NOVINKY

Prvotřídní výrobky z betonu na vaši zahradu

Betonová dlažba Presbeton | Kaštanová

Význam zahrady v našem každodenním životě roste. Po pracovním dni můžeme odpočívat v naší vlastní oáze klidu, hrát si s dětmi nebo se bavit s přáteli. Kromě osobního přínosu nesmíme opomenout, že zahrada navyšuje hodnotu domu. Prostředkem, který zahradu zútulní, ozvláštní i zabezpečí je beton. Společnost PRESBETON nabízí celou řadu betonových produktů, které vaší zahradě perfektně padnou.

Betonová dlažba zahradě sluší

Pro bezpečný pohyb na zahradě a zpevnění namáhaných částí zahrady doporučujeme umístit venkovní dlažbu. Na výběr máte z několika materiálů, mezi které patří i dlažba betonová. Zvolit betonovou dlažbu na zahradu má celou řadu výhod. Snadno se skládá a v případě potřeby i rozebírá, údržba je jednoduchá a díky svým vlastnostem je betonová dlažba odolná vůči oděru a chemikáliím.

Betonová dlažba Presbeton | Kaštanová

Zároveň si vzhled dlažby můžete přizpůsobit vlastnímu gustu a stylu vaší zahrady. V nabídce společnosti PRESBETON najdete celou řadu formátů a dekorů, takže vaše betonová dlažba na zahradu může mít charakter dřeva, kamene, vápence

Na beton se můžete spolehnout i pokud hledáte dlažbu k bazénu nebo bazénový lem. Pokud máte bazén do země, bazénový lem doporučujeme z praktických i estetických důvodů.

Bazénový lem Presbeton | Kaštanová

V případě členitého terénu můžete také vsadit na betonové produkty. Řešením jsou betonové schody, které se vyrábí v dekorech, aby ladily k dlažbě nebo lemům, takže celá zahrada bude působit sjednoceně.

Beton vám může na zahradě také chránit soukromí. O to se postará betonový deskový plotový systém, který může dosáhnout výšky až 240 cm.

I venkovní mobiliář může být z betonu

V sortimentu společnosti PRESBETON najdete i prvky venkovní architektury, tedy mobiliáře. Přestože se s mobiliářem potkáte prozatím spíše ve městech, hodí se i do soukromé zahrady. Květiny můžete například pěstovat v betonových venkovních květináčích, svítit si pomocí designového venkovního světla nebo dokonce posedět u betonového piknikového stolu.

Betonový venkovní květináč Presbeton | Kaštanová

Zaujala vás možnosti betonu na vaší zahradě? Přijďte si ukázku produktů společnosti PRESBETON prohlédnout na vlastní oči do Centra hrubé výstavby. Na jednotlivé kousky venkovního mobiliáře ovšem natrefíte téměř v celém areálu Centra bydlení a designu Kaštanová.

Rádi byste viděli, jak betonové produkty vznikají? Podívejte se do výroby

Chci více informací o betonových dekoracích


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Značky v novince

Presbeton

Společnost Presbeton patří k předním českým výrobcům betonového zboží pro stavby i úpravy komunikací se silnou pozicí v zahraničí. Její výrobky se vyznačují vysokou životností, jsou ekologické i mrazuvzdorné. Nabízí venkovní dlažby, zdící prvky, schodišťové prvky i výrobky venkovní architektury v provedení městských mobiliářů.

Novinky & akce

Rekonstrukce showroomu Keraservis

Vážení zákazníci,   rádi bychom vás informovali o aktuálních provozních změnách na showroomu Keraservis, kter...

Jaké jsou barvy roku 2024? A jak se vybírají? Inspirujte se!

Rok co rok institut barev Pantone vyhlašuje barvu roku. Ta se stává jakýmsi průvodcem tónů pro designéry, arc...

PF 2024, Vánoční otevírací doba.

Milí přátelé, s koncem kalendářního roku často míváme potřebu ohlédnutí a rekapitulování. Taky to tak máte?  ...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.