TOMTON
TOMTON logo

TOMTON

Přejít na web tomton.cz

Ryze česká společnost, jejíž cílem je vytvořit optimální interiérové klima. Takové, které bude mít blahodárný vliv na zdraví. Vyvinuli proto multifunkční otopný systém, který interiér vytápí, ochlazuje a čistí vzduch. Kladou důraz na efektivitu, ekologickou úspornost a požadavky zákazníka. Při vývoji spolupracovali s řadou expertů z vysokých škol a také s odborníky z automobilového průmyslu. Své produkty společnost testuje v nezávislé laboratoři Heatest a následně jsou produkty TOMTON certifikovány ve zkušebnách SZÚ v Brně podle předepsaných mezinárodních norem.

S čím vám pomůžeme:

Brno kanceláře
Otevírací doba
Po - Pá Po domluvě

Multifunkční otopné těleso TOMTON je určeno pro celoroční využití. V zimě vytápí, v létě dochlazuje a po celý rok čistí vzduch interiérů pomocí fotokatalytických filtrů. Otopná tělesa TOMTON jsou vyráběny v 6ti produktových řadách různých designů. Na výběr je pestrá paleta barev RAL a mnoho materiálů od dřeva až po přírodní kámen. Kryt tělesa umí společnost TOMTON vytvořit i na přání klienta - proto si jej můžete snadno nadesignovat do obývacího pokoje nebo ložnice.

Otopná tělesa TOMTON lze díky konstrukčnímu řešení provozovat jak v přirozené, tak nucené konvekci a díky vysoké dynamice lze ušetřit až 20 % nákladů na energie v porovnání se standardními otopnými tělesy. Použité řízení modulace výkonu nabízí využití dodané energie na maximum a je vhodné pro všechny typy otopných systémů. Otopná tělesa TOMTON jsou navržena jako multifunkční, tudíž mohou být provozována i v režimu dochlazování (v kombinaci s tepelným čerpadlem), což zefektivňuje jejich využití po celý rok.

Úsilí firmy bylo zhodnoceno v roce 2017, kdy získali prestižní ocenění „Inovační firma Moravskoslezského kraje“ a také za model R4 v roce 2017 vyhráli cenu Red Dot Design Award.

Neváhejte si se zástupcem firmy TOMTON sjednat schůzku v Centru hrubé výstavby na Kaštanové a zjistit o jejich produktu více. Nabídku společnosti najdete v budově A. Podívejte se na mapku areálu.

 

Nezávazně si sjednat schůzku


Novinky & akce

Zdravé klima je půl zdraví. Multifunkční TOMTON je revolucí v topení.

Ryze česká společnost TOMTON přichází na trh s průlomovým systémem topení. Dali si záležet jak na multifunkčn...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.