Atmosféra DESIGN
Atmosféra DESIGN logo

Atmosféra DESIGN

Designérka Lenka Zimmermannová navrhuje a následně i dohlíží na realizací vysněných domovů již více než 12 let. Za tu dobu si v oblasti návrhů interiérů získala nejen desítky spokojených zákazníků, ale také stabilních partnerů, jejichž produkty či služby s čistým svědomím o záruce kvality dále předává svým klientům. Pokud i vy hledáte designérku, která vám zhmotní představy o vašem domově, tak se neváhejte obrátit na Atmosféra DESIGN.

Naše parketa:

Brno kanceláře
Otevírací doba
Po - Pá Po domluvě

Oblast návrhů interiérů v sobě snoubí hned několik podstatných vlastností, které si každý designér musí osvojit - pečlivost, cit pro detail a zkušenosti. A přesně to můžete najít v návrzích Lenky Zimmermannové. Jak sama popisuje - výsledkem její práce jsou především praktické a nadčasové interiéry s osobitým přístupem ke každému klientovi. Preferuje jednoduché linie čistých, tlumených a harmonizujících barev, kde klade důraz na kvalitu zvolených materiálů a pozornost věnuje doslova každému detailu.

Ať už tedy plánujete nový obývací pokoj, ložnici nebo zkrátka celý interiér domu či bytu, tak se neváhejte ozvat Atmosféra DESIGN. Zde je váš domov v dobrých rukou.

Novinky & akce

HELUZ - kompletní stavební systém v Centru hrubé výstavby

Centrum hrubé výstavby je jedinečnou expozicí přestavující stavební materiály a systémy, bez kterých se vaše ...

Chytří pomocníci do vašich domovů, co ušetří čas

Taky se vám zdá, že už skoro nemáte času nazbyt? Pořád v poklusu a volný čas si ne a ne najít? Tak na to zkus...

Nezávazně si sjednat schůzku


Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.