Fasády

Fasády

Řešení fasády se sice můžou zdát poslední třešničkou na dortu při řešení hrubé stavby budov, ale rozhodně tohle řešení nenechte na poslední chvíli! Nabízí se vám tolik možností, jak můžete fasádu řešit a stavbě tak dát doslova stylový kabátek, že byste si ty skvělé tipy nechtěli nechat ujít. A ještě vám prozradíme, že to není jen o vizuálu a efektivním vzhledu, ale také o údržbě, proto čtěte dále...

Značky

DEKSTONE

Atypické i tradiční dlažby a obklady do interiéru i exteriéru, kuchyňské a koupelnové desky, schody, parapety, obklady krbů, okrasné štěrky a valounky, luxusní podsvícené stěny... To je jen krátký výčet toho, co z velmi široké atypické a zakázkové výroby z přírodního kamene DEKSTONE nabízí.

Mapei

Lepidla, těsnící tmely a další prvky stavební chemie pro realizaci nebo rekonstrukci všech typů staveb. Od rodinných domů, přes komerční objekty nebo veřejné prostranství. Mapei představuje kvalitu stavební chemie, na kterou je zaručeně spolehnutí. Ať už potřebujete pomoci s lepením obkladů nebo dlažby, vyřešení barevné škály spárovací hmoty nebo hledáte řešení izolace - s výrobky Mapei najdete to správné řešení. 

PIEDRA

Společnost PIEDRA je výrobcem a prodejcem produktů z přírodního kamene. Na trhu působí od roku 2010 a zaměřuje se zejména na mramorové a kamenné koberce a prodej kamenných obkladů a dlažeb. V nabídce společnosti najdete také oblázky a drtě. Společnost PIEDRA získala ocenění Czech Superbrands, které v roce 2022 již popáté obhájila.  

Centrum hrubé výstavby

Ruukki

Původně finská společnost Ruukki je předním výrobcem střešních krytin, fasádních systémů, ocelových konstrukcí a nosných profilů. Začínala zpracováním oceli, dnes se však zaměřuje výhradně na střechy a fasády. Jejich řešení se vyznačuje vysokou životností s velmi dlouhou zárukou, energetickou úsporností a vysokou jakostí.

Když se řekne fasáda, tak si skoro každý hned představí klasickou hladkou nebo drásanou fasádu v rozličných barvách a vizualizacích. Ano, je to jedno z nejtypičtějších řešení, a pro stavby rodinných domů také nejvíce praktických, ale nenechte se ukolébat. I pro svůj domeček můžete vymyslet něco lepšího! Třeba klasickou fasádu doplnit fasádovými obklady kamene. Ať už přírodního nebo technického. A v tom vám pomůže DEKSTONE. Jejich nabídka obkladových kamenů je pěkně široká a navíc je můžete dokonale sladit třeba i s parapety. A pokud se vám zdá trochu kamene málo, tak se můžete rozhodnout pro celou fasádu z kamene.

Pokud ale řešíte stavbu komerční budovy nebo třeba i nějakého skladu či jiné průmyslové budovy, tak vám jako na stříbrném podnose rádi nabídneme řešení značky Ruukki. V portfoliu naleznete např. -  RUUKKI® EMOTION s perforovanými produkty a prosvětlením, kompletní fasádní systém RUUKKI FORMA®, který kombinuje designové fasádní produkty a systém panelů Ruukki® Energy nebo RUUKKI EXPRESSION®, kde můžete popustit uzdu fantazii a na fasádu si nechat natisknout logo nebo třeba jiné obrazce či vzory. Rádi ještě připomeneme novinku roku 2020 a to produktovou řadu RUUKKI® Primo - velké formáty a šikmé hrany - to je budoucnost! I naše Centrum Kaštanová je obloženo produkty od Ruukki!

Rozhodně ale nezapomínejte na ochranu fasády. Vidět výsledný produkt stavby je úžasný pocit, proto se starejte, aby takový výsledek vydržel co nejvíce let! A pro údržbu klasických fasád se můžete inspirovat u firmy Mapei. Ti vám poradí, jaké produkty použít pro ochranu fasády.

Nebo se rovnou stavte do Centra hrubé výstavby na Kaštanové a najděte si to své řešení.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.