Schodiště

Schodiště

Designový skvost, ale také potřebný prvek stavby domu - schodiště. Můžete mít jen praktických pár schodků, které vedou ke vchodovým dveřím nebo si můžete nechat navrhnout luxusní točité schodiště, které okamžitě upoutá zrak každého, kdo vkročí do vašeho domu. Výroba schodiště je náročná a velmi precizní práce, proto je nejlepší oslovit odborníky a najít řešení, které bude po všech stránkách v naprostém pořádku.

Centrum hrubé výstavby

YTONG

Ytong, specialista na pórobeton, tvárnice a tepelněizolační desky, se může pochlubit mimořádnou historií s dlouhou tradicí a zároveň neustálým zaváděním inovativních technologií. Vznikla v poválečném Švédsku, kde umožnila obyčejným lidem stavět neobyčejně úsporné domy. Dnes nabízí vyhřátý domov, nadstandardní péči, zákaznicky orientované služby, a to vše v nejvyšší kvalitě. Značka Xella CZ, výrobce známého materiálu Ytong, se prosadila po celém světě, trvale změnila stavebnictví a stala setak synonymem pro pórobeton. Jejich zastoupení pro Brno najdete pouze v Centru Kaštanová.

Presbeton

Společnost Presbeton patří k předním českým výrobcům betonového zboží pro stavby i úpravy komunikací se silnou pozicí v zahraničí. Její výrobky se vyznačují vysokou životností, jsou ekologické i mrazuvzdorné. Nabízí venkovní dlažby, zdící prvky, schodišťové prvky i výrobky venkovní architektury v provedení městských mobiliářů.

Pokud řešíte hrubou stavbu domu, který je vícepodlažní, tak se už v projektu setkáte s řešením schodiště. Jejich návrh i samotné projektování je velmi důležité hlavně ze stavebního a statického hlediska. Samozřejmě je ale také velmi důležitý design - především v interiéru nabízí schodiště téměř nekonečné možnosti, jak zdokonalit celý interiér

Co se týče realizace schodiště, tak velmi záleží na typu a stylu, který jste vybrali. Buďto se může jednat o schodišťové panely, které jsou vyrobeny na míru a poté se pokládají na schodišťové stupně a postupně se tak osadí celé schodiště. Takové řešení například nabízí společnost YTONG a díky prefabrikovaným pórobetonovým panelům se jedná o poměrně krátký čas realizace. Další schodišťové prvky, a to primárně pro řešení exteriéru, zajišťuje například Presbeton. Betonová schodiště umí zrealizovat ve formě schodišťových stupňů (včetně vibrolisovaných), montovaných schodiští nebo dalších řešeních v natural designu, které umí například dokonale imitovat dřevo. Pro vaši zahradu unikátní příležitost!

Další možností je ale návrh a realizace schodiště kompletně na míru. Schodiště na páteřním nosníku, konzolová schodiště nebo schodiště na nosné betonové desce - to vše včetně řešení designových zábradlí

Přijďte si do centra hrubé výstavby prohlédnout expozice a řešení schodiště - rádi vám pomůžeme

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.