Stolní lampy

Stolní lampy

Malý pomocník, s kterým se hned pracuje mnohem lépe. Stolní lampa nebo lampička by se měla objevovat na každém pracovním stole. Nejenže v případě nouze pomáhá a vytváří světlo, díky kterému si naše oči odpočinou, zároveň vytváří skvělá zákoutí pro dokonalou atmosféru. A díky širokému výběru si můžete vytvořit skvělý pracovní prostor - zkrátka najít tu dokonalou lampičku pro váš stůl. Stačí se jen inspirovat.

Značky

DEHO

Interiérové studio se špičkovými designéry kompletně vybaví vaši novou kuchyni, obývací pokoj, ložnici nebo koupelnu. Na showroomu DEHO si můžete prohlédnout konkrétní ukázky interiérů, jimž dominují německé kuchyně Schüller a kvalitní sedací soupravy značek Calligaris, Ditre Italia a Steinhoff Germany. Zajistí kompletní dodávky privátních i komerčních interiérů pro náročné klienty.

Hormen

Český výrobce svítidel a osvětlovacích systémů prošel od svého založení v roce 2004 dynamickým vývojem a stal se předním dodavatelem energeticky šetrných osvětlovacích řešení a aplikací pro obchodní a kancelářská centra, hotely, školy, bytové projekty a rodinné domy, veřejné budovy i venkovní prostory. Osvětlovací systémy firmy HORMEN splňují požadavky certifikací pro energeticky šetrné budovy, o čemž svědčí získané certifikáty LEED a BREEAM. Díky nabídce svítidel ve 26 RAL barvách si můžete objednat designová svítidla v odstínu, který nejlépe zapadá do vašeho interiéru.

Když se řekne stolní lampa, tak si nejspíš každý představí drobné světýlko, které na pracovním stole pomáhá v nouzi nejvyšší. Ale když se zaměříme na detaily, tak si každý nejspíš představí něco jiného. Malou bodovou lampičku nebo větší esovitý tvar lampičky s půlkruhovým stínítkem a plno dalších variant... Když se na to ale podíváme podrobněji, tak se dá vybírat mezi stolními lampami s LED osvětlením nebo se žárovkami - a to všemožných druhů. Každá má své pro a proti - zatímco klasické lampičky nabízí jednoduchou výměnu žárovky, když zkrátka doslouží, tak lampičky s LED osvětlením tuto možnost nemají. Zkrátka až dosvítí, tak hotovo. Velkou výhodou je u nich ale výdrž a možnost ovládání intenzity světla

Při výběru vás ale kromě typu lampy čeká i plno dalších designů a nabídka, z které doslova oči přechází. Velmi oblíbené jsou minimalistické lampy - zkrátka jen konstrukce a žárovka, maximálně nějaké zlaté nebo nerezové detaily. Pak tu máme například jižanský styl mapiček - přírodní materiál, kruhové tvary a důraz na provedení stínítka. Anebo elegantní a moderní lampy, které zaujmou futuristickým vzhledem.

Vybavte si proto pracovnu nebo třeba i dětský pokoj s moderním nádechem. Stačí se jen přijít inspirovat na showroom DEHO nebo Hormen. Budeme se na vás těšit.

 

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.