NOVINKY

Nové designové dlažby k bazénu od společnosti Presbeton

Dlažba k bazénu Presbeton | Kaštanová

Bazén představuje nepřehlédnutelný prvek v zahradě, často je její pýchou a dominantou. Mimo hlavní funkce bazénu je proto důležité, aby do okolního prostředí skvěle zapadl. Výsledný dojem tvoří především tvar a provedení bazénu a bezprostřední pochozí plocha kolem něj. Neměla by klouzat, měla by se snadno udržovat, čistit a být odolná vůči vodě.

Dlažba k bazénu, Presbeton. | Kaštanová

Vyhledávaným přírodním materiálem, který splňuje všechna zadaná kritéria je beton, který je tak nejpoužívanějším materiálem na plochy kolem bazénu. Betonové dlažby mají dobrý poměr cena/kvalita, jsou praktické, vyžadují minimální údržbu a přitom vydrží desítky let. Jejich strukturovaný povrch je na pohled přirozený a z hlediska bezpečnosti naprosto ideální.

Dlažba k bazénu, Presbeton. | Kaštanová

S příchodem pandemie nastal bazénový boom. Česká společnost PRESBETON, která má jedno z nejkomplexnějších portfolií betonových výrobků u nás, na to zareagovala návrhem dvou krásných kolekcí orientovaných právě na okolí bazénu a terasu. Designéři vsadili na Natural dlažbu, která věrně imituje různé přírodní materiály. Řada BARK je zdařilou imitací dřevěných povrchů, řada VERTO je inspirovaná luxusním travertinem. V uceleném systému prvků nechybí vnitřní a vnější rohy i minimalisticky střižené bazénové lemy, které bazénům přináší zcela nový estetický zážitek.

Dlažba k bazénu, Presbeton. | Kaštanová

Oba typy dlažeb se nabízí v ušlechtilé povrchové úpravě Protect System TOP. Tato úprava zamezuje pronikání vody a dalších nečistot do struktury betonu. Dlažby jsou mrazuvzdorné a rovněž je usnadněno čištění. Povrch je dokonale chráněn a většinu druhů znečištění je možné z povrchu snadno odstranit pomocí běžných úklidových prostředků. Vy si tak můžete bezstarostně užívat pobytu u svého bazénu.

Článek vznikl v rámci příprav magazínu OKO 2022 - celý si jej můžete přečíst ZDE.

Značky v novince

Presbeton

Společnost Presbeton patří k předním českým výrobcům betonového zboží pro stavby i úpravy komunikací se silnou pozicí v zahraničí. Její výrobky se vyznačují vysokou životností, jsou ekologické i mrazuvzdorné. Nabízí venkovní dlažby, zdící prvky, schodišťové prvky i výrobky venkovní architektury v provedení městských mobiliářů.

Novinky & akce

Rekonstrukce showroomu Keraservis

Vážení zákazníci,   rádi bychom vás informovali o aktuálních provozních změnách na showroomu Keraservis, kter...

Jaké jsou barvy roku 2024? A jak se vybírají? Inspirujte se!

Rok co rok institut barev Pantone vyhlašuje barvu roku. Ta se stává jakýmsi průvodcem tónů pro designéry, arc...

PF 2024, Vánoční otevírací doba.

Milí přátelé, s koncem kalendářního roku často míváme potřebu ohlédnutí a rekapitulování. Taky to tak máte?  ...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.