní kamenné podlahy nově v Supellex

Hledáte podlahu, která nejen skvěle vypadá, ale je také výjimečně odolná a snadno se udržuje? Pak je kolekce ...

Rekonstrukce showroomu Keraservis

Vážení zákazníci,   rádi bychom vás informovali o aktuálních provozních změnách na showroomu Keraservis, kter...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.