Střešní krytiny

Střešní krytiny

Co by to bylo za dům bez střechy? Ať už holdujete klasickému řešení pokládaných střešních tašek nebo hledáte modernější řešení střešní krytiny, tak je jedno jasné. Důležité je vybrat kvalitní produkty, aby byl domov chráněn a desítky let poskytoval bezpečí a ochranu. Přijďte si proto do centra hrubé výstavby na Kaštanové vybrat nebo prodiskutovat výrobky, které se na vaší střeše budou vyjímat.

Centrum hrubé výstavby

Ruukki

Původně finská společnost Ruukki je předním výrobcem střešních krytin, fasádních systémů, ocelových konstrukcí a nosných profilů. Začínala zpracováním oceli, dnes se však zaměřuje výhradně na střechy a fasády. Jejich řešení se vyznačuje vysokou životností s velmi dlouhou zárukou, energetickou úsporností a vysokou jakostí. Jedná se o velmi oblíbené řešení rozsáhlých budov a komerčních objektů. Pomocí speciálních technologií lze vyrobit dokonalý vzhled budovy.

Střecha, která vám vydrží 50 let! Přesně tím se prezentuje Ruukki se svým systémem střešní krytiny. Moderní řešení, které si zakládá na kvalitě a nesporné trvanlivosti, je založena na principu povrchové úpravy GreenCoat. Jedná se o výrobky z oceli s povrchovou úpravou na bázi bio technologií (BT), kde je podstatná část tradičně používaných fosilních složek nahrazena švédským řepkovým olejem - což přináší jak ekologické výhody, tak i lepší vlastnosti pro koncové uživatele.

Vybírat můžete ze 3 typů krytiny - klasické střešní krytiny v imitaci tašek nebo varianty classic či trapézy. Základní rozdělení navíc nabízí více než desítku různých produktů, které hned na první pohled poznáte tvarem a designovým řešením. Získáváte tak opravdu širokou nabídku moderní střešní krytiny, kterou si můžete vybrat jak pro svůj domov tak třeba i pro jiné komerční či průmyslové budovy.

Nezapomínejte ale na okapové řešení. Jedna věc je kvalitní střecha, ale i tu nejkvalitnější střechu musíte zabezpečit odtokovým systémem. Ruukki vám nabízí kompletní řešení - střechu, okapy i další bezpečnostní prvky jako jsou žebříky, střešní lávky a sněhové zábrany.

Střechu a její možnosti s vámi rádi prodiskutujeme v centru hrubé výstavby na Kaštanové.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.