Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude Centrum designu a bydlení Kaštanová z důvodu konání firmení akce UZAVŘENO.

Děkujeme za pochopení.

NOVINKY

Prvotřídní výrobky z betonu na vaši zahradu

Betonová dlažba Presbeton | Kaštanová

Význam zahrady v našem každodenním životě roste. Po pracovním dni můžeme odpočívat v naší vlastní oáze klidu, hrát si s dětmi nebo se bavit s přáteli. Kromě osobního přínosu nesmíme opomenout, že zahrada navyšuje hodnotu domu. Prostředkem, který zahradu zútulní, ozvláštní i zabezpečí je beton. Společnost PRESBETON nabízí celou řadu betonových produktů, které vaší zahradě perfektně padnou.

Betonová dlažba zahradě sluší

Pro bezpečný pohyb na zahradě a zpevnění namáhaných částí zahrady doporučujeme umístit venkovní dlažbu. Na výběr máte z několika materiálů, mezi které patří i dlažba betonová. Zvolit betonovou dlažbu na zahradu má celou řadu výhod. Snadno se skládá a v případě potřeby i rozebírá, údržba je jednoduchá a díky svým vlastnostem je betonová dlažba odolná vůči oděru a chemikáliím.

Betonová dlažba Presbeton | Kaštanová

Zároveň si vzhled dlažby můžete přizpůsobit vlastnímu gustu a stylu vaší zahrady. V nabídce společnosti PRESBETON najdete celou řadu formátů a dekorů, takže vaše betonová dlažba na zahradu může mít charakter dřeva, kamene, vápence

Na beton se můžete spolehnout i pokud hledáte dlažbu k bazénu nebo bazénový lem. Pokud máte bazén do země, bazénový lem doporučujeme z praktických i estetických důvodů.

Bazénový lem Presbeton | Kaštanová

V případě členitého terénu můžete také vsadit na betonové produkty. Řešením jsou betonové schody, které se vyrábí v dekorech, aby ladily k dlažbě nebo lemům, takže celá zahrada bude působit sjednoceně.

Beton vám může na zahradě také chránit soukromí. O to se postará betonový deskový plotový systém, který může dosáhnout výšky až 240 cm.

I venkovní mobiliář může být z betonu

V sortimentu společnosti PRESBETON najdete i prvky venkovní architektury, tedy mobiliáře. Přestože se s mobiliářem potkáte prozatím spíše ve městech, hodí se i do soukromé zahrady. Květiny můžete například pěstovat v betonových venkovních květináčích, svítit si pomocí designového venkovního světla nebo dokonce posedět u betonového piknikového stolu.

Betonový venkovní květináč Presbeton | Kaštanová

Zaujala vás možnosti betonu na vaší zahradě? Přijďte si ukázku produktů společnosti PRESBETON prohlédnout na vlastní oči do Centra hrubé výstavby. Na jednotlivé kousky venkovního mobiliáře ovšem natrefíte téměř v celém areálu Centra bydlení a designu Kaštanová.

Rádi byste viděli, jak betonové produkty vznikají? Podívejte se do výroby

Chci více informací o betonových dekoracích


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Značky v novince

Presbeton

Společnost Presbeton patří k předním českým výrobcům betonového zboží pro stavby i úpravy komunikací se silnou pozicí v zahraničí. Její výrobky se vyznačují vysokou životností, jsou ekologické i mrazuvzdorné. Nabízí venkovní dlažby, zdící prvky, schodišťové prvky i výrobky venkovní architektury v provedení městských mobiliářů.

Novinky & akce

Nové vířivky Villeroy & Boch v Centru designu a bydlení na Kaštanové

Firma Eurowellness specializující se na dodávku špičkových wellness produktů, přináší do Centra designu a byd...

Představujeme Betonepox®: epoxidovou stěrku, která vnese barvy do vašeho domova

Betonové stěrky zažívají boom nejen v industriálních interiérech, ale všude tam, kde se od povrchů vyžaduje p...

Napínané stropy Valmax. Inspirujte se realizacemi, které vám vezmou dech

Přestal vás bavit váš nudně bílý, obyčejný strop? Možná je čas na ten napínaný! Moderní řešení, které v sobě ...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.