Dřezové baterie

Dřezové baterie

Dřezová baterie a klasická baterie do koupelny mají několik odlišností. Přece jenom v koupelně a v kuchyni na ně máme trochu jiné požadavky. Zatímco v koupelně hledáme baterii, která designově sedne do celého vizuálu interiéru a svou velikostí není nijak výrazná, abychom si zkrátka jen umyli ruce,t ak v kuchyni hledáme opak. Prostornou a dostatečně velkou dřezovou, nebo chcete-li kuchyňskou baterii, která nám pomůže při všech činnostech. To je třeba napuštění vysokého hrnce nebo umytí nádobí.

Značky

Keraservis

Specialisté na kvalitní obklady a dlažby, koupelnové vybavení, sanitární techniku, luxfery, podlahoviny i stavební chemii. Na více než 600 m2 se můžete přesvědčit o tom, že lze realizovat představy o ideálním prostoru, ve kterém se bez rušivých elementů budete cítit svobodně, tvořit v něm a relaxovat. Kvalitní italské obklady, dlažby či mozaiky vám pomohou vybrat profesionální odborníci, kteří vás hledáním perfektní koupelny ochotně provedou.

Baterie do kuchyně dříve byly klasického řešení s delším ramenem, ale dne si můžeme vybírat opravdu v široké nabídce. Ať už stojánkové nebo nástěnné baterie, chceme po nich především jedno - praktičnost. A právě velmi oblíbené se po praktické stránce v posledních letech staly dřezové baterie se sprchou. Integrovaná sprcha totiž umožňuje umýt dřez, nádobí nebo třeba i ovoce a zeleninu jednoduše a především rychle. Zkrátka jen vezmete sprchu do ruky a umyjete, co je potřeba. Praktické a také velmi dobře vypadající.

Můžete také vybírat mezi bateriemi s klasickými "kohoutky" nebo vybrat praktickou pákovou baterii. V tu chvíli je dobré si rozmyslet, jak daleko se od pracovní plochy baterie bude nacházet. Můžete si totiž zvolit prodlouženou páku, která vám zkrátka zjednoduší život v kuchyni

Praktické jsou ale především baterie s bezkontaktním senzorem. Když už si při vaření zašpiníte ruce, tak se nemusíte bát, že bude potom i celá kuchyňská baterie vypadat jako obalený sněhulák. Nebo třeba inovativní baterie od společnosti Grohe, která umí jedním stisknutím zařídit vřelou vodu na výrobu čaje nebo třeba pustit hned perlivou vodu.

Stejně jsou ale nejvíce oblíbené stojánkové baterie. V široké nabídce si můžete vybrat na showroomu Keraservis.

A znáte chytré kuchyňské baterie? Ty vám na jedno stisknutí okamžitě napustí perlivou vodu nebo vodu vařící. Přijďte si baterii vyzkoušet - a vodu ochutnat - do Centra Kaštanová:

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.