Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude Centrum designu a bydlení Kaštanová z důvodu konání firmení akce UZAVŘENO.

Děkujeme za pochopení.

Venkovní osvětlení

Venkovní osvětlení

Venkovní osvětlení potřebujeme celoročně, v létě nám prodlouží pobyt venku na zahradě nebo na terase do nočních hodin a v zimě nám posvítí na cestu domů z práce, abychom neuklouzli na náledí. Proto je potřeba dobře vybírat svítidla z odolných materiálů, která vydrží všechny povětrnostní podmínky.

Značky

Hormen

Český výrobce svítidel a osvětlovacích systémů prošel od svého založení v roce 2004 dynamickým vývojem a stal se předním dodavatelem energeticky šetrných osvětlovacích řešení a aplikací pro obchodní a kancelářská centra, hotely, školy, bytové projekty a rodinné domy, veřejné budovy i venkovní prostory. Osvětlovací systémy firmy HORMEN splňují požadavky certifikací pro energeticky šetrné budovy, o čemž svědčí získané certifikáty LEED a BREEAM. Díky nabídce svítidel ve 26 RAL barvách si můžete objednat designová svítidla v odstínu, který nejlépe zapadá do vašeho interiéru.

VALMAX

Česká společnost VALMAX Led Eco již téměř 10 let nabízí designová svítidla a napínané stropy. Zajišťují osvětlení domácností i firem. Vyrábí také LED osvětlení na míru včetně instalace osvětlení. 

Centrum hrubé výstavby

Presbeton

Společnost Presbeton patří k předním českým výrobcům betonového zboží pro stavby i úpravy komunikací se silnou pozicí v zahraničí. Její výrobky se vyznačují vysokou životností, jsou ekologické i mrazuvzdorné. Nabízí venkovní dlažby, zdící prvky, schodišťové prvky i výrobky venkovní architektury v provedení městských mobiliářů.

Co všechno je potřeba kolem domu osvítit, abychom se cítili dobře a bezpečně? Z hlediska bezpečnosti určitě příjezdovou cestu, chodníčky a cestičky na zahradě, posezení na terase, pochůznou plochy kolem bazénu. A nezapomeňme také na dekorativní osvětlení, jen tak pro radost a „na efekt“ osviťme okrasné záhony, skalky, schůdky, zídky, pítko pro ptáky, velké kameny a dekorace. Ukažme v noci zase jiném světle všechno, čemu věnujeme na zahradě tolik péče a pozornosti. Další kapitolou je party osvětlení, které můžeme mít pro tyto příležitosti připravené a rozsvítíme jej jen při speciálních příležitostech.

Pro příjezdové cesty a chodníčky jsou nestárnoucí klasikou sloupková svítidla. Je možné vybírat jak z tradičních rustikálních, tak z moderních subtilních tvarů. Další možností jsou odolná pojezdová nebo pochůzná svítidla, která se zapustí do země a snesou velké zatížení. Na terasu ke vstupu do domu doporučujeme umístit několik nástěnných svítidel, kolem bazénu efektní LED pásky, do trávy dekorativní svítidla se zápichem do půdy.

Co se týká zdrojů energie, tradiční elektřinu mohou doplnit i solární světla a pro opravdové milovníky starých časů třeba petrolej. Venkovní osvětlení lze také lehce napojit na tzv. „chytrou domácnost“, ovládanou aplikací v mobilním telefonu. 

Přijďte se na Kaštanovou poradit s odborníky na světlo do showroomu HORMEN. Promyšleně vybraná a umístěná venkovní svítidla promění okolí vašeho domu v dokonalou oázu odpočinku.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.