NOVINKY

Perfect Clean TOP. Nejvyšší kategorie zušlechtění povrchu betonu.

Perfect Clean TOP. Nejvyšší kategorie zušlechtění povrchu betonu.

Společnost PRESBETON z Olomouce patří již nějaký ten pátek k předním výrobcům betonového zboží nejen v České republice, ale i na druhé straně řeky Moravy, na Slovensku. Svou pozici PRESBETON opakovaně potvrzuje. Jedním z důkazů je inovace ve formě nové dimenze zušlechtění povrchu betonu - Perfect Clean Top (PCT).

pct dlažba presbeton zahrada béžová

Dlažby opatřené touto povrchovou úpravou se vyznačují trvale intenzivními barvami s hedvábným leskem, nenasákavostí, odolností proti znečištění, velmi snadnou údržbou a vysokou odolností proti povětrnostním vlivům. PCT ochrání dlažbu nejen před běžným znečištěním, ale i před skvrnami od kávy, červeného vína, hořčice, kečupu, různých druhů olejů a produktů grilování. Údržba povrchové úpravy Perfect Clean TOP je hračka - stačí hadr, kartáč, voda s přídavkem saponátu a… je to.

Odolná betonová dlažba nabízí 6 vzorů

S povrchovou úpravou PCT vám PRESBETON nabídne šest vzorů dlažby. Kromě vzorů ALMA a LAURIA je to nyní i DAREA, jejíž povrch dokonale imituje dřevěné desky, a tak se vyjímá na zpevněných plochách v okolích rodinných domů, chat a chalup. Další z řady dlažeb, které na vydlážděné ploše kombinují několik rozměrově různých kamenů, je ALTERNO. Skladebnou jednotku tvoří tři kameny o výšce 60 nebo 80 mm. Tato dlažba je vhodná pro terasy, chodníky nebo náměstí.

šedá betonová dlažba presbeton pct


Vhodná pro pochozí plochy a místa s občasným pojezdem osobních automobilů je PIANETA. Skladebná dlažba s hladkým nebo reliéfním povrchem tvořená čtyřmi rozměrově různými kameny.

Posledním druhem dlažby je SETIMO - moderní dlažba, již tvoří vzor sedmi podlouhlých kamenů - tím vzniknou na vydlážděné ploše opravdu netradiční skladebnosti. SETIMO je dlažba vhodná pro okolí rodinných domů.

PCT? OMG!

Přijďte se sani o výhodách povrchu PCT na betonovách dlažbách Presbeton přesvědčit do Centra hrubé výstavby - v létě si za tuto volbu jistě poděkujete hned několikrát...

Značky v novince

Presbeton

Společnost Presbeton patří k předním českým výrobcům betonového zboží pro stavby i úpravy komunikací se silnou pozicí v zahraničí. Její výrobky se vyznačují vysokou životností, jsou ekologické i mrazuvzdorné. Nabízí venkovní dlažby, zdící prvky, schodišťové prvky i výrobky venkovní architektury v provedení městských mobiliářů.

Novinky & akce

Designový den na Kaštanové

Den plný odborných informací a produktových novinek ze světa architektury, zakončený odbornou přednáškou jedn...

Ozdobte svůj domov pomocí moderních doplňků

Doplňky do domácnosti a moderní dekorace mohou být skvělým způsobem, jak přidat do vašeho domova osobní styl ...

Tipy, jak vybrat podlahu pro váš domov

Stavíte nebo plánujete renovaci svého domu nebo bytu? Výběr podlahy může být jednou z nejdůležitějších rozhod...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.