Schodiště

Schodiště

Designový skvost, ale také potřebný prvek stavby domu - schodiště. Můžete mít jen praktických pár schodků, které vedou ke vchodovým dveřím nebo si můžete nechat navrhnout luxusní točité schodiště, které okamžitě upoutá zrak každého, kdo vkročí do vašeho domu. Schody a jejich výroba je náročná a velmi precizní práce, proto je nejlepší oslovit odborníky a najít řešení, které bude po všech stránkách v naprostém pořádku.

Centrum hrubé výstavby

YTONG

Hledáte moderní stavební materiál, odborné poradenství a podporu u svého projektu? Kompletní stavební systém Ytong, vápenopískové tvárnice Silka a minerální zateplení Multipor vám nabízí ucelené řešení stavby, včetně detailů, jako jsou povrchové úpravy. Zatím jsou to pro vás těžko představitelné pojmy a rádi byste získali zkušeného průvodce? Na Kaštanové vás čeká nejen fragment domu, na kterém si představíte skladbu materiálu a budoucí fungování. Můžete si zde dohodnout schůzku s technickým poradcem, který vám doporučí, jak dosáhnout odpovídajících norem, seznámí vás s možnostmi výstavby s firmou či svépomocí a předá vám také užitečné kontakty.

Presbeton

Společnost Presbeton patří k předním českým výrobcům betonového zboží pro stavby i úpravy komunikací se silnou pozicí v zahraničí. Její výrobky se vyznačují vysokou životností, jsou ekologické i mrazuvzdorné. Nabízí venkovní dlažby, zdící prvky, schodišťové prvky i výrobky venkovní architektury v provedení městských mobiliářů.

Pokud řešíte hrubou stavbu domu, který je vícepodlažní, tak se už v projektu setkáte s řešením schodiště. Jejich návrh i samotné projektování je velmi důležité hlavně ze stavebního a statického hlediska. Samozřejmě je ale také velmi důležitý design - především v interiéru nabízí schodiště téměř nekonečné možnosti, jak zdokonalit celý interiér

Co se týče realizace schodiště, tak velmi záleží na typu a stylu, který jste vybrali. Buďto se může jednat o schodišťové panely, které jsou vyrobeny na míru a poté se pokládají na schodišťové stupně a postupně se tak osadí celé schodiště. Takové řešení například nabízí společnost YTONG a díky prefabrikovaným pórobetonovým panelům se jedná o poměrně krátký čas realizace. Další schodišťové prvky, a to primárně pro řešení exteriéru, zajišťuje například Presbeton. Betonová schodiště umí zrealizovat ve formě schodišťových stupňů (včetně vibrolisovaných), montovaných schodiští nebo dalších řešeních v natural designu, které umí například dokonale imitovat dřevo. Pro vaši zahradu unikátní příležitost!

Další možností je ale návrh a realizace schodiště kompletně na míru. Schodiště na páteřním nosníku, konzolová schodiště nebo schodiště na nosné betonové desce - to vše včetně řešení designových zábradlí

Přijďte si do centra hrubé výstavby prohlédnout expozice a řešení schodiště - rádi vám pomůžeme

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.