Stolní lampy

Stolní lampy

Malý pomocník, s kterým se hned pracuje mnohem lépe. Stolní lampa nebo lampička by se měla objevovat na každém pracovním stole. Nejenže v případě nouze pomáhá a vytváří světlo, díky kterému si naše oči odpočinou, zároveň vytváří skvělá zákoutí pro dokonalou atmosféru. A díky širokému výběru si můžete vytvořit skvělý pracovní prostor - zkrátka najít tu dokonalou lampičku pro váš stůl. Stačí se jen inspirovat.

Značky

Hormen

Český výrobce svítidel a osvětlovacích systémů prošel od svého založení v roce 2004 dynamickým vývojem a stal se předním dodavatelem energeticky šetrných osvětlovacích řešení a aplikací pro obchodní a kancelářská centra, hotely, školy, bytové projekty a rodinné domy, veřejné budovy i venkovní prostory. Osvětlovací systémy firmy HORMEN splňují požadavky certifikací pro energeticky šetrné budovy, o čemž svědčí získané certifikáty LEED a BREEAM. Díky nabídce svítidel ve 26 RAL barvách si můžete objednat designová svítidla v odstínu, který nejlépe zapadá do vašeho interiéru.

Když se řekne stolní lampa, tak si nejspíš každý představí drobné světýlko, které na pracovním stole pomáhá v nouzi nejvyšší. Ale když se zaměříme na detaily, tak si každý nejspíš představí něco jiného. Malou bodovou lampičku nebo větší esovitý tvar lampičky s půlkruhovým stínítkem a plno dalších variant... Když se na to ale podíváme podrobněji, tak se dá vybírat mezi stolními lampami s LED osvětlením nebo se žárovkami - a to všemožných druhů. Každá má své pro a proti - zatímco klasické lampičky nabízí jednoduchou výměnu žárovky, když zkrátka doslouží, tak lampičky s LED osvětlením tuto možnost nemají. Zkrátka až dosvítí, tak hotovo. Velkou výhodou je u nich ale výdrž a možnost ovládání intenzity světla

Při výběru vás ale kromě typu lampy čeká i plno dalších designů a nabídka, z které doslova oči přechází. Velmi oblíbené jsou minimalistické lampy - zkrátka jen konstrukce a žárovka, maximálně nějaké zlaté nebo nerezové detaily. Pak tu máme například jižanský styl mapiček - přírodní materiál, kruhové tvary a důraz na provedení stínítka. Anebo elegantní a moderní lampy, které zaujmou futuristickým vzhledem.

Vybavte si proto pracovnu nebo třeba i dětský pokoj s moderním nádechem. Stačí se jen přijít inspirovat na showroom DEHO nebo Hormen. Budeme se na vás těšit.

 

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.