NOVINKY

CERATOUCH od COREtec Floors: inovativní kamenné podlahy nově v Supellex

CERATOUCH: Za hranicí tradičních podlah

Hledáte podlahu, která nejen skvěle vypadá, ale je také výjimečně odolná a snadno se udržuje? Pak je kolekce CERATOUCH od renomovaného amerického výrobce COREtec Floors to pravé řešení pro vás. Krytiny CERATOUCH vnáší do interiéru stále žádanější kamenné dekory a nepřekonatelné vlastnosti a zákazníkům v Česku jsou dostupné nově i v podlahovém studiu Supellex.

Extrémně odolné podlahy, které nezklamou v obýváku ani koupelně

Dřevěné plovoucí podlahy v posledních letech zastiňují v moderních interiérech podlahové krytiny, které dřevo vysoce překonávají svými benefity. Často jde o keramiku v imitaci přírodních materiálů, v kolekci vinilové podlahy CERATOUCH přitom najdete inspiraci obojího! COREtec Floors v ní kombinují krásu kamene a vzhled keramických dlaždic, dosažené pomocí nejmodernějších technologií. Cílem je vytvořit podlahy, které vyniknou svou estetikou, zároveň ale splní i ty největší nároky.

Podlahy od COREtec - Supellex | Kaštanová

Když dřevěná podlaha, tak jedině kvalitní! Třeba ta z kolekce THE FAMILY.

Díky svému unikátnímu minerálnímu jádru se sedmi vrstvami skelných roun jsou krytiny CERATOUCH pevné, stabilní a mají dlouhou životnost. Na povrchu jsou chráněné vrstvou CERAGUARD z pryskyřice. Ta zabraňuje poškrábání i v namáhaných prostorách a udržuje podlahy v bezchybném stavu po mnoho let. CERATOUCH jsou 100% voděodolné, a tak jsou vhodné i do míst s typicky zvýšenou vlhkostí. Skvěle se uplatní v kuchyni i koupelně, tam dokonce i ve sprchovém koutu! 

Podlahy od COREtec - Supellex | Kaštanová

Víte, jak vybrat podlahu pro svůj domov? Zjistěte to.

Ekologická imitace kamene v designech pro luxusní interiér

Kolekce CERATOUCH nabízí široký výběr barev a designů, inspirovaných přírodním kamenem, z nichž si vybere každý. Jemné kamenné vzory střídají výrazné povrchy, CERATOUCH tak přináší nekonečné možnosti pro tvorbu jedinečných interiérů s doslova luxusní atmosférou.

Podlahy od COREtec | Supellex

Ani v kolekci CERATOUCH COREtech Floors nezapomněli na svůj závazek k trvalé udržitelnosti a při výrobě použili materiály a postupy, minimalizující negativní dopad na planetu a životní prostředí. 

Přidejte praktický zacvakávací systém dlaždic a překvapivě snadnou instalaci a rázem máte krytinu, která posouvá hranice tradičních podlah. Nekompromisní kvalita, jedinečný styl a vlastnosti, jimž se žádná jiná podlaha nevyrovná, to je CERATOUCH

Podlahy od COREtec - Supellex | Kaštanová

Podlahy CERATOUCH i další exkluzivní kolekce podlahových krytin od COREtech Floors si teď můžete prohlédnout v showroomu podlahového studia Supellex.

Chci poradit s výběrem podlahy


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Značky v novince

Supellex

Svět podlah nabízí široký sortiment podlahovin od renomovaných českých i zahraničních výrobců, konkrétně můžete vybírat z vinylových podlah, dřevěných podlah, PVC, laminátových podlah, korků, koberců a přírodních linoleí. Díky 13 letům zkušeností spolehlivě poradí s výběrem zákazníkům a doporučí nejvhodnější řešení i obchodním partnerům. Díky excelentnímu zákaznickému servisu i bohaté nabídce podlahových materiálů a krytin si vybere opravdu každý.

Novinky & akce

Představujeme Betonepox®: epoxidovou stěrku, která vnese barvy do vašeho domova

Betonové stěrky zažívají boom nejen v industriálních interiérech, ale všude tam, kde se od povrchů vyžaduje p...

Napínané stropy Valmax. Inspirujte se realizacemi, které vám vezmou dech

Přestal vás bavit váš nudně bílý, obyčejný strop? Možná je čas na ten napínaný! Moderní řešení, které v sobě ...

Kabaret na Kaštanové 2024

Kabaret na Kaštanové: Oslava devátých narozenin s nádechem elegance   Centrum bydlení a designu Kaštanová vás...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.