NOVINKY

Centra měst zdobí květináče PRESBETON LITE

Centra měst zdobí květináče PRESBETON LITE

Nová okrasa každého náměstí. Vedle chrámů a kašen zdobí centra měst květináče PRESBETON LITE. Praktické řešení, které sebou nese nejen moderní induustriální vzhled ale také celoroční přínos vzhledu měst. Vybírat můžete hned z nekolika kolekcí.

LITE

Nejen pro veřejné prostory, tedy ulice, parky, pěší zóny, náměstí, ale i do zahrad rodinných domů, teras a moderních interiérů je určena designová řada květináčů PRESBETON LITE. A to díky svým výjimečným vlastnostem. Při samotném návrhu kladli designéři velký důraz na hmotnost, trvanlivost a tvarovou jednoduchost designu pohledového betonu.

Řada PRESBETON LITE svými rovnými liniemi prezentuje pohledový beton s mimořádnou lehkostí moderního minimalistického designu. Nové technologie a s nimi spojený nový typ vysokohodnotného betonu otevřely možnosti vývoje subtilních a houževnatých konstrukcí se zásadně sníženou hmotností. Ta je v průměru o 60 % nižší, než bývá u standardních betonových výrobků běžné. Nízká hmotnost umožňuje snadnou manipulaci, a proto jsou designové květináče z řady PRESBETON LITE přímo ideální pro použití na terasách s omezeným zatížením povrchu

pb

LITE CUBE

Díky svým vlastnostem a minimalistickému designu jsou možnosti květináčů LITE CUBE velice široké. Moderní hladký povrch pohledového betonu se výborně hodí jak do exteriéru, tak do moderních interiérů. Rozměrová variabilita květináčů LITE CUBE nabízí možnost vytvoření sestav, které pak představují prakticky neomezený prostor pro osazení rostlinami. Květináče jsou k dispozici ve dvou barevných provedeních – v barvě přírodního betonu a bílé. Stěny květináčů jsou kónické od 20 do 30 mm. Květináče jsou opatřeny odtokovými otvory na zálivkovou vodu. Květináče LITE CUBE lze bez omezení kombinovat s řadou LITE BLOCK.

pb

LITE BLOCK

Stejně jako v případě květináčů LITE CUBE, tak i LITE BLOCK lze používat v podstatě kdekoliv. Stejně jako LITE CUBE jsou k dispozici v barvě přírodního betonu a v bílé, rozměry jsou rovněž totožné. Totéž platí i o odtokových otvorech na zálivkovou vodu. Obě řady se mají navzájem rády a lze je spolu hravě kombinovat.

pb

Když betonová ozdoba velkorysého i intimního prostoru, tak designová řada PRESBETON LITE.

Chcete se o květináčích z řady PRESBETON LITE dozvědět více? Ozvěte se odborníkům v Presbeton.

Článek vznikl v rámci příprav magazínu OKO 2021 - přečtěte si jej celý ZDE.

Značky v novince

Presbeton

Společnost Presbeton patří k předním českým výrobcům betonového zboží pro stavby i úpravy komunikací se silnou pozicí v zahraničí. Její výrobky se vyznačují vysokou životností, jsou ekologické i mrazuvzdorné. Nabízí venkovní dlažby, zdící prvky, schodišťové prvky i výrobky venkovní architektury v provedení městských mobiliářů.

Novinky & akce

Představujeme Betonepox®: epoxidovou stěrku, která vnese barvy do vašeho domova

Betonové stěrky zažívají boom nejen v industriálních interiérech, ale všude tam, kde se od povrchů vyžaduje p...

Napínané stropy Valmax. Inspirujte se realizacemi, které vám vezmou dech

Přestal vás bavit váš nudně bílý, obyčejný strop? Možná je čas na ten napínaný! Moderní řešení, které v sobě ...

Kabaret na Kaštanové 2024

Kabaret na Kaštanové: Oslava devátých narozenin s nádechem elegance   Centrum bydlení a designu Kaštanová vás...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.