Důležité sdělení:
Vážení zákazníci, ve státní svátek, čtvrtek 28. října, bude Centrum bydlení a designu Kaštanová zavřeno. Ostatní dny nás můžete navštívit dle běžné otevírací doby. Těšíme se na vaši návštěvu.

Mobiliář

Mobiliář

Mít možnost odpočívat na zahradě je vzácnost, zvláště ve městě. Vytvořit své soukromé závětří na pár metrech čtverečních není jednoduché. Pomáhají nám k tomu důmyslné zahradní prvky - odpočinkové lavičky, obří mísy na květiny, sochy nebo tvarované květináče, které je možné poskládat do různých obrazců. Nechte starosti za plotem a v prostředí citlivě vysazených rostlin a rozmístěných milých věcí si užívejte jemný a hřejivý pocit klidu.

Značky

DEHO

Interiérové studio se špičkovými designéry kompletně vybaví vaši novou kuchyni, obývací pokoj, ložnici nebo koupelnu. Na showroomu DEHO si můžete prohlédnout konkrétní ukázky interiérů, jimž dominují německé kuchyně Schüller a kvalitní sedací soupravy značek Calligaris, Ditre Italia a Steinhoff Germany. Zajistí kompletní dodávky privátních i komerčních interiérů pro náročné klienty.

Centrum hrubé výstavby

Presbeton

Společnost Presbeton patří k předním českým výrobcům betonového zboží pro stavby i úpravy komunikací se silnou pozicí v zahraničí. Její výrobky se vyznačují vysokou životností, jsou ekologické i mrazuvzdorné. Nabízí venkovní dlažby, zdící prvky, schodišťové prvky i výrobky venkovní architektury v provedení městských mobiliářů.

Mobiliář - to je skutečně veliký výběr zajímavých a kvalitních prvků venkovní architektury v podání výrobce Presbeton. Jak název firmy napovídá, jedná se o prvky z betonu, který je ekologický, mrazuvzdorný a má vysokou životnost. Společnost Presbeton je velmi dynamická, drží krok s dobou, své výrobky neustále vyvíjí a inovuje. Ve svém portfoliu má květináče, lavičky, stojany na kola, odpadkové koše, betonové sedáky, zahradní obruby a palisády. Tyto zahradní prvky doplňují jejich hlavní sortiment - venkovní dlažby, zdící a schodišťové prvky. Zastoupení společnosti Presbeton najdete v Centru hrubé výstavby, kde si můžete domluvit schůzku s odborným poradcem.

Ostatně, sami si můžete přečíst v naší novince, jak to v takové moderní společnosti a konkrétně ve výrobně betonových výrobků vypadá.

Svěží vítr do našich zahrad v podobě betonových zahradních soliterů dodává společnost DEHO. Designové lavičky ze speciálně upraveného betonu ve tvaru obřího kamene nebo sofa, obří květináče, to jsou novinky navržené předními českými designéry.

Venkovní výstavu zahradního mobiliáře si můžete prohlédnout ve vnitrobloku areálu na Kaštanové, hned vedle terasy Café Kaštanová.

 

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.