Hormen
Hormen logo

Hormen

Web hormen.cz

Český výrobce svítidel a osvětlovacích systémů prošel od svého založení v roce 2004 dynamickým vývojem a stal se předním dodavatelem energeticky šetrných osvětlovacích řešení a aplikací pro obchodní a kancelářská centra, hotely, školy, bytové projekty a rodinné domy, veřejné budovy i venkovní prostory. Osvětlovací systémy firmy HORMEN splňují požadavky certifikací pro energeticky šetrné budovy, o čemž svědčí získané certifikáty LEED a BREEAM. Díky nabídce svítidel ve 26 RAL barvách si můžete objednat designová svítidla v odstínu, který nejlépe zapadá do vašeho interiéru.

Naše parketa:

Brno showroom
Otevírací doba
Po - Pá 9:00 - 18:00
So 9:00 - 13:00

Budiž světlo! Ale jaké vybrat? Ono totiž výběr osvětlení není úplně jednoduchou záležitostí. Nejprve si uvědomit, kam světlo umístíme. To je dobré vědět už při plánování interiéru nebo řešení hrubé stavby, protože to usnadní práci pro rozvody elektřiny. Pokud si sami s takovým detailem nevíte rady, tak je vhodné využít služeb architekta, který vám přesně s takovým problémem pomůže a především nasměruje správným směrem. Pak výběr samotného světla. Tady je velmi důležité, jestli chcete volit osvětlení do interiéru nebo exteriéru. Světla do jídelny budou svým materiálem přece jen trochu odlišná od světel, která použijete na zahradu. Ta potřebují odolávat mnoha povětrnostním vlivům. A pak už jen definovat design a míru osvětlení.  

Společnost HORMEN se zabývá nejen designovým osvětlením, ale i technickým osvětlením. Mohou se pochlubit osvětlením mnoha administrativních budov a komerčních objektů. Vyrábějí světla na míru a přesně podle specifikací, která jsou zrovna potřeba. Vše v souladu s evropskými normami a certifikáty, která dbají na ekologické i ekonomické aspekty

Novinky & akce

Desatero pravidel při zařizování malého bytu

Slyšeli jste to rčení, že malý byt znamená velký problém? Tak na to můžete rovnou zapomenout! Je sice pravda,...

Osvětlení do venkovních prostor

Slušivé a praktické osvětlení venkovních prostor Pokud stále častěji pobýváte venku na terase, pod pergolou, ...

Osvětlení pro atypické prostory Seggment

„Potřebujeme designové a zároveň energeticky šetrné osvětlení pro atypické prostory“, smutní často architekti...

Unikátní svítidlo BUBBLE

Bouchněte šampaňské a kochejte se pohledem na unikátní svítidlo Bubble z dílny designéra Jana Čtvrtníka, kter...

Nezávazně si sjednat schůzku


Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.