Zahradní sprchy

Zahradní sprchy

Sprcha na zahradě je opravdu vděčným doplňkem. Pokud se chcete jen svlažit a do bazénu skákat nechcete, tak je sprcha pro vás to pravé. A především u zahradních sprch hraje prim jejich vzhled. Oproti klasickým sprchám jsou robustnější, industriálnější. S tím se váže i jejich kvalita - jelikož musí odolávat povětrnostním podmínkám a střídajícím se ročním obdobím, tak je jejich povrch speciálně ošetřen. Vy se tak nemusíte bát, že by po čase vzhled vaší zahrady ničil dojem zašlé venkovní sprchy.

Značky

Keraservis

Specialisté na kvalitní obklady a dlažby, koupelnové vybavení, sanitární techniku, luxfery, podlahoviny i stavební chemii. Na více než 600 m2 se můžete přesvědčit o tom, že lze realizovat představy o ideálním prostoru, ve kterém se bez rušivých elementů budete cítit svobodně, tvořit v něm a relaxovat. Kvalitní italské obklady, dlažby či mozaiky vám pomohou vybrat profesionální odborníci, kteří vás hledáním perfektní koupelny ochotně provedou.

Zahradní sprchu, která zvelebí exteriér vašeho domu, vám pomůžou vybrat na showroomu Keraservis. Čeká tu na vás značka JEE-O od holandského návrháře  Lammerta Moermana. Nerezový povrch a minimalistický design - to je to, co nejvíce těmto sprchám kraluje. Vybírat si je můžete hned v několika variantách. Broušená a leštěná varianta, černá, šedá nebo zelená barva.

Navíc si sprchy můžete doplnit designově odpovídajícími armaturami. Aby byl výsledek opravdu unikátní, tak doporučujeme použití umyvadel a doplňků stejné značky. Vaše zahrada se tak promění v oázu...

Přijde si zahradní sprchu vybrat na Kaštanovou

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.