Důležité sdělení:
Milí návštěvníci a zákazníci, dovolujeme si vás upozornit, že ve středu 29. 1. 2020 bude Centrum bydlení a designu Kaštanová z technických důvodů otevřeno od 14h. V provozu budou showroomy Keraservis, Supellex, DEHO, Porte Karpi, Eclisse a Centrum hrubé výstavby. Děkujeme za pochopení.

Křesla

Křesla

Co takhle se po dlouhém náročném pracovním dni usadit do křesla, vzít si nějakou pěknou knížku, nalít si něco dobrého na pití a zkrátka vypnout a relaxovat? Zní to dobře, že? O křeslo se nemusíte s nikým dělit, máte svůj vlastní vymezený prostor a v něm klid, který si určitě po náročných dnech zasloužíte.

Značky

DEHO

Interiérové studio se špičkovými designéry kompletně vybaví vaši novou kuchyni, obývací pokoj, ložnici nebo koupelnu. Na showroomu DEHO si můžete prohlédnout konkrétní ukázky interiérů, jimž dominují německé kuchyně Schüller a kvalitní sedací soupravy značek Calligaris, Ditre Italia a Steinhoff Germany. Zajistí kompletní dodávky privátních i komerčních interiérů pro náročné klienty.

Pořiďte si relaxační křeslo a odpočívejte! Důležité je opravdu pohodlí, tedy dobrá ergonomie a možnost polohování. Ideální relaxační křeslo by mělo mít i vysoký podhlavník, zádovou opěrku a područky pro ruce. U nás si vyberete z především z křesel kožených a doplnit je také o pohodlné podnožky, zkrátka fantazii se meze nekladou. V nabídce najdete také ikonické křeslo Eames Lounge Chair od designerského dua manželů Charlese a Ray Eamesových inspirované tradičním anglickým klubovým křeslem.

Krásná a pohodlná křesla značek Willi Schillig, Calligaris nebo Vitra si můžete přijít prohlédnout a vyzkoušet do showroomu DEHO. Budete vždy vítáni!

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.