NOVINKY

Betonové prvky firmy Presbeton v Centru hrubé výstavby

Betonové prvky firmy Presbeton v Centru hrubé výstavby

Česká firma Presbeton se zaměřuje na betonové prvky v soukromých i veřejných exteriérech. Zakládá si na kvalitě a unikátním designu svých produktů. Ukázku sortimentu si můžete na vlastní oči prohlédnout a na vlastní kůži osahat v Centru hrubé výstavby, kde má Presbeton svou expozici.

Vnitřní expozice Presbetonu

Výrobky společnosti Presbeton najdou využití jak ve veřejných prostranstvích, tak i na soukromé zahradě nebo předzahrádce. Široké spektrum produktů začíná na stále populárních betonových dlažbách, pokračuje přes veřejný mobiliář konče dekorativními prvky.

Hexagonální geometrie v městském mobiliáři

Ve vnitřní expozici Presbetonu najdete ukázku designového městského mobiliáře. Konkrétně systémové řešení H-E-X, které je tvořeno z hladkého pohledového betonu. Mobiliář tvoří například odpadkový koš H-E-X, který své místo najde ve veřejných parcích, na cyklostezkách nebo parkovištích. Kovový box koše je výklopný a vyjímatelný. 

Ze stejné řady pochází také květináč H-E-X, který je určený k použití s hexagonální dlažbou H-E-X. Květináč můžete díky variabilitě tvaru skládat do různých sestav a vytvořit tak ostrůvek podle vlastního gusta. 

Betonové prvky Presbeton | Centrum Kaštanová

I beton může být hravý

Produkty společnosti Presbeton jsou jasným důkazem toho, že i beton může být hravý a neotřelý. Zástupcem této hravosti může být Zajíc BUNNY B. Jedná se o dekoraci která je mrazuvzdorná, a proto vhodná jak do interiéru, tak exteriéru.

Betonové prvky Presbeton | Centrum Kaštanová

Jednotný elegantní styl

Ve venkovní expozici Centra hrubé výstavby najdete opravdu bohatou nabídku betonové dlažby. Vystaveny jsou příklady dlažby NATURAL, která věrně imituje přírodní materiály. Například u dlažby BARK se jistě budete muset přesvědčit na vlastní dotek, že se nejedná o přírodní dřevo. Prohlédnout si budete moci také skladebnou a zámkovou dlažbu, která je určena pro dláždění povrchu venkovních komunikací, parkovišť a dalších exteriérů. Jako příklad můžeme uvést dlažbu PICADO, která je zdařilou imitací přírodního kamene a je vhodná na terasy, ale i vjezdy do garáží. 

Betonové prvky Presbeton | Centrum Kaštanová

Vybrat si budete moci také plošnou dlažbu, která se využívá na okolí rodinných domů, kolem bazénů nebo do pěších zón. V areálu Centra bydlení a designu najdete také řadu příkladů vegetační a drenážní dlažby, která umožňuje propojit venkovní komunikaci se zahradou. Dlažba pomáhá k rychlejšímu odvodnění nadměrně vlhkých pozemků a chrání je před erozí. 

Betonové prvky Presbeton | Centrum Kaštanová

Presbeton posunuje betonové stavební prvky na novou designovou a funkční úroveň. Přijďte se přesvědčit do Centra hrubé výstavby

Venkovní expozice Presbetonu
 

Novinky & akce

Inspirace na vybavení ložnice

Ložnice představuje království, které je jenom naše. Zde nabíráme síly na každý další den, poskytuje nám útoč...

Jak vybrat kuchyňskou pracovní desku

Na kuchyňské desce záleží. Nejenže ji svým každodenním používáním zatěžujete podstatně víc než jakoukoli jino...

5 důvodů, proč si pořídit šatnu

Šatna jako samostatná místnost? Určitě ano. Je to nejen praktický prostor, do kterého se přehledně vejde úpln...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.