Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude Centrum designu a bydlení Kaštanová z důvodu konání firmení akce UZAVŘENO.

Děkujeme za pochopení.

PIEDRA
PIEDRA logo

PIEDRA

Přejít na web piedra.cz

Společnost PIEDRA je výrobcem a prodejcem produktů z přírodního kamene. Na trhu působí od roku 2010 a zaměřuje se zejména na mramorové a kamenné koberce a prodej kamenných obkladů a dlažeb. V nabídce společnosti najdete také oblázky a drtě. Společnost PIEDRA získala ocenění Czech Superbrands, které v roce 2022 již popáté obhájila.  

S čím vám pomůžeme:

Brno showroom
Otevírací doba
Po - Pá 10:00 - 18:00
So 9:00 - 13:00

Máte rádi přírodní materiály a rádi byste je zařadili do svého domova jako dlažbu či obklad? Co takhle přírodní kámen? V showroomu společnosti Piedra najdete širokou ukázku produktů z přírodního kamene, zejména dlažby / obklady z travertinu, mramoru a především kamenných koberců. Kamenný koberec je směs přírodních oblázků a pojiva, která vytvoří bezespárý povrch připomínající klasický koberec, který má vlastnosti dlažby a lze ho použít, jak v exteriéru, tak interiéru. Nejčastěji se kamenný koberec aplikuje kolem bazénu, wellness, na terase, chodníku, parkovacím stání, zimní zahradě apod. 

To vše doplňuje nabídka kamenných obkladů a mozaik, čímž lze implementovat přírodní kámen do vašeho obydlí v široké a vkusné škále na stěny a fasády. Kamennou dlažbu můžete využít i v exteriéru, nebo vytvořit chodník z kamenných šlapáků. 

Značka Piedra vznikla v roce 2010 a za tu dobu si vydobyla významné postavení na trhu s produkty z přírodního kamene. V roce 2018 obdržela prestižní ocenění Czech Superbrands, které již 5x obhájila. V showroomu v Centru bydlení a designu Kaštanová najdete kromě ukázky kamenných produktů také stavební chemii potřebnou ke správné realizaci. Přijďte se i vy přesvědčit, jak působivé produkty z přírodního kamene můžou být. Showroom najdete v budově B. Podívejte se na mapku areálu.

Nezávazně si sjednat schůzku


Novinky & akce

Kamenný nebo mramorový koberec? Jedině od PIEDRY!

Kamenný / mramorový koberec PIEDRA je praktická litá dlažba ze směsi přírodních oblázků a speciálního pojiva....

Dlažba kolem bazénu? Nebo kamenný koberec?

Vlastní zahradní bazén je v horkých letních dnech nedocenitelný. Při jeho instalaci bychom měli také myslet n...

Poznejte travertin – přírodní kamennou dlažbu

Patříte mezi obdivovatele přírodních materiálů? Pak čtěte dál a seznamte se s kamenem, který je estetický i v...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.