Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude Centrum designu a bydlení Kaštanová z důvodu konání firmení akce UZAVŘENO.

Děkujeme za pochopení.

Atmosféra DESIGN
Atmosféra DESIGN logo

Atmosféra DESIGN

Přejít na web atmosfera-design.cz

Designérka Lenka Zimmermannová navrhuje a následně i dohlíží na realizací vysněných domovů již více než 12 let. Za tu dobu si v oblasti návrhů interiérů získala nejen desítky spokojených zákazníků, ale také stabilních partnerů, jejichž produkty či služby s čistým svědomím o záruce kvality dále předává svým klientům. Pokud i vy hledáte designérku, která vám zhmotní představy o vašem domově, tak se neváhejte obrátit na Atmosféra DESIGN.

S čím vám pomůžeme:

Brno kanceláře
Otevírací doba
Po - Pá Po domluvě

Oblast návrhů interiérů v sobě snoubí hned několik podstatných vlastností, které si každý designér musí osvojit - pečlivost, cit pro detail a zkušenosti. A přesně to můžete najít v návrzích Lenky Zimmermannové. Jak sama popisuje - výsledkem její práce jsou především praktické a nadčasové interiéry s osobitým přístupem ke každému klientovi. Preferuje jednoduché linie čistých, tlumených a harmonizujících barev, kde klade důraz na kvalitu zvolených materiálů a pozornost věnuje doslova každému detailu.

Ať už tedy plánujete nový obývací pokoj, ložnici nebo zkrátka celý interiér domu či bytu, tak se neváhejte ozvat Atmosféra DESIGN. Zde je váš domov v dobrých rukou. Najdete je v budově B na Kaštanové. Podívejte se na mapku areálu.

Nezávazně si sjednat schůzku


Novinky & akce

Luxusní interiér rodinného domu u Brna od Atmosféra design s.r.o.

Pro obytný prostor s netypicky řešeným čtyřmetrovým stropem byla designérkou navržena jedna z nejvyšších kuch...

Jak sladit interiér

Moderní interiér je takový, který působí jednolitě a všechny prvky v něm mají své správné místo. Otázka jak s...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.