Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude Centrum designu a bydlení Kaštanová z důvodu konání firmení akce UZAVŘENO.

Děkujeme za pochopení.

NOVINKY

Kvalitní dřevěná podlaha? Vsaďte na kolekci THE FAMILY.

Dřevěná podlaha Supellex | Kaštanová

Dřevo je krásný přírodní materiál, který je tu s námi od nepaměti. Není proto divu, že i dřevěné podlahy jsou stále více žádané. Dokáží totiž do vaší domácnosti přinést vždy něco navíc.

Dřevěná podlaha Supellex. | Kaštanová

Sázka na kvalitu se vyplácí

Na trhu dřevěných podlah dnes existují desítky výrobců a nepřeberné množství dekorů. Ne všechny z nich ale mají dostatečné izolační vlastnosti, přirozený vzhled dřeva či kvalitní řemeslné provedení. Nechcete-li trávit dny a týdny porovnáváním jednotlivých možností a parametrů, vsaďte na prověřeného českého výrobce ESCO a exkluzivní kolekci ekologických dubových podlah the family. by Supellex.

Dřevěná podlaha Supellex. | Kaštanová

Tradice, udržitelnost a maximální pohodlí

Příběh těchto podlah začíná kousek od Strakonic, kde se ve společnosti Esco rozhodli zúročit své letité zkušenosti s výrobou tradičních dubových podlah a všechny je společně se Supellex přenést do úchvatné privátní kolekce – the family. Zapomeňte zcela na sériovou výrobu a unylý všední vzhled. Tyto dubové podlahy jsou jiné, osobité a vynikají nejen maximálním komfortem v domácnosti, ale také svou podporou naší přírody a kvalitního řemesla.

Každý kousek podlahy totiž pochází z českých a slovenských lesů s garancí udržitelného hospodářství PEFC. A každý z nich také prošel rukou českých řemeslníků, kteří dělají svou práci s láskou. Výsledkem jsou velmi osobité dekory s překrásnou kresbou dubového dřeva a nadstandardní zárukou 20 let.

Dřevěná podlaha Supellex. | Kaštanová

Dřevěná podlaha pro váš útulný domov

Třívrstvá konstrukce podlah zaručuje dlouholetou stabilitu se zárukou vysoké evropské kvality. Ošetřeny jsou tvrdým voskovým olejem OSMO pro snadnou údržbu a jsou vhodné i pro podlahové vytápění, které už jen dokreslí příjemnou a hřejivou atmosféru vašeho domova.

Článek vznikl v rámci příprav magazínu OKO 2022 - celý si jej můžete přečíst ZDE.

Značky v novince

Supellex

Svět podlah nabízí široký sortiment podlahovin od renomovaných českých i zahraničních výrobců, konkrétně můžete vybírat z vinylových podlah, dřevěných podlah, PVC, laminátových podlah, korků, koberců a přírodních linoleí. Díky 13 letům zkušeností spolehlivě poradí s výběrem zákazníkům a doporučí nejvhodnější řešení i obchodním partnerům. Díky excelentnímu zákaznickému servisu i bohaté nabídce podlahových materiálů a krytin si vybere opravdu každý.

Novinky & akce

Nové vířivky Villeroy & Boch v Centru designu a bydlení na Kaštanové

Firma Eurowellness specializující se na dodávku špičkových wellness produktů, přináší do Centra designu a byd...

Představujeme Betonepox®: epoxidovou stěrku, která vnese barvy do vašeho domova

Betonové stěrky zažívají boom nejen v industriálních interiérech, ale všude tam, kde se od povrchů vyžaduje p...

Napínané stropy Valmax. Inspirujte se realizacemi, které vám vezmou dech

Přestal vás bavit váš nudně bílý, obyčejný strop? Možná je čas na ten napínaný! Moderní řešení, které v sobě ...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.