Bidety

Bidety

Ještě donedávna byl bidet pouze výsadou prostorných koupelen. Zkrátka se pro něj nenašlo místo. Jeho výhody jsou ale nesporné, proto by o této investici měl uvažovat opravdu každý... Lze si vybírat mezi několik typy a provedeními tohoto sanitárního vybavení koupelny. Buďto můžete využít klasický volně stojící či závěsný bidet, anebo tu na vás čeká moderní varianty a to bidetové sedátko, které lze jen jednoduše připevnit k vaší toaletě a vaše ochrana proti novým civilizačním nemocem může pomocí dokonalé hygieny začít.

Značky

Keraservis

Specialisté na kvalitní obklady a dlažby, koupelnové vybavení, sanitární techniku, luxfery, podlahoviny i stavební chemii. Na více než 600 m2 se můžete přesvědčit o tom, že lze realizovat představy o ideálním prostoru, ve kterém se bez rušivých elementů budete cítit svobodně, tvořit v něm a relaxovat. Kvalitní italské obklady, dlažby či mozaiky vám pomohou vybrat profesionální odborníci, kteří vás hledáním perfektní koupelny ochotně provedou.

Hygiena je základ zdraví. Moudro, které již tolikrát potvrdilo svou pravdivost a s pohledem na bidety to platí více než kde jinde! Protože dokonalá očista je v koupelně na místě, tak zde své místo bidety nacházejí čím dál tím častěji. A díky tomu roste i jejich nabídka. Vy si tak dnes můžete vybírat bidety mnoha typů, provedení, ale i v kombinaci s dalšími funkcemi

Pokud máte prostornou koupelnu, tak je vhodné investovat prostor i peníze do samostatně stojícího bidetu. A to buď  klasického nebo závěsného. Přece jen jakožto samotný produkt zastává nejlepší kvalitu nabízené funkce. Navíc si jej můžete vyzdobit stylovou bidetovou baterií a hned se bidet spolu s toaletou stávají dokonalým zpestřením ve vaší koupelně.

Ale protože vývoj se neustále posunuje a byty neustále zmenšují, tak tu pro vás máme zajímavé alternativy. Jendou z nich je například bidetová sprcha. Pokud opravdu není prostor na řešení standardního bidetu, tak můžete využít přídavnou spršku. Ta je umístěna poblíž toalety a vy tak můžete kdykoli a jednoduše využít její funkci. Detail, který ale opravdu pomáhá. Další zajímavou variantou jsou bidetová sedátka. Ty nabízí funkci bidetu, ale stačí je jen umístit na stávající WC. Nemusíte tedy počítat s dalším prostorem navíc - sedátko jen položíte na stávající toaletu a hned je bidet na světě!

No a nejnovějším výkřikem Hi-Tech vybavení koupelny je sprchovací toaleta. Názvu se nijak nelekejte - jedná se o kombinaci toalety a bidetu. Sprchovací toaleta vypadá jako moderní WC, ale s pomocí dálkového ovládání můžete jednoduše využít dodatkové funkce bidetu. V tu chvíli se jen vysune malá sprška z vnitřního okraje WC a provede to, co má... Vy poté můžete využít nadstandardní funkce jako vysoušení nebo jiné.

Přijďte si vyzkoušet bidet a jeho funkce na showroom Keraservis!

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.