NOVINKY

Dlažba kolem bazénu? Nebo kamenný koberec?

Dlažba kolem bazénu | Kaštanová

Vlastní zahradní bazén je v horkých letních dnech nedocenitelný. Při jeho instalaci bychom měli také myslet na úpravu okolí bazénu. Zejména u zapuštěných bazénů je třeba důkladně vybrat, čím okolí zpevníme. S partnery Centra bydlení a designu Kaštanová vám přinášíme několik variant, ze kterých můžete vybírat.

Dlažba kolem bazénu

Okolí bazénů do země je přirozeně namáhaným místem. Jedním z možných zpevnění a zabezpečení je venkovní dlažba. Zvolit můžete například venkovní keramickou dlažbu, zároveň s odpovídajícími bazénovými lemy. Keramická dlažba je k okolí bazénu jako stvořená. Má protiskluzný povrch a celou řadu dekorů, kterými si přizpůsobíte výsledný vzhled bazénu. Pokud navíc zvolíte dlažbu o tloušťce 20 mm a širší, můžete počítat i se snadnou pokládkou na terče. Široký výběr včetně odborného poradenství najdete v showroomu Kerasevis.

Keramický dlažba kolem bazénu | Kaštanová

Z nabídky dlažeb můžete vybrat také dlažby betonové. Betonovou dlažbu k bazénu můžete pořídit také zároveň s bazénovým lemem, který má jak praktickou, tak estetickou funkci. I betonovou dlažbu si můžete vybrat z různých stylů, které například imitují dřevo nebo kámen. Vyznačuje se rychlou pokládkou, jednoduchou údržbou a odolností vůči oděru či chemikáliím. Bohatou expozici venkovní dlažby společnosti PRESBETON najdete v Centru hrubé výstavby.

Betonová dlažba kolem bazénu | Kaštanová

Pokud patříte mezi fanoušky přírodních materiálů, určitě zvažte kamennou dlažbu. Na výběr máte dlažbu z žuly, mramoru nebo například travertinu. Přírodní kámen je příjemný na dotek a snadno se čistí. Vybrat si ten pravý kámen pro vás můžete v showroomu DEKSTONE.

Kamenná dlažba kolem bazénu | Kaštanová

Co takhle kamenný koberec

Máte rádi kámen? Pak kromě kamenné dlažby můžete zvážit ještě jednu variantu a tou je kamenný koberec. Ten na Kaštanové nabízí ve svém showroomu česká společnost PIEDRA. Kamenný koberec krásně zútulní okolí vašeho bazénu a pokládky v exteriéru se nemusíte vůbec bát. Je mrazuvzdorný, bezespárý a navíc pochozí už po čtyřech hodinách. Má výborné protiskluzové vlastnosti a velice snadno se udržuje.

Kamenný koberec k bazénu | Kaštanová

Terasové desky bazénu také sluší

K bazénu do země můžete umístit také terasové desky z materiálu WPS RAU-WOOD – wood-polymer composite. Jedná se o materiál, který kombinuje unikátní vlastnosti dřeva s výhodami polymerních desek. Výsledná podlaha je tedy barevně stálá, snadno se udržuje a oproti dřevěným podlahám jsou desky bez třísek a suků. Desky najdete v podlahovém studiu Supellex.

Terasová prkna k bazénu | Kaštanová

K úpravě okolí bazénu máte celou řadu možností. Jaká je pro vás ta pravá? Přijďte se na vlastní oči přesvědčit do Centra bydlení a designu Kaštanová a pak už jen užívejte pohodové koupání ve vlastním bazénu.

Značky v novince

Keraservis

Specialisté na kvalitní obklady a dlažby, koupelnové vybavení, sanitární techniku, luxfery, podlahoviny i stavební chemii. Na více než 600 m2 se můžete přesvědčit o tom, že lze realizovat představy o ideálním prostoru, ve kterém se bez rušivých elementů budete cítit svobodně, tvořit v něm a relaxovat. Kvalitní italské obklady, dlažby či mozaiky vám pomohou vybrat profesionální odborníci, kteří vás hledáním perfektní koupelny ochotně provedou.

Presbeton

Společnost Presbeton patří k předním českým výrobcům betonového zboží pro stavby i úpravy komunikací se silnou pozicí v zahraničí. Její výrobky se vyznačují vysokou životností, jsou ekologické i mrazuvzdorné. Nabízí venkovní dlažby, zdící prvky, schodišťové prvky i výrobky venkovní architektury v provedení městských mobiliářů.

DEKSTONE

Atypické i tradiční dlažby a obklady do interiéru i exteriéru, kuchyňské a koupelnové desky, schody, parapety, obklady krbů, okrasné štěrky a valounky, luxusní podsvícené stěny... To je jen krátký výčet toho, co z velmi široké atypické a zakázkové výroby z přírodního kamene DEKSTONE nabízí.

PIEDRA

Společnost PIEDRA je výrobcem a prodejcem produktů z přírodního kamene. Na trhu působí od roku 2010 a zaměřuje se zejména na mramorové a kamenné koberce a prodej kamenných obkladů a dlažeb. V nabídce společnosti najdete také oblázky a drtě. Společnost PIEDRA získala ocenění Czech Superbrands, které v roce 2022 již popáté obhájila.  

Supellex

Svět podlah nabízí široký sortiment podlahovin od renomovaných českých i zahraničních výrobců, konkrétně můžete vybírat z vinylových podlah, dřevěných podlah, PVC, laminátových podlah, korků, koberců a přírodních linoleí. Díky 13 letům zkušeností spolehlivě poradí s výběrem zákazníkům a doporučí nejvhodnější řešení i obchodním partnerům. Díky excelentnímu zákaznickému servisu i bohaté nabídce podlahových materiálů a krytin si vybere opravdu každý.

Novinky & akce

Inspirace na vybavení ložnice

Ložnice představuje království, které je jenom naše. Zde nabíráme síly na každý další den, poskytuje nám útoč...

Jak vybrat kuchyňskou pracovní desku

Na kuchyňské desce záleží. Nejenže ji svým každodenním používáním zatěžujete podstatně víc než jakoukoli jino...

5 důvodů, proč si pořídit šatnu

Šatna jako samostatná místnost? Určitě ano. Je to nejen praktický prostor, do kterého se přehledně vejde úpln...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.