NOVINKY

Napínané stropy Valmax. Inspirujte se realizacemi, které vám vezmou dech

Napínané stropy Valmax | Kaštanová

Přestal vás bavit váš nudně bílý, obyčejný strop? Možná je čas na ten napínaný! Moderní řešení, které v sobě spojuje inovativní technologie a jedinečný design, vás učaruje. Zjistěte, jak vypadá, v čem spočívá a kde všude může najít své uplatnění. 

Pokročilé technologie a moderní design v napínaných stropech

Napínané stropy představují závěsné systémy instalované pod skutečným, původním stropem. Jde většinou o robustní hliníkové konstrukce, představující obvodový profil, na nějž se napíná lehká membrána z PVC. Tvar napínaného stropu je definován právě konstrukcí, jeho podoba pak barvou, texturou a celkovým designem fólie.

Napínaný strop Valmax | Kaštanová

Fólie se instalují v lesku (jako zrcadla) i matu, bílé i v jednolitých barvách, častěji ale v originálních vzorech, sahajících od konkrétních obrazů po abstraktní výjevy. Jejich realizaci a montáž vždy svěřte odborníkům, třeba z české firmy Valmax Led Eco, specialistů na designové led osvětlení a napínané stropy.

Napínaný strop: praktický i estetický prvek pro moderní interiéry

Napínané stropy mají výraznou estetickou funkci a do interiéru vnáší neopakovatelný designový prvek. Jejich funkce jde ale většinou za hranici estetičnosti a má i svou praktickou rovinu. Napínaný strop dokáže efektivně snížit vysoký strop, zakrýt nevzhledný povrch nebo schovat kabeláž.

Napínaný strop Valmax | Kaštanová

Konstrukci napínaného stropu je na přání zákazníka možné vybavit i osvětlením. Moderní LED technologie jsou úsporné a umožňují individuální řízení intenzity světla, a dokonce i barevného spektra. S tím je pak v místnosti možné vytvářet nejrůznější atmosféry a osvětlení přizpůsobit konkrétním potřebám a preferencím uživatele. Příkladem realizace Valmax, v níž hrálo světlo důležitou roli, byl bazénový komplex v Kyjově s napínaným stropem s membránou potištěnou souhvězdím Nebula.

Další možností je umístění akustické vrstvy mezi skutečný a napínaný strop. Toho se často využívá v prostorách se zvýšenou hladinou hluku. Díky napínanému stropu s akustickou izolací je i tady možné navodit klidnou, relaxační atmosféru. To se povedlo třeba v rehabilitačním centru Omega v Olomouci, kde vsadili na napínaný strop Valmax v přímočarém šedém odstínu.

Napínaný strop Valmax | Kaštanová
 

Designový prvek pro rezidenční interiér i veřejné prostory

Napínané stropy jsou odolné, nízkoúdržbové a jejich instalace není složitá. Uplatní se v rezidenčních i komerčních interiérech, ale i na veřejných místech, které dokáží snadno a rychle proměnit v elegantní prostory s jedinečnou atmosférou.

Zaujal vás napínaný strop? Přijďte jeho benefity prodiskutovat přímo se specialisty do showroomu Valmax v Centru bydlení a designu Kaštanová.

Chci radu od odborníků, jak správně vybrat napínaný strop.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Značky v novince

VALMAX

Česká společnost VALMAX Led Eco již téměř 10 let nabízí designová svítidla a napínané stropy. Zajišťují osvětlení domácností i firem. Vyrábí také LED osvětlení na míru včetně instalace osvětlení. 

Novinky & akce

Představujeme Betonepox®: epoxidovou stěrku, která vnese barvy do vašeho domova

Betonové stěrky zažívají boom nejen v industriálních interiérech, ale všude tam, kde se od povrchů vyžaduje p...

Kabaret na Kaštanové 2024

Kabaret na Kaštanové: Oslava devátých narozenin s nádechem elegance   Centrum bydlení a designu Kaštanová vás...

CERATOUCH od COREtec Floors: inovativní kamenné podlahy nově v Supellex

Hledáte podlahu, která nejen skvěle vypadá, ale je také výjimečně odolná a snadno se udržuje? Pak je kolekce ...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.