DEHO
DEHO logo

DEHO

Web deho.cz

Interiérové studio se špičkovými designéry kompletně vybaví vaši novou kuchyni, obývací pokoj, ložnici nebo koupelnu. Na showroomu DEHO si můžete prohlédnout konkrétní ukázky interiérů, jimž dominují německé kuchyně Schüller a kvalitní sedací soupravy značek Calligaris, Ditre Italia a Steinhoff Germany. Zajistí kompletní dodávky privátních i komerčních interiérů pro náročné klienty.

Naše parketa:

Brno showroom
Otevírací doba
Po - Pá 10:00 - 18:00
So 09:00 - 13:00
Kontakt

Když hledáte řešení, jak zařídit váš domov, tak byste určitě neměli minout showroom DEHO. Na dvou patrech a rozloze 400 m² najdete opravdu nepřeberné množství inspirace. Nejenže tu na vás čekají vyvzorované kuchyně, kde si můžete rovnou vyzkoušet výšku kuchyňské linky a systém otevírání skříněk, můžete si tu zároveň vybrat i kompletní vybavení jídelny. Stoly, židle a dekorační předměty. Dále tu na vás čekají a doslova lákají k vyzkoušení sedací soupravy různých tvarů, materiálů i funkcí. Ty můžete lehce zkombinovat s nabídkou křesel a vytvořit si tak obývací pokoj, který bude splňovat všechny definice ráje na zemi. Zároveň se tady můžete nechat odvát do říše snů... Součástí showroomu je i nově vybudované Studium zdravého spánku, kde si můžete přijít vyzkoušet téměř desítku různých matrací, polštářů a postelí. Italská značka Magniflex, která je známá svými zdravotními matracemi vám nabídne individuální řešení a své si tu najde opravdu každý.

Na showroomu DEHO se na vás budou těšit odborníci a zkušení bytoví designéři, kteří vám poradí s každým koutem vašeho domova. Nabízí i službu návrhu interiérů a to jednoho pokoje nebo celého domu či bytu. Kromě řešení interiérů si zde ale můžete vybrat i zahradní nábytek.

Novinky & akce

Jak stylově vyřešit stěny?

Velkorysý prostor stěn se na první pohled může zdát jako úžasný. Konečně tolik místa a žádné kompromisy! Ovše...

Studio zdravého spánku na Kaštanové

V Centru bydlení a designu Kaštanová si nyní můžete užívat i pohodlí a kvalitu matrací a polštářů v nově otev...

Pastelové barvy kuchyní jsou trendy

...nechejte se inspirovat výjimečnými kuchyněmi značky Schüller. V trendech pro rok 2017, kterými se značka p...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.