Důležité sdělení:

Milí návštěvníci,

dovolujeme si vás upozornit, že recepce Centra bydlení a designu Kaštanová a showroom Keraservis budou v pátek 9. prosince otevřeny do 16 hodin

Děkujeme za pochopení.

NOVINKY

Perfect Clean TOP. Nejvyšší kategorie zušlechtění povrchu betonu.

Perfect Clean TOP. Nejvyšší kategorie zušlechtění povrchu betonu.

Společnost PRESBETON z Olomouce patří již nějaký ten pátek k předním výrobcům betonového zboží nejen v České republice, ale i na druhé straně řeky Moravy, na Slovensku. Svou pozici PRESBETON opakovaně potvrzuje. Jedním z důkazů je inovace ve formě nové dimenze zušlechtění povrchu betonu - Perfect Clean Top (PCT).

pct dlažba presbeton zahrada béžová

Dlažby opatřené touto povrchovou úpravou se vyznačují trvale intenzivními barvami s hedvábným leskem, nenasákavostí, odolností proti znečištění, velmi snadnou údržbou a vysokou odolností proti povětrnostním vlivům. PCT ochrání dlažbu nejen před běžným znečištěním, ale i před skvrnami od kávy, červeného vína, hořčice, kečupu, různých druhů olejů a produktů grilování. Údržba povrchové úpravy Perfect Clean TOP je hračka - stačí hadr, kartáč, voda s přídavkem saponátu a… je to.

Odolná betonová dlažba nabízí 6 vzorů

S povrchovou úpravou PCT vám PRESBETON nabídne šest vzorů dlažby. Kromě vzorů ALMA a LAURIA je to nyní i DAREA, jejíž povrch dokonale imituje dřevěné desky, a tak se vyjímá na zpevněných plochách v okolích rodinných domů, chat a chalup. Další z řady dlažeb, které na vydlážděné ploše kombinují několik rozměrově různých kamenů, je ALTERNO. Skladebnou jednotku tvoří tři kameny o výšce 60 nebo 80 mm. Tato dlažba je vhodná pro terasy, chodníky nebo náměstí.

šedá betonová dlažba presbeton pct


Vhodná pro pochozí plochy a místa s občasným pojezdem osobních automobilů je PIANETA. Skladebná dlažba s hladkým nebo reliéfním povrchem tvořená čtyřmi rozměrově různými kameny.

Posledním druhem dlažby je SETIMO - moderní dlažba, již tvoří vzor sedmi podlouhlých kamenů - tím vzniknou na vydlážděné ploše opravdu netradiční skladebnosti. SETIMO je dlažba vhodná pro okolí rodinných domů.

PCT? OMG!

Přijďte se sani o výhodách povrchu PCT na betonovách dlažbách Presbeton přesvědčit do Centra hrubé výstavby - v létě si za tuto volbu jistě poděkujete hned několikrát...

Značky v novince

Presbeton

Společnost Presbeton patří k předním českým výrobcům betonového zboží pro stavby i úpravy komunikací se silnou pozicí v zahraničí. Její výrobky se vyznačují vysokou životností, jsou ekologické i mrazuvzdorné. Nabízí venkovní dlažby, zdící prvky, schodišťové prvky i výrobky venkovní architektury v provedení městských mobiliářů.

Novinky & akce

PF 2023

Milí přátelé a návštěvníci Centra bydlení a designu Kaštanová, rádi bychom vám touto cestou poděkovali za pří...

Jak zařídit obývací pokoj

Obývací pokoj tvoří skutečné centrum domova. Je to prostor, ve kterém tráví svůj volný čas všichni členové do...

Dětská vánoční přání plníme i v roce 2022

Rok se s rokem sešel a Vánoce opět klepou na dveře. Stejně jako v loňských letech bychom v Centru bydlení a d...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.