NOVINKY

Perfect Clean TOP. Nejvyšší kategorie zušlechtění povrchu betonu.

Perfect Clean TOP. Nejvyšší kategorie zušlechtění povrchu betonu.

Společnost PRESBETON z Olomouce patří již nějaký ten pátek k předním výrobcům betonového zboží nejen v České republice, ale i na druhé straně řeky Moravy, na Slovensku. Svou pozici PRESBETON opakovaně potvrzuje. Jedním z důkazů je inovace ve formě nové dimenze zušlechtění povrchu betonu - Perfect Clean Top (PCT).

pct dlažba presbeton zahrada béžová

Dlažby opatřené touto povrchovou úpravou se vyznačují trvale intenzivními barvami s hedvábným leskem, nenasákavostí, odolností proti znečištění, velmi snadnou údržbou a vysokou odolností proti povětrnostním vlivům. PCT ochrání dlažbu nejen před běžným znečištěním, ale i před skvrnami od kávy, červeného vína, hořčice, kečupu, různých druhů olejů a produktů grilování. Údržba povrchové úpravy Perfect Clean TOP je hračka - stačí hadr, kartáč, voda s přídavkem saponátu a… je to.

Odolná betonová dlažba nabízí 6 vzorů

S povrchovou úpravou PCT vám PRESBETON nabídne šest vzorů dlažby. Kromě vzorů ALMA a LAURIA je to nyní i DAREA, jejíž povrch dokonale imituje dřevěné desky, a tak se vyjímá na zpevněných plochách v okolích rodinných domů, chat a chalup. Další z řady dlažeb, které na vydlážděné ploše kombinují několik rozměrově různých kamenů, je ALTERNO. Skladebnou jednotku tvoří tři kameny o výšce 60 nebo 80 mm. Tato dlažba je vhodná pro terasy, chodníky nebo náměstí.

šedá betonová dlažba presbeton pct


Vhodná pro pochozí plochy a místa s občasným pojezdem osobních automobilů je PIANETA. Skladebná dlažba s hladkým nebo reliéfním povrchem tvořená čtyřmi rozměrově různými kameny.

Posledním druhem dlažby je SETIMO - moderní dlažba, již tvoří vzor sedmi podlouhlých kamenů - tím vzniknou na vydlážděné ploše opravdu netradiční skladebnosti. SETIMO je dlažba vhodná pro okolí rodinných domů.

PCT? OMG!

Přijďte se sani o výhodách povrchu PCT na betonovách dlažbách Presbeton přesvědčit do Centra hrubé výstavby - v létě si za tuto volbu jistě poděkujete hned několikrát...

Značky v novince

Presbeton

Společnost Presbeton patří k předním českým výrobcům betonového zboží pro stavby i úpravy komunikací se silnou pozicí v zahraničí. Její výrobky se vyznačují vysokou životností, jsou ekologické i mrazuvzdorné. Nabízí venkovní dlažby, zdící prvky, schodišťové prvky i výrobky venkovní architektury v provedení městských mobiliářů.

Novinky & akce

Kabaret na Kaštanové 2024

Kabaret na Kaštanové: Oslava devátých narozenin s nádechem elegance   Centrum bydlení a designu Kaštanová vás...

CERATOUCH od COREtec Floors: inovativní kamenné podlahy nově v Supellex

Hledáte podlahu, která nejen skvěle vypadá, ale je také výjimečně odolná a snadno se udržuje? Pak je kolekce ...

Rekonstrukce showroomu Keraservis

Vážení zákazníci,   rádi bychom vás informovali o aktuálních provozních změnách na showroomu Keraservis, kter...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.