NOVINKY

Prvotřídní výrobky z betonu na vaši zahradu

Betonová dlažba Presbeton | Kaštanová

Význam zahrady v našem každodenním životě roste. Po pracovním dni můžeme odpočívat v naší vlastní oáze klidu, hrát si s dětmi nebo se bavit s přáteli. Kromě osobního přínosu nesmíme opomenout, že zahrada navyšuje hodnotu domu. Prostředkem, který zahradu zútulní, ozvláštní i zabezpečí je beton. Společnost PRESBETON nabízí celou řadu betonových produktů, které vaší zahradě perfektně padnou.

Betonová dlažba zahradě sluší

Pro bezpečný pohyb na zahradě a zpevnění namáhaných částí zahrady doporučujeme umístit venkovní dlažbu. Na výběr máte z několika materiálů, mezi které patří i dlažba betonová. Zvolit betonovou dlažbu na zahradu má celou řadu výhod. Snadno se skládá a v případě potřeby i rozebírá, údržba je jednoduchá a díky svým vlastnostem je betonová dlažba odolná vůči oděru a chemikáliím.

Betonová dlažba Presbeton | Kaštanová

Zároveň si vzhled dlažby můžete přizpůsobit vlastnímu gustu a stylu vaší zahrady. V nabídce společnosti PRESBETON najdete celou řadu formátů a dekorů, takže vaše betonová dlažba na zahradu může mít charakter dřeva, kamene, vápence

Na beton se můžete spolehnout i pokud hledáte dlažbu k bazénu nebo bazénový lem. Pokud máte bazén do země, bazénový lem doporučujeme z praktických i estetických důvodů.

Bazénový lem Presbeton | Kaštanová

V případě členitého terénu můžete také vsadit na betonové produkty. Řešením jsou betonové schody, které se vyrábí v dekorech, aby ladily k dlažbě nebo lemům, takže celá zahrada bude působit sjednoceně.

Beton vám může na zahradě také chránit soukromí. O to se postará betonový deskový plotový systém, který může dosáhnout výšky až 240 cm.

I venkovní mobiliář může být z betonu

V sortimentu společnosti PRESBETON najdete i prvky venkovní architektury, tedy mobiliáře. Přestože se s mobiliářem potkáte prozatím spíše ve městech, hodí se i do soukromé zahrady. Květiny můžete například pěstovat v betonových venkovních květináčích, svítit si pomocí designového venkovního světla nebo dokonce posedět u betonového piknikového stolu.

Betonový venkovní květináč Presbeton | Kaštanová

Zaujala vás možnosti betonu na vaší zahradě? Přijďte si ukázku produktů společnosti PRESBETON prohlédnout na vlastní oči do Centra hrubé výstavby. Na jednotlivé kousky venkovního mobiliáře ovšem natrefíte téměř v celém areálu Centra bydlení a designu Kaštanová.

Rádi byste viděli, jak betonové produkty vznikají? Podívejte se do výroby

Značky v novince

Presbeton

Společnost Presbeton patří k předním českým výrobcům betonového zboží pro stavby i úpravy komunikací se silnou pozicí v zahraničí. Její výrobky se vyznačují vysokou životností, jsou ekologické i mrazuvzdorné. Nabízí venkovní dlažby, zdící prvky, schodišťové prvky i výrobky venkovní architektury v provedení městských mobiliářů.

Novinky & akce

Inspirace na vybavení ložnice

Ložnice představuje království, které je jenom naše. Zde nabíráme síly na každý další den, poskytuje nám útoč...

Jak vybrat kuchyňskou pracovní desku

Na kuchyňské desce záleží. Nejenže ji svým každodenním používáním zatěžujete podstatně víc než jakoukoli jino...

5 důvodů, proč si pořídit šatnu

Šatna jako samostatná místnost? Určitě ano. Je to nejen praktický prostor, do kterého se přehledně vejde úpln...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.