Mobiliář

Mobiliář

Mít možnost odpočívat na zahradě je vzácnost, zvláště ve městě. Vytvořit své soukromé závětří na pár metrech čtverečních není jednoduché. Pomáhají nám k tomu důmyslné zahradní prvky - odpočinkové lavičky, obří mísy na květiny, sochy nebo tvarované květináče, které je možné poskládat do různých obrazců. Nechte starosti za plotem a v prostředí citlivě vysazených rostlin a rozmístěných milých věcí si užívejte jemný a hřejivý pocit klidu.

Centrum hrubé výstavby

Presbeton

Společnost Presbeton patří k předním českým výrobcům betonového zboží pro stavby i úpravy komunikací se silnou pozicí v zahraničí. Její výrobky se vyznačují vysokou životností, jsou ekologické i mrazuvzdorné. Nabízí venkovní dlažby, zdící prvky, schodišťové prvky i výrobky venkovní architektury v provedení městských mobiliářů.

Mobiliář - to je skutečně veliký výběr zajímavých a kvalitních prvků venkovní architektury v podání výrobce Presbeton. Jak název firmy napovídá, jedná se o prvky z betonu, který je ekologický, mrazuvzdorný a má vysokou životnost. Společnost Presbeton je velmi dynamická, drží krok s dobou, své výrobky neustále vyvíjí a inovuje. Ve svém portfoliu má květináče, lavičky, stojany na kola, odpadkové koše, betonové sedáky, zahradní obruby a palisády. Tyto zahradní prvky doplňují jejich hlavní sortiment - venkovní dlažby, zdící a schodišťové prvky. Zastoupení společnosti Presbeton najdete v Centru hrubé výstavby, kde si můžete domluvit schůzku s odborným poradcem.

Ostatně, sami si můžete přečíst v naší novince, jak to v takové moderní společnosti a konkrétně ve výrobně betonových výrobků vypadá.

Venkovní výstavu zahradního mobiliáře si můžete prohlédnout ve vnitrobloku areálu na Kaštanové, hned vedle terasy Café Kaštanová.

 

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.