Presbeton
Presbeton logo

Presbeton

Společnost Presbeton patří k předním českým výrobcům betonového zboží pro stavby i úpravy komunikací se silnou pozicí v zahraničí. Její výrobky se vyznačují vysokou životností, jsou ekologické i mrazuvzdorné. Nabízí venkovní dlažby, zdící prvky, schodišťové prvky i výrobky venkovní architektury v provedení městských mobiliářů.

Naše parketa:

Brno centrum hrubé výstavby
Otevírací doba
Po - Pá 09:00 - 18:00
So 09:00 - 13:00

Kvalitní betonové výrobky, které si získaly své jméno především díky kvalitnímu zpracování a designovému řešení. Výrobky jsou mrazuvzdorné a odolné všem venkovním podmínkám, takže se nemusíte bát jakékoli párty na zahradě! Můžete si najít řešení exteriéru vašeho domova, které bude odpovídat všem vašim potřebám. Například venkovní betonová dlažba - u některých sérií ani nebudete tušit, že se jedná o beton! Třeba velmi oblíbená série Bark je imitací dřeva tak dokonalou, že ani nebudete chtít věřit tomu, že to není dřevo. Prvky dlažby, schody, nášlapy nebo i palisády - to vše můžete sjednotit do jednoho designu a doplnit dalšími prvky. 

Další produkty, které můžete v nabídce Presbeton najít jsou kromě široké nabídky dlažeb například zdící prvky jako tvarovky, rumplované kameny, betonové cihly, ztracené bednění, palisády, schodišťové prvky nebo městský mobiliář. Například mobiliář je skvělým řešením do otevřených prostor, kde můžete libovolně kombinovat prvky jako lavičky, osvětlení, mantinely, stojany na kola nebo odpadkové koše. Vše v jednom vizuálu s moderním cítěním, které získalo i několik ocenění

Výrobky Presbeton jsou výsledkem několikaletého hledání té správné cesty výroby a složení. Součástí výrobny je i zkušebna, kde jsou výrobky testovány, aby splňovaly odolnost venkovních podmínek. S betonovými produkty Presbeton tedy určitě nesáhnete vedle!

 

Novinky & akce

Jak vzniká betonová dlažba a další výrobky? | VIDEO

Zajímalo vás někdy, jak vzniká betonová dlažba, rumplované tvárnice nebo třeba mobiliář do exteriéru? Nás tak...

Městský mobiliář a dlažba

Na letošní veletrh FOR ARCH přichází společnost PRESBETON s další zajímavou novinkou, kterou je Městský mobil...

TRENDY v povrchových úpravách

Hovoříme-li o typech interiérových nebo exteriérových povrchů, respektive povrchových úpravách dle nejnovější...

Městský mobiliář jako metamorfóza kamene

Společnost PRESBETON se opět vrací na stavební veletrh FOR ARCH, který se koná ve dnech 20. až 24. září v Pra...

Dnes je IN Travertin

Jestli něco umí společnost PRESBETON dokonale, pak s každou novou sezónou překvapovat a posouvat hranice svéh...

Nezávazně si sjednat schůzku


Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.