NOVINKY

Chraňte své soukromí betonovým plotem

Betonové ploty Presbeton | Kaštanová

Rozlehlá zahrada okolo domu je snem. Zároveň se ovšem může stát snadným oknem do našeho soukromí. Asi každý si chce své soukromí hlídat. Jak si tedy nerušeně užívat vlastní zahrady bez obav z nežádoucí pozornosti kolemjdoucích? Řešením je oplocení pozemku.

Betonový plot jako bariéra i estetický doplněk

Stavební pozemky se postupně zmenšují a novostavby jsou na sebe čím dál více nahuštěné. Snadno se tak může stát, že vám sousedé uvidí nejen na zahradu, ale i do samotného interiéru. Chraňte se před zvídavými pohledy prostřednictvím betonového plotu, který navíc dokáže absorbovat i část hluku a jasně vymezí hranice vašeho pozemku. Možností, jak oplotit pozemek, je několik. Spolehlivost i estetiku spojují betonové ploty od společnosti Presbeton.

Stavba plotu z desek i tvárnic

Pokud se rozhodnete stavět plot svépomocí, ideálním řešením jsou pro vás deskové plotové systémy. Jedná se o desky široké 207 cm a 40 cm vysoké, které se usazují mezi betonové sloupky. Vybrat si můžete z několika reliéfních úprav. Při realizaci plotu z deskových systémů je nejdůležitější důsledně vyměřit a nainstalovat jednotlivé sloupky. Výše sloupků je přizpůsobena výšce plotu 120 cm, 160 cm, 200 cm a 240 cm.

Betonový plot Presbeton

Další možností, jak oplotit pozemek, je stavba plotu z betonových zdicích tvárnic. Některé z tvárnic, které nabízí společnost Presbeton, věrně napodobují tradiční kamenné zdivo nebo klasické terakotové cihly. Zvolit můžete také tvárnice, které působí záměrně otlučeně a hodí se i do moderní zástavby.

Údržba betonového plotu

Betonový plot je výjimečný díky vysoké odolnosti a dlouhé trvanlivosti. Jeho údržba je tudíž velice jednoduchá. Výrobky, které se v současnosti na oplocení pozemku používají, jsou navíc opatřeny povrchovými úpravami, které životnost plotu dále prodlužují. Takový plot je sám od sebe mrazuvzdorný a odolný vůči vodě.

Navštivte expozici Presbetonu v Brně v Centru hrubé výstavby a prohlédněte si betonové zdicí prvky vhodné nejen ke stavbě plotu.

Betonový plot Presbeton

Značky v novince

Presbeton

Společnost Presbeton patří k předním českým výrobcům betonového zboží pro stavby i úpravy komunikací se silnou pozicí v zahraničí. Její výrobky se vyznačují vysokou životností, jsou ekologické i mrazuvzdorné. Nabízí venkovní dlažby, zdící prvky, schodišťové prvky i výrobky venkovní architektury v provedení městských mobiliářů.

Novinky & akce

Designový den na Kaštanové

Den plný odborných informací a produktových novinek ze světa architektury, zakončený odbornou přednáškou jedn...

Ozdobte svůj domov pomocí moderních doplňků

Doplňky do domácnosti a moderní dekorace mohou být skvělým způsobem, jak přidat do vašeho domova osobní styl ...

Tipy, jak vybrat podlahu pro váš domov

Stavíte nebo plánujete renovaci svého domu nebo bytu? Výběr podlahy může být jednou z nejdůležitějších rozhod...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.