NOVINKY

Vodovodní baterie, které mají styl!

Vodovodní baterie, které mají styl!

Pro mnohé jsou vodovodní baterie zařízením, které slouží k výdeji vody z vodovodu, povinnou součástí koupelny, nutným zlem, neuralgickým bodem mezipartnerských diskusí a mínusovou položkou v rodinném rozpočtu. Nejsou však baterie jako baterie!

Baterie italské značky FIMA od autora Carla Frattiniho postaví veškeré jejich předchozí vnímání na hlavu. A to nejen díky jejich designové eleganci a vysoké kvalitě, ale především díky speciální technologii šetření vody. Sami se můžete přesvědčit na showroomu Keraservis.

Baterie Fima

EKOdesign v praxi

Zdržme se chvíli u ekologického aspektu vodovodních baterií FIMA. Ten se prolíná veškerým počínáním této značky. Nejsilnějším důkazem je nová továrna společnosti, která je energeticky napájena fotovoltaickými panely. Co víc, FIMA chce svou novou produkční budovu postavit v rámci nulových emisí. Ale zpět k produktům.

Samotné vodovodní baterie jsou opatřeny mechanismem, který umožňuje šetřit vodu. Máte tedy na výběr, jestli budete používat pouze 50 % vody nebo potřebujete 100% průtok, a to pouhým dvojitým mechanismem zapínání kohoutku. Do poloviny šetříte vodu, na plno máte maximum průtoku, který činí 9 litrů za minutu.

Inovativně přistupuje FIMA Carlo Fratiini i v otázce šetření teplé vody a energie obecně. Centrální poloha určuje studenou vodu, nikoliv vlažnou. FIMA tak myslí ekologicky i za všechny uživatele. Nemluvě o tom, že všechny produkty FIMA vyrábí z materiálů, které patří v udržitelnosti na přední příčky.

Baterie Fima

Studená sprcha pro všechny milovníky vany

Designové sprchové hlavice Melograno vznikly kooperací se společností Melogranoblu, značkou, která se zabývá osvětlením. Výsledkem je charizmatická sprchová hlavice, která vyniká kombinací saténového a metalického povrchu, čímž vzniká dojem, že se kapky vody vznášejí.

I v případě sprchových hlavic Melograno naplňuje FIMA filozofii Green, Quality a Design a dělá ze sprchování úžasný zážitek.

Jak vidíte, FIMA dělá z obyčejných vodovodních baterií neobyčejný zážitek! Ať už hledáte umyvadlové baterie, sprchové systémy nebo bidetové spršky do vaší koupelny - přijďte se inspirovat do showroomu koupelnového studia Keraservis.

Článek vznikl v rámci magazínu OKO 2019.

Značky v novince

Keraservis

Specialisté na kvalitní obklady a dlažby, koupelnové vybavení, sanitární techniku, luxfery, podlahoviny i stavební chemii. Na více než 600 m2 se můžete přesvědčit o tom, že lze realizovat představy o ideálním prostoru, ve kterém se bez rušivých elementů budete cítit svobodně, tvořit v něm a relaxovat. Kvalitní italské obklady, dlažby či mozaiky vám pomohou vybrat profesionální odborníci, kteří vás hledáním perfektní koupelny ochotně provedou.

Novinky & akce

Kabaret na Kaštanové 2024

Kabaret na Kaštanové: Oslava devátých narozenin s nádechem elegance 9. narozeniny Centra bydlení a designu Ka...

Nové vířivky Villeroy & Boch v Centru designu a bydlení na Kaštanové

Firma Eurowellness specializující se na dodávku špičkových wellness produktů, přináší do Centra designu a byd...

Představujeme Betonepox®: epoxidovou stěrku, která vnese barvy do vašeho domova

Betonové stěrky zažívají boom nejen v industriálních interiérech, ale všude tam, kde se od povrchů vyžaduje p...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.