Ruukki
Ruukki logo

Ruukki

Původně finská společnost Ruukki je předním výrobcem střešních krytin, fasádních systémů, ocelových konstrukcí a nosných profilů. Začínala zpracováním oceli, dnes se však zaměřuje výhradně na střechy a fasády. Jejich řešení se vyznačuje vysokou životností s velmi dlouhou zárukou, energetickou úsporností a vysokou jakostí. Jedná se o velmi oblíbené řešení rozsáhlých budov a komerčních objektů. Pomocí speciálních technologií lze vyrobit dokonalý vzhled budovy.

Naše parketa:

Brno centrum hrubé výstavby
Otevírací doba
Po - Pá 9:00 - 18:00
So 9:00 - 13:00

V širokém porfoliu společnosti Ruukki můžete najít například sendvičové panely, fasádní systémy, lamely, fotovoltaika nebo jiné střešní krytiny. Nejčastěji se tyto produkty využívají u větších staveb typu komerčních a průmyslových staveb, sportovních hal nebo skladů. Při výběru sendvičových panelů nejprve volíte pro jaký typ stavby krytinu potřebujete. Jestli se bude jednat o energy sendvičové panely, panely pro chlazené provozy nebo standardní sendvičové panely. 

Dále vám Ruukki pomůže s výběrem fasádních obkladů - ty se vybírají podle tvaru, materiálu a barvy. Jedná se o velmi olíbené řešení personalizovaných staveb, kdy je možné pomocí variability produktu volit řešení, které dokonale vystihuje podstatu a vizuál brandu společnosti. Z produktů lze vybírat fasádní kazety, fasádní lamely, design profily nebo solární systémy pro stěny

Produkty Ruukki se vyznačují především rychlejší a snadnější realizací, šetřením v rámci energií až o 20 % a díky svému unikátnímu složení jsou více odolné vůči UV záření a korozním podmínkám. Přijďte si na Kaštanovou prohlédnout řešení opláštění budov - nejenže budovy v areálu jsou praktickou ukázkou, ale i konkrétn a deatailní infromace vám rádi poskytneme v centru hrubé výstavby.

Novinky & akce

Sci-fi fasádní systém RUUKKI Primo Skyline

Pro někoho sci-fi, pro RUUKKI reality show, v níž hlavní roli hraje zešikmení. RUUKKI PRIMO SKYLINE. Nebudeme...

Fasáda, která vás bude bavit! | Ruukki

Mysleli jste si, že výrobní haly, komerční objekty a skladové haly jsou vždy nudné a jejich fasády se definuj...

Designové fasádní materiály

Firma RUUKKI rozšířila portfolio provětrávaných fasád o nové materiály a kromě jedinečné oceli Cor-Ten a mate...

Nová dimenze opláštění budov

Společnost Ruukki rozšířila svůj sortiment fasád o fasádní systém Ruukki® Emotion, který díky perforovaným ob...

Nezávazně si sjednat schůzku


Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.