Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude Centrum designu a bydlení Kaštanová z důvodu konání firmení akce UZAVŘENO.

Děkujeme za pochopení.

Kamenné koberce

Kamenné koberce

Kamenné koberce jsou moderním a jedinečným způsobem, jak vylepšit vzhled vašeho interiéru i exteriéru. Tyto koberce jsou vyrobeny z přírodních kamenů a jsou k dispozici v různých tvarech, velikostech a barvách. Kamenné koberce jsou velmi odolné a odolají mnoha druhům poškození a opotřebení. Jsou vhodné pro různé povrchy, včetně betonu, dřeva a dlaždic.

Značky

PIEDRA

Společnost PIEDRA je výrobcem a prodejcem produktů z přírodního kamene. Na trhu působí od roku 2010 a zaměřuje se zejména na mramorové a kamenné koberce a prodej kamenných obkladů a dlažeb. V nabídce společnosti najdete také oblázky a drtě. Společnost PIEDRA získala ocenění Czech Superbrands, které v roce 2022 již popáté obhájila.  

Kamenný koberec, označovaný také jako koberec mramorový, je směs oblázků a pojiva spojená do lité dlažby. Vhodná je do interiéru i exteriéru. Sluší soukromým i komerčním objektům. V rodinných domech se výborně hodí do chodeb, kuchyní, zimních zahrad nebo do soukromých wellness. V průmyslových prostorech zvelebí prodejny, vzorkovny, kanceláře, ale třeba také restaurace nebo autosalony.

Kamenný koberec vytvoří v interiéru luxusní povrch, který se vyznačuje poutavým vzezřením a snadnou údržbou. Vybírat můžete ze směsí z oblázků o velikosti 2–5 mm nebo 4-8 mm. Mezi populární kameny patří mramor v různých odstínech (bílý, růžový, šedý…). Při výběru můžete zvolit směs jednobarevnou nebo různobarevnou.

Mezi výhody kamenného koberce patří nepropustnost vody, výborné protiskluzné vlastnosti, bezespárový povrch, který se jednoduše přizpůsobí tvaru a rozměrům konkrétní plochy. Ukázku různorodosti kamenných koberců najdete v showroomu PiedraCentru bydlení a designu Kaštanová.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.