Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude Centrum designu a bydlení Kaštanová z důvodu konání firmení akce UZAVŘENO.

Děkujeme za pochopení.

Vodovodní baterie

Vodovodní baterie

Baterky, kohoutky a plno dalších názvů si během let získaly vodovodní baterie. Ale to, jak je nazýváte, nic nemění na tom, jak důležité pro váš domov jsou a především jak nezbytné se stávají nejen v koupelně. Právě tam jich ale najdeme nejvíce typů - umyvadlová baterie, sprchová, vanová nebo třeba bidetová. Zkrátka tolik typů a variant jednoho produktu, které jsou potřeba pro váš interiér snad ani v celém sortimentu nenajdete. Inspirujte se tedy jaké varianty vodovodních baterií si můžete vybírat.

Značky

Keraservis

Specialisté na kvalitní obklady a dlažby, koupelnové vybavení, sanitární techniku, luxfery, podlahoviny i stavební chemii. Na více než 600 m2 se můžete přesvědčit o tom, že lze realizovat představy o ideálním prostoru, ve kterém se bez rušivých elementů budete cítit svobodně, tvořit v něm a relaxovat. Kvalitní italské obklady, dlažby či mozaiky vám pomohou vybrat profesionální odborníci, kteří vás hledáním perfektní koupelny ochotně provedou.

Kanceláře

VC Marketing

Společnost VC Marketing nabízí svým klientům dlouholeté zkušenosti a komplexní servis v oblasti sanitární techniky a koupelnového nábytku. Na trhu se pohybuje od roku 2004, kdy začala spolupracovat se švýcarskou společností Duscholux, která je světovým producentem sprchových zástěn, van a komplexních řešení pro koupelny. V průběhu let začala rozšiřovat své portfolio spolupráce o další společnosti – španělského výrobce vodovodních armatur TRES, švédského producenta koupelnových doplňků SMEDBO a německého výrobce koupelnového nábytku LAGUNA.

Poku zrovna stojíte před řešením a výběrem vodovodních baterií, tak si nejdříve ujasněte, co potřebujete. Jestli ji potřebujete k vybavení koupelny nebo jako doplněk na zahradu nebo třeba dřezovou baterii do kuchyně. Tím to ale nekončí. Pokud hledáte baterii právě do koupelny, tak je potřeba nejprve specifikovat, jakou variantu baterie potřebujete. Je to baterie k umyvadlu, vaně, do sprchy nebo k bidetu? Podle toho se poté vybírá konkrétní baterie.

Třeba taková sprchová baterie má navíc několik dalších variant - můžete se inspirovat klasikou ve formě nástěnné baterie s ruční sprchou, ale velmi oblíbená je i kombinace s horní sprchou. Pro opravdové fajnšmekry je tu ale i sprchový systém, který umí doslova vykouzlit sprchování v mlze nebo pod silným proudem vody. Stejně tak i volně stojící vanová baterie je opravdu dominantním prvkem, kterého si v koupelně nelze nevšimnout...

Ve chvíli, kdy máte vybraný typ baterie, tak můžete začít popouštět uzdu fantazii a vybírat si variantu baterie a její finiš včetně barvy. Opravdu širokou nabídku najdete například u italské značky FIMA. Ta své produkty nabízí v několika různých finiších - například ve variantě, chromu, nerezu, broušené mědi nebo klasické matné bílé a černé. Vy si tak můžete koupelnu sladit opravdu do posledního detailu.

Nezapomínejte proto vybírat všechny vodovodní baterie nejlépe v jedné kolekci či sérii výrobce. Je sice pravda, že představivosti se meze nekladou, ale sjednocený vizuál celého interiéru má také něco do sebe.  

Ať už hledáte umyvadlové baterie, vanové, sprchové nebo bidetové baterie, stavte se na showroom Keraservis. Čeká jich tu na vás opravdu široká nabídka a především odborníci, kteří vás tímto procesem rádi provedou.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.