NOVINKY

Dlažba kolem bazénu? Nebo kamenný koberec?

Dlažba kolem bazénu | Kaštanová

Vlastní zahradní bazén je v horkých letních dnech nedocenitelný. Při jeho instalaci bychom měli také myslet na úpravu okolí bazénu. Zejména u zapuštěných bazénů je třeba důkladně vybrat, čím okolí zpevníme. S partnery Centra bydlení a designu Kaštanová vám přinášíme několik variant, ze kterých můžete vybírat.

Dlažba kolem bazénu

Okolí bazénů do země je přirozeně namáhaným místem. Jedním z možných zpevnění a zabezpečení je venkovní dlažba. Zvolit můžete například venkovní keramickou dlažbu, zároveň s odpovídajícími bazénovými lemy. Keramická dlažba je k okolí bazénu jako stvořená. Má protiskluzný povrch a celou řadu dekorů, kterými si přizpůsobíte výsledný vzhled bazénu. Pokud navíc zvolíte dlažbu o tloušťce 20 mm a širší, můžete počítat i se snadnou pokládkou na terče. Široký výběr včetně odborného poradenství najdete v showroomu Kerasevis.

Keramický dlažba kolem bazénu | Kaštanová

Z nabídky dlažeb můžete vybrat také dlažby betonové. Betonovou dlažbu k bazénu můžete pořídit také zároveň s bazénovým lemem, který má jak praktickou, tak estetickou funkci. I betonovou dlažbu si můžete vybrat z různých stylů, které například imitují dřevo nebo kámen. Vyznačuje se rychlou pokládkou, jednoduchou údržbou a odolností vůči oděru či chemikáliím. Bohatou expozici venkovní dlažby společnosti PRESBETON najdete v Centru hrubé výstavby.

Betonová dlažba kolem bazénu | Kaštanová

Pokud patříte mezi fanoušky přírodních materiálů, určitě zvažte kamennou dlažbu. Na výběr máte dlažbu z žuly, mramoru nebo například travertinu. Přírodní kámen je příjemný na dotek a snadno se čistí. Vybrat si ten pravý kámen pro vás můžete v showroomu DEKSTONE.

Kamenná dlažba kolem bazénu | Kaštanová

Co takhle kamenný koberec

Máte rádi kámen? Pak kromě kamenné dlažby můžete zvážit ještě jednu variantu a tou je kamenný koberec. Ten na Kaštanové nabízí ve svém showroomu česká společnost PIEDRA. Kamenný koberec krásně zútulní okolí vašeho bazénu a pokládky v exteriéru se nemusíte vůbec bát. Je mrazuvzdorný, bezespárý a navíc pochozí už po čtyřech hodinách. Má výborné protiskluzové vlastnosti a velice snadno se udržuje.

Kamenný koberec k bazénu | Kaštanová

Terasové desky bazénu také sluší

K bazénu do země můžete umístit také terasové desky z materiálu WPS RAU-WOOD – wood-polymer composite. Jedná se o materiál, který kombinuje unikátní vlastnosti dřeva s výhodami polymerních desek. Výsledná podlaha je tedy barevně stálá, snadno se udržuje a oproti dřevěným podlahám jsou desky bez třísek a suků. Desky najdete v podlahovém studiu Supellex.

Terasová prkna k bazénu | Kaštanová

K úpravě okolí bazénu máte celou řadu možností. Jaká je pro vás ta pravá? Přijďte se na vlastní oči přesvědčit do Centra bydlení a designu Kaštanová a pak už jen užívejte pohodové koupání ve vlastním bazénu.

Chci se dozvědět více o materiálech pro exteriéry


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Značky v novince

Keraservis

Specialisté na kvalitní obklady a dlažby, koupelnové vybavení, sanitární techniku, luxfery, podlahoviny i stavební chemii. Na více než 600 m2 se můžete přesvědčit o tom, že lze realizovat představy o ideálním prostoru, ve kterém se bez rušivých elementů budete cítit svobodně, tvořit v něm a relaxovat. Kvalitní italské obklady, dlažby či mozaiky vám pomohou vybrat profesionální odborníci, kteří vás hledáním perfektní koupelny ochotně provedou.

Presbeton

Společnost Presbeton patří k předním českým výrobcům betonového zboží pro stavby i úpravy komunikací se silnou pozicí v zahraničí. Její výrobky se vyznačují vysokou životností, jsou ekologické i mrazuvzdorné. Nabízí venkovní dlažby, zdící prvky, schodišťové prvky i výrobky venkovní architektury v provedení městských mobiliářů.

DEKSTONE

Atypické i tradiční dlažby a obklady do interiéru i exteriéru, kuchyňské a koupelnové desky, schody, parapety, obklady krbů, okrasné štěrky a valounky, luxusní podsvícené stěny... To je jen krátký výčet toho, co z velmi široké atypické a zakázkové výroby z přírodního kamene DEKSTONE nabízí.

PIEDRA

Společnost PIEDRA je výrobcem a prodejcem produktů z přírodního kamene. Na trhu působí od roku 2010 a zaměřuje se zejména na mramorové a kamenné koberce a prodej kamenných obkladů a dlažeb. V nabídce společnosti najdete také oblázky a drtě. Společnost PIEDRA získala ocenění Czech Superbrands, které v roce 2022 již popáté obhájila.  

Supellex

Svět podlah nabízí široký sortiment podlahovin od renomovaných českých i zahraničních výrobců, konkrétně můžete vybírat z vinylových podlah, dřevěných podlah, PVC, laminátových podlah, korků, koberců a přírodních linoleí. Díky 13 letům zkušeností spolehlivě poradí s výběrem zákazníkům a doporučí nejvhodnější řešení i obchodním partnerům. Díky excelentnímu zákaznickému servisu i bohaté nabídce podlahových materiálů a krytin si vybere opravdu každý.

Novinky & akce

Rekonstrukce showroomu Keraservis

Vážení zákazníci,   rádi bychom vás informovali o aktuálních provozních změnách na showroomu Keraservis, kter...

Jaké jsou barvy roku 2024? A jak se vybírají? Inspirujte se!

Rok co rok institut barev Pantone vyhlašuje barvu roku. Ta se stává jakýmsi průvodcem tónů pro designéry, arc...

PF 2024, Vánoční otevírací doba.

Milí přátelé, s koncem kalendářního roku často míváme potřebu ohlédnutí a rekapitulování. Taky to tak máte?  ...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.