NOVINKY

Kvalitní dřevěná podlaha? Vsaďte na kolekci THE FAMILY.

Dřevěná podlaha Supellex | Kaštanová

Dřevo je krásný přírodní materiál, který je tu s námi od nepaměti. Není proto divu, že i dřevěné podlahy jsou stále více žádané. Dokáží totiž do vaší domácnosti přinést vždy něco navíc.

Dřevěná podlaha Supellex. | Kaštanová

Sázka na kvalitu se vyplácí

Na trhu dřevěných podlah dnes existují desítky výrobců a nepřeberné množství dekorů. Ne všechny z nich ale mají dostatečné izolační vlastnosti, přirozený vzhled dřeva či kvalitní řemeslné provedení. Nechcete-li trávit dny a týdny porovnáváním jednotlivých možností a parametrů, vsaďte na prověřeného českého výrobce ESCO a exkluzivní kolekci ekologických dubových podlah the family. by Supellex.

Dřevěná podlaha Supellex. | Kaštanová

Tradice, udržitelnost a maximální pohodlí

Příběh těchto podlah začíná kousek od Strakonic, kde se ve společnosti Esco rozhodli zúročit své letité zkušenosti s výrobou tradičních dubových podlah a všechny je společně se Supellex přenést do úchvatné privátní kolekce – the family. Zapomeňte zcela na sériovou výrobu a unylý všední vzhled. Tyto dubové podlahy jsou jiné, osobité a vynikají nejen maximálním komfortem v domácnosti, ale také svou podporou naší přírody a kvalitního řemesla.

Každý kousek podlahy totiž pochází z českých a slovenských lesů s garancí udržitelného hospodářství PEFC. A každý z nich také prošel rukou českých řemeslníků, kteří dělají svou práci s láskou. Výsledkem jsou velmi osobité dekory s překrásnou kresbou dubového dřeva a nadstandardní zárukou 20 let.

Dřevěná podlaha Supellex. | Kaštanová

Dřevěná podlaha pro váš útulný domov

Třívrstvá konstrukce podlah zaručuje dlouholetou stabilitu se zárukou vysoké evropské kvality. Ošetřeny jsou tvrdým voskovým olejem OSMO pro snadnou údržbu a jsou vhodné i pro podlahové vytápění, které už jen dokreslí příjemnou a hřejivou atmosféru vašeho domova.

Článek vznikl v rámci příprav magazínu OKO 2022 - celý si jej můžete přečíst ZDE.

Značky v novince

Supellex

Svět podlah nabízí široký sortiment podlahovin od renomovaných českých i zahraničních výrobců, konkrétně můžete vybírat z vinylových podlah, dřevěných podlah, PVC, laminátových podlah, korků, koberců a přírodních linoleí. Díky 13 letům zkušeností spolehlivě poradí s výběrem zákazníkům a doporučí nejvhodnější řešení i obchodním partnerům. Díky excelentnímu zákaznickému servisu i bohaté nabídce podlahových materiálů a krytin si vybere opravdu každý.

Novinky & akce

Rekonstrukce showroomu Keraservis

Vážení zákazníci,   rádi bychom vás informovali o aktuálních provozních změnách na showroomu Keraservis, kter...

Jaké jsou barvy roku 2024? A jak se vybírají? Inspirujte se!

Rok co rok institut barev Pantone vyhlašuje barvu roku. Ta se stává jakýmsi průvodcem tónů pro designéry, arc...

PF 2024, Vánoční otevírací doba.

Milí přátelé, s koncem kalendářního roku často míváme potřebu ohlédnutí a rekapitulování. Taky to tak máte?  ...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.