Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude Centrum designu a bydlení Kaštanová z důvodu konání firmení akce UZAVŘENO.

Děkujeme za pochopení.

Vany

Vany

Máte za sebou velký sportovní výkon, náročný pracovní den, nebo snad úplně obyčejný den jako každý jiný? Představte si uvolňující koupel, která odplaví všechnu vaši únavu, všechny chmury a starosti. Každý potřebuje k relaxaci něco jiného. Někdo miluje masážní trysky, jiný si užívá klidné poležení až po uši v koupelové pěně. Všichni máme možnost vybrat si tu nejlepší vanu podle svých možností, vkusu a potřeb.

Značky

Keraservis

Specialisté na kvalitní obklady a dlažby, koupelnové vybavení, sanitární techniku, luxfery, podlahoviny i stavební chemii. Na více než 600 m2 se můžete přesvědčit o tom, že lze realizovat představy o ideálním prostoru, ve kterém se bez rušivých elementů budete cítit svobodně, tvořit v něm a relaxovat. Kvalitní italské obklady, dlažby či mozaiky vám pomohou vybrat profesionální odborníci, kteří vás hledáním perfektní koupelny ochotně provedou.

Vana by měla být tak pohodlná, aby se z ní nechtělo nikomu odcházet. Je to investice, která se vyplatí. Odpočatá klidná mysl a zrelaxované tělo jsou k nezaplacení. Jakou vanu si ale vybrat? Pokud máte dost prostoru, rozmáchněte se a umístěte samostatně stojící vanu doprostřed koupelny. Volně stojící vana vypadá vždy majestátně, ať už retro vana na nožičkách nebo supermoderní vana minimalistického tvaru. Užijte si ten pocit svobody! Nedovolí vám rozměry koupelny umístit vanu do prostoru? Nevadí, o nic nepřijdete. Vyberte si stejně luxusní vanu, kterou umístíte ke stěně – obdélníkovou, rohovou nebo asymetrickou – umístění u stěny dovoluje i bezpečné sprchování v podobě přidané vanové zástěny.

Domácí koupelnu můžete povýšit na téměř profesionální wellness, dnes už jsou domácí vířivé a masážní vany mnohem dostupnější než v minulosti. Na výběr máte dva typy systémů – hydromasážní a perličkové. Do 21. století samozřejmě patří nezastavitelný boom moderních technologií – vany mohou svítit i přehrávat hudbu a filmy, to vše pomocí dálkového ovládání nebo mobilní aplikace. Autory van zvučných značek jsou často úspěšní designeři, kteří se proslavili i v jiných odvětvích než v bydlení. Za své návrhy sbírají prestižní ocenění v mezinárodně uznávaných soutěžích o nejlepší design.

Důležitý je také výběr materiálu, ze kterého je vana vyrobena. Ale jaký je vlastně nejvhodnější – akrylát, smalt, litina, nerez nebo raději materiály vyrobené úplně novými technologiemi, jako například Quaryl®? Přijďte se poradit do showroomu Keraservis, vše můžete zkonzultovat s odbornými poradci, prohlédnout si jednotlivé typy van osobně, abyste se mohli rozhodnout pro tu pravou. Inspirovat se můžet v nově vybudovaných vzorových koupelnách a vybrat si zde nejen vanu, ale také toaletu, umyvadlo, dlažby a obklady a koupelnové doplňky a nábytek.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.