Důležité sdělení:
Vážení zákazníci, ve státní svátek, čtvrtek 28. října, bude Centrum bydlení a designu Kaštanová zavřeno. Ostatní dny nás můžete navštívit dle běžné otevírací doby. Těšíme se na vaši návštěvu.

Návrhy kuchyní

Návrhy kuchyní

Jak má být uspořádaná kuchyňská linka, aby se v ní dobře vařilo? Je důležitější design dvířek, než spíše to, co je za nimi? Vejde se mi ten varný ostrůvek, po kterém toužím? Tyto otázky se vám honí hlavou, když plánujete novou kuchyň. Hlavně žádný stres, specialisté na návrhy kuchyní to vyřeší za vás.

Značky

DEHO

Interiérové studio se špičkovými designéry kompletně vybaví vaši novou kuchyni, obývací pokoj, ložnici nebo koupelnu. Na showroomu DEHO si můžete prohlédnout konkrétní ukázky interiérů, jimž dominují německé kuchyně Schüller a kvalitní sedací soupravy značek Calligaris, Ditre Italia a Steinhoff Germany. Zajistí kompletní dodávky privátních i komerčních interiérů pro náročné klienty.

Kanceláře

Filip Pavliňák

Filip Pavliňák se s nadšením věnuje designu interiérů rezidenčních i komerčních prostor. Jeho cílem je spojení prvků praktičnosti, funkčnosti a estetiky. Výstupem jsou vedle vizualizací také technické výkresy, které reflektují řemeslnou praxi. Dále navrhuje a dodává designové radiátory Carmen radiátory a vyrábí speciální obkladové prvky Amber exclusive z kamínků zalévaných do směsi pryskyřic.

Fridrichová - Design Interiéru

FRIDRICHOVÁ DESIGN INTERIÉRU je synonymem pro kvalitní služby a maximální otevřenost nápadům a potřebám klientů. Dvougenerační tým zajišťuje propojení letité praxe a zkušeností s mladým a neotřelým pohledem na svět designu. Díky tomu získáte nadčasový návrh interiéru, ve kterém se budete cítit příjemně, útulně a zároveň nebudete postrádat kvalitu, čistotu a funkčnost. Připraví vizualizace, pomohou vybrat materiál a barevné řešení.

VL Atelier design

VL Atelier design se zabývá rezidenčním i komerčním interiérovým designem, marketingem a tvorbou brandu. Při své práci vychází z hlubokých zkušeností s reklamou a marketingem a snaží se skloubit špičkový italský design s francouzským šarmem a elegancí podpořených německou kvalitou. Pečlivě naslouchají potřebám svých klientů a zakládají si na vzájemné důvěře a úzké spolupráci.

Atmosféra DESIGN

Designérka Lenka Zimmermannová navrhuje a následně i dohlíží na realizací vysněných domovů již více než 12 let. Za tu dobu si v oblasti návrhů interiérů získala nejen desítky spokojených zákazníků, ale také stabilních partnerů, jejichž produkty či služby s čistým svědomím o záruce kvality dále předává svým klientům. Pokud i vy hledáte designérku, která vám zhmotní představy o vašem domově, tak se neváhejte obrátit na Atmosféra DESIGN.

Navrhování kuchyní, to je vlastně správné namíchání ingrediencí – něco z ergonometrie, hygieny, designu, psychologie i z technologických procesů. Když je poměr dobře vyvážený, stejně jako u jídla, vytvoří perfektně fungující celek. Někdo má rád rafinované kombinace a jiný zase jednoduchost. Na architektovi je, aby rozpoznal povahu a přání klienta a namíchal mu ingredience do jeho kuchyně podle jeho chuti.

Od návrhu kuchyně architektem můžete očekávat kvalitní dispoziční uspořádání a na sebe logicky navazující prostory pro hlavních funkce kuchyňské linky – vaření, mytí, plochy na přípravu a úložné prostory. A hlavní je samozřejmě design, kuchyně se vám musí líbit a také ladit prostorem, na který navazuje – většinou je to jídelna nebo obývací pokoj.  

Pokud toužíte po nové kuchyni, neváhejte se obrátit na profesionály. V showroomu DEHO si můžete prohlédnout vzorové kuchyně, nechat vypracovat 3D vizualizaci a nakonec si nechat kuchyni také se vším všudy zrealizovat. S požadavkem na kvalitní a nápadité návrhy kuchyní se můžete s důvěrou také obrátit na tyto ateliery: Fridrichová - Design interiéruFilip PavliňákVL Atelier designDomov na míru nebo Archami

 

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.