NOVINKY

Nové designové dlažby k bazénu od společnosti Presbeton

Dlažba k bazénu Presbeton | Kaštanová

Bazén představuje nepřehlédnutelný prvek v zahradě, často je její pýchou a dominantou. Mimo hlavní funkce bazénu je proto důležité, aby do okolního prostředí skvěle zapadl. Výsledný dojem tvoří především tvar a provedení bazénu a bezprostřední pochozí plocha kolem něj. Neměla by klouzat, měla by se snadno udržovat, čistit a být odolná vůči vodě.

Dlažba k bazénu, Presbeton. | Kaštanová

Vyhledávaným přírodním materiálem, který splňuje všechna zadaná kritéria je beton, který je tak nejpoužívanějším materiálem na plochy kolem bazénu. Betonové dlažby mají dobrý poměr cena/kvalita, jsou praktické, vyžadují minimální údržbu a přitom vydrží desítky let. Jejich strukturovaný povrch je na pohled přirozený a z hlediska bezpečnosti naprosto ideální.

Dlažba k bazénu, Presbeton. | Kaštanová

S příchodem pandemie nastal bazénový boom. Česká společnost PRESBETON, která má jedno z nejkomplexnějších portfolií betonových výrobků u nás, na to zareagovala návrhem dvou krásných kolekcí orientovaných právě na okolí bazénu a terasu. Designéři vsadili na Natural dlažbu, která věrně imituje různé přírodní materiály. Řada BARK je zdařilou imitací dřevěných povrchů, řada VERTO je inspirovaná luxusním travertinem. V uceleném systému prvků nechybí vnitřní a vnější rohy i minimalisticky střižené bazénové lemy, které bazénům přináší zcela nový estetický zážitek.

Dlažba k bazénu, Presbeton. | Kaštanová

Oba typy dlažeb se nabízí v ušlechtilé povrchové úpravě Protect System TOP. Tato úprava zamezuje pronikání vody a dalších nečistot do struktury betonu. Dlažby jsou mrazuvzdorné a rovněž je usnadněno čištění. Povrch je dokonale chráněn a většinu druhů znečištění je možné z povrchu snadno odstranit pomocí běžných úklidových prostředků. Vy si tak můžete bezstarostně užívat pobytu u svého bazénu.

Článek vznikl v rámci příprav magazínu OKO 2022 - celý si jej můžete přečíst ZDE.

Značky v novince

Presbeton

Společnost Presbeton patří k předním českým výrobcům betonového zboží pro stavby i úpravy komunikací se silnou pozicí v zahraničí. Její výrobky se vyznačují vysokou životností, jsou ekologické i mrazuvzdorné. Nabízí venkovní dlažby, zdící prvky, schodišťové prvky i výrobky venkovní architektury v provedení městských mobiliářů.

Novinky & akce

Inspirace na vybavení ložnice

Ložnice představuje království, které je jenom naše. Zde nabíráme síly na každý další den, poskytuje nám útoč...

Jak vybrat kuchyňskou pracovní desku

Na kuchyňské desce záleží. Nejenže ji svým každodenním používáním zatěžujete podstatně víc než jakoukoli jino...

5 důvodů, proč si pořídit šatnu

Šatna jako samostatná místnost? Určitě ano. Je to nejen praktický prostor, do kterého se přehledně vejde úpln...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.