Stojací lampy

Stojací lampy

Na světlo bychom nikdy neměli zapomínat. Ale také bychom nikdy neměli zapomenout na dodatečné osvětlení jakými jsou lampy - ať už ta stolní, nástěnná nebo právě volně stojící lampa. Můžete vybírat z nepřeberného množství velikostí, druhů a designů - takže tu svou si opravdu vyberete! Nezapomínejte na ně - vaše oči vám poděkují.

Značky

Hormen

Český výrobce svítidel a osvětlovacích systémů prošel od svého založení v roce 2004 dynamickým vývojem a stal se předním dodavatelem energeticky šetrných osvětlovacích řešení a aplikací pro obchodní a kancelářská centra, hotely, školy, bytové projekty a rodinné domy, veřejné budovy i venkovní prostory. Osvětlovací systémy firmy HORMEN splňují požadavky certifikací pro energeticky šetrné budovy, o čemž svědčí získané certifikáty LEED a BREEAM. Díky nabídce svítidel ve 26 RAL barvách si můžete objednat designová svítidla v odstínu, který nejlépe zapadá do vašeho interiéru.

VALMAX

Česká společnost VALMAX Led Eco již téměř 10 let nabízí designová svítidla a napínané stropy. Zajišťují osvětlení domácností i firem. Vyrábí také LED osvětlení na míru včetně instalace osvětlení. 

Stojací lampa je skvělým řešením do každého obývacího pokoje nebo pracovny. Stačí postavit k sedací soupravě nebo ke křeslu a hned máte krásný odpočinkový kout, kam si stačí spolehnout s dobrou knihou a dokonale relaxovat. Nebo zkrátka jen využít světla z lampy jako doplňkového světla při sledování televize nebo práce na počítači.

Stojací lampy si můžete vybírat v mnoha designech - industriální řešení ramen se žárovkami nebo elegantní provedení se stínítky. Vysoké a tyčící se ke stropu místnosti nebo s polohovacím ramenem - to si oblíbíte především díky možnostem variabilního nastavení. Jako sluníčko za mráčkem se poté lampa může jednoduše vznášet nad vaší hlavou, ať pracujete nebo jen odpočíváte.

Přijďte si vybrat na showroom HORMEN nebo VALMAX, který nabízí jak designová, tak technická svítidla a jsou schopni vytvořit lampu vám přímo na míru. 

Nechte se osvítit!

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.