NOVINKY

Betonové prvky firmy Presbeton v Centru hrubé výstavby

Betonové prvky firmy Presbeton v Centru hrubé výstavby

Česká firma Presbeton se zaměřuje na betonové prvky v soukromých i veřejných exteriérech. Zakládá si na kvalitě a unikátním designu svých produktů. Ukázku sortimentu si můžete na vlastní oči prohlédnout a na vlastní kůži osahat v Centru hrubé výstavby, kde má Presbeton svou expozici.

Vnitřní expozice Presbetonu

Výrobky společnosti Presbeton najdou využití jak ve veřejných prostranstvích, tak i na soukromé zahradě nebo předzahrádce. Široké spektrum produktů začíná na stále populárních betonových dlažbách, pokračuje přes veřejný mobiliář konče dekorativními prvky.

Hexagonální geometrie v městském mobiliáři

Ve vnitřní expozici Presbetonu najdete ukázku designového městského mobiliáře. Konkrétně systémové řešení H-E-X, které je tvořeno z hladkého pohledového betonu. Mobiliář tvoří například odpadkový koš H-E-X, který své místo najde ve veřejných parcích, na cyklostezkách nebo parkovištích. Kovový box koše je výklopný a vyjímatelný. 

Ze stejné řady pochází také květináč H-E-X, který je určený k použití s hexagonální dlažbou H-E-X. Květináč můžete díky variabilitě tvaru skládat do různých sestav a vytvořit tak ostrůvek podle vlastního gusta. 

Betonové prvky Presbeton | Centrum Kaštanová

I beton může být hravý

Produkty společnosti Presbeton jsou jasným důkazem toho, že i beton může být hravý a neotřelý. Zástupcem této hravosti může být Zajíc BUNNY B. Jedná se o dekoraci která je mrazuvzdorná, a proto vhodná jak do interiéru, tak exteriéru.

Betonové prvky Presbeton | Centrum Kaštanová

Jednotný elegantní styl

Ve venkovní expozici Centra hrubé výstavby najdete opravdu bohatou nabídku betonové dlažby. Vystaveny jsou příklady dlažby NATURAL, která věrně imituje přírodní materiály. Například u dlažby BARK se jistě budete muset přesvědčit na vlastní dotek, že se nejedná o přírodní dřevo. Prohlédnout si budete moci také skladebnou a zámkovou dlažbu, která je určena pro dláždění povrchu venkovních komunikací, parkovišť a dalších exteriérů. Jako příklad můžeme uvést dlažbu PICADO, která je zdařilou imitací přírodního kamene a je vhodná na terasy, ale i vjezdy do garáží. 

Betonové prvky Presbeton | Centrum Kaštanová

Vybrat si budete moci také plošnou dlažbu, která se využívá na okolí rodinných domů, kolem bazénů nebo do pěších zón. V areálu Centra bydlení a designu najdete také řadu příkladů vegetační a drenážní dlažby, která umožňuje propojit venkovní komunikaci se zahradou. Dlažba pomáhá k rychlejšímu odvodnění nadměrně vlhkých pozemků a chrání je před erozí. 

Betonové prvky Presbeton | Centrum Kaštanová

Presbeton posunuje betonové stavební prvky na novou designovou a funkční úroveň. Přijďte se přesvědčit do Centra hrubé výstavby

Venkovní expozice Presbetonu
 

Novinky & akce

Kabaret na Kaštanové 2024

Kabaret na Kaštanové: Oslava devátých narozenin s nádechem elegance 9. narozeniny Centra bydlení a designu Ka...

Nové vířivky Villeroy & Boch v Centru designu a bydlení na Kaštanové

Firma Eurowellness specializující se na dodávku špičkových wellness produktů, přináší do Centra designu a byd...

Představujeme Betonepox®: epoxidovou stěrku, která vnese barvy do vašeho domova

Betonové stěrky zažívají boom nejen v industriálních interiérech, ale všude tam, kde se od povrchů vyžaduje p...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.