Důležité sdělení:

Milí návštěvníci,

dovolujeme si vás upozornit, že recepce Centra bydlení a designu Kaštanová a showroom Keraservis budou v pátek 9. prosince otevřeny do 16 hodin

Děkujeme za pochopení.

Stojany na květiny

Stojany na květiny

Květináče a nádoby na určené pro rostliny na zahradě fungují jako designový prvek. Měly by zvýraznit a podpořit přirozenou krásu rostlin, upozornit na zabarvení nebo proporce. Vzhled nádoby volíme v souladu s rostlinami i s architekturou zahrady a domu.

Centrum hrubé výstavby

Presbeton

Společnost Presbeton patří k předním českým výrobcům betonového zboží pro stavby i úpravy komunikací se silnou pozicí v zahraničí. Její výrobky se vyznačují vysokou životností, jsou ekologické i mrazuvzdorné. Nabízí venkovní dlažby, zdící prvky, schodišťové prvky i výrobky venkovní architektury v provedení městských mobiliářů.

Původní květináče používané v zahradě bývaly převážně keramické – glazovaná keramika nebo terakota patří dosud mezi stálice. Hlavně ta mohutná, ručně vyráběná a těžká, které nehrozí vyvrácení větrem. Stále se používají i dřevěné nebo proutěné obaly na květináče a to převážně ve venkovských zahradách a na chalupách. A navíc máme k dispozici další úžasné praktické odolné materiály jako plast, beton, kov nebo i sklolaminát. Naprosto nepřekonatelným materiálem pro moderní zahrady a terasy je nerez. Například designové květináče z nerezu KASPER, které vznikly ve spolupráci s renomovanými designery, si můžete vybrat v DEHO. Můžete si také objednat nádoby na míru navržené přímo do vaší zahrady.

Pro balkony a terasy s nedostatkem místa jsou jako stvořené truhlíky. Můžete je mít na místě celoročně, pokud v nich máte zasazeny trvalky, máte to bez práce - pokud letničky, můžete truhlíky použít jako nádoby pro sezónní dekorace.

Vybavení na zahrady a terasy si přijďte vybrat do showroomu DEHO na Kaštanovou – máme vše – zahradní nábytek, markýzy a pergoly, zahradní grily a další nezbytné věci pro relaxaci na zdravém vzduchu. Těšíme se na vaši návštěvu.

 

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.