Návrhy kuchyní

Návrhy kuchyní

Jak má být uspořádaná kuchyňská linka, aby se v ní dobře vařilo? Je důležitější design dvířek, než spíše to, co je za nimi? Vejde se mi ten varný ostrůvek, po kterém toužím? Tyto otázky se vám honí hlavou, když plánujete novou kuchyň. Hlavně žádný stres, specialisté na návrhy kuchyní to vyřeší za vás.

Kanceláře

Filip Pavliňák

Filip Pavliňák se s nadšením věnuje designu interiérů rezidenčních i komerčních prostor. Jeho cílem je spojení prvků praktičnosti, funkčnosti a estetiky. Výstupem jsou vedle vizualizací také technické výkresy, které reflektují řemeslnou praxi. Dále navrhuje a dodává designové radiátory Carmen radiátory a vyrábí speciální obkladové prvky Amber exclusive z kamínků zalévaných do směsi pryskyřic.

Atmosféra DESIGN

Designérka Lenka Zimmermannová navrhuje a následně i dohlíží na realizací vysněných domovů již více než 12 let. Za tu dobu si v oblasti návrhů interiérů získala nejen desítky spokojených zákazníků, ale také stabilních partnerů, jejichž produkty či služby s čistým svědomím o záruce kvality dále předává svým klientům. Pokud i vy hledáte designérku, která vám zhmotní představy o vašem domově, tak se neváhejte obrátit na Atmosféra DESIGN.

Navrhování kuchyní, to je vlastně správné namíchání ingrediencí – něco z ergonometrie, hygieny, designu, psychologie i z technologických procesů. Když je poměr dobře vyvážený, stejně jako u jídla, vytvoří perfektně fungující celek. Někdo má rád rafinované kombinace a jiný zase jednoduchost. Na architektovi je, aby rozpoznal povahu a přání klienta a namíchal mu ingredience do jeho kuchyně podle jeho chuti.

Od návrhu kuchyně architektem můžete očekávat kvalitní dispoziční uspořádání a na sebe logicky navazující prostory pro hlavních funkce kuchyňské linky – vaření, mytí, plochy na přípravu a úložné prostory. A hlavní je samozřejmě design, kuchyně se vám musí líbit a také ladit prostorem, na který navazuje – většinou je to jídelna nebo obývací pokoj.  

Pokud toužíte po nové kuchyni, neváhejte se obrátit na profesionály. V showroomu DEHO si můžete prohlédnout vzorové kuchyně, nechat vypracovat 3D vizualizaci a nakonec si nechat kuchyni také se vším všudy zrealizovat. S požadavkem na kvalitní a nápadité návrhy kuchyní se můžete s důvěrou také obrátit na tyto ateliery: Filip Pavliňák nebo Atmosféra DESIGN

 

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.