WC

WC

Při stavbě nebo rekonstrukci koupelny se ještě nedávno velmi vášnivě diskutovalo o značce vany, o funkcích ve sprše, o barvě obkladů nebo o koupelnovém nábytku. Téma, jak by měla vypadat toaleta, nebylo vůbec atraktivní. Příchod nových moderních technologií, zájem designerů o navrhování sanity, rostoucí důležitost ekologických aspektů, to vše situaci zásadně mění. Dnes jsou nároky na WC mnohem vyšší než jen poskytnutí základních hygienických funkcí. Současné toalety jsou velmi sofistikované, máme spoustu možností na výběr a najednou tolik témat k diskuzi.

Značky

Keraservis

Specialisté na kvalitní obklady a dlažby, koupelnové vybavení, sanitární techniku, luxfery, podlahoviny i stavební chemii. Na více než 600 m2 se můžete přesvědčit o tom, že lze realizovat představy o ideálním prostoru, ve kterém se bez rušivých elementů budete cítit svobodně, tvořit v něm a relaxovat. Kvalitní italské obklady, dlažby či mozaiky vám pomohou vybrat profesionální odborníci, kteří vás hledáním perfektní koupelny ochotně provedou.

Záchodové mísy neboli klozety v současnosti zažívají svůj boom. Můžete si vybrat z různých typů, různých funkcí, designu nebo můžete vybírat podle renomé jednotlivých značek. Na co se ale zaměřit konkrétně? Záchodová mísa by měla upoutat nejen zajímavým designem, ale je nutné se zajímat také o praktické funkce. V základní nabídce najdete samostatně stojící nebo závěsné WC, další možností je WC s kombi nádržkou. Téměř samozřejmostí je pořídit si do nové koupelny také bidet, nebo alespoň bidetové prkénko.

Pro dokonalou intimní hygienu se nabízí řada skvělých možností, jak při každém použití toalety zažít pocit pohody a čistoty. Sofistikované klozety nabízejí spoustu užitečných funkcí, které poskytují dokonalý hygienický luxus. Některé modely vám tento komfort dopřejí dokonce pouhým stisknutím jednoho tlačítka nástěnného ovládacího panelu nebo dálkového ovládání. Jednoduchým stiskem spustíte sprchovací funkci nebo aktivujete osobní nastavení. Další možností je ovládání pomocí aplikace na vašem chytrém mobilním telefonu.

Abyste koupelnu pěkně vyladili, je dobré si pořídit toaletu, bidet, vanu a umyvadlo jednoho výrobce a ideálně stejné řady. Dále vybrat vhodný materiál na podlahu, správné osvětlení a textilie, a to vše doladit pěknými designovými koupelnovými doplňky.

Není nutné si všechny starosti s novým bydlením naložit na svá bedra. V showroomu Keraservis jsou pro vás k dispozici odborní poradci, na které se můžete kdykoliv s důvěrou obrátit a zkonzultovat své projekty. Můžete si také prohlédnout nové vzorové koupelny, které byly vybudovány podle návrhů bytových designérek.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.