NOVINKY

Videonávod: Pokládka venkovní dlažby

Pokládka venkovní dlažby

Zahrada tvoří naši vlastní malou oázu klidu. Můžeme zde dobít energii, načerpat čerstvý vzduch a zároveň si užívat naprostého soukromí. Pro bezpečný a pohodlný pohyb po zahradě, doporučujeme využít venkovní dlažbu. V článku níže vám přinášíme hned tři videonávody jak venkovní dlažbu položit.

Když plánujeme pokládku venkovní dlažby, máme na výběr dva základní postupy. Pokládku na sucho (tedy na terče nebo do trávy, štěrku, písku) nebo pokládku na lepidlo. Konkrétní postup pokládky tedy určuje, kde přesně chcete mít dlažbu umístěnou.

Pokládka venkovní dlažby na terče

Tato varianta pokládky je vhodná na balkony a terasy. Důležité upozornění: Na terče lze pokládat pouze dlažbu určenou do exteriéru, tedy o minimální šířce 2 cm.

Pokládka na lepidlo

Pokud plánujete pokládku venkovní dlažby na beton (tedy na balkon či verandu), ale dlažba je užší než 2 cm, musíte pokládat na lepidlo. V případě dlažby širší než 2 cm si můžete postup pokládky vybrat.

Pokládka venkovní dlažby do štěrku, písku, na trávu

Přímá pokládka do štěrku apod. je velmi jednoduchá. K pokládce nepotřebujete žádnou stavební chemii a postup zvládnete s běžným domácím nářadím. Tento typ pokládky je ideální k vytvoření chodníčků, ale i dlažby kolem bazénu.

Oslnila vás venkovní dlažba a už se vidíte, jak se po ní budete procházet na vaší zahradě? Přijďte si vybrat do showroomu KeraservisCentru bydlení a designu Kaštanová. Zde vám ochotně zodpoví i další případné doplňující dotazy ohledně pokládky.

Zajímají vás další tipy, jak zvelebit svoji zahradu? Přečtěte si našich 10 tipů jak ze zahrady vytvořit skutečný ráj.

 

Značky v novince

Keraservis

Specialisté na kvalitní obklady a dlažby, koupelnové vybavení, sanitární techniku, luxfery, podlahoviny i stavební chemii. Na více než 600 m2 se můžete přesvědčit o tom, že lze realizovat představy o ideálním prostoru, ve kterém se bez rušivých elementů budete cítit svobodně, tvořit v něm a relaxovat. Kvalitní italské obklady, dlažby či mozaiky vám pomohou vybrat profesionální odborníci, kteří vás hledáním perfektní koupelny ochotně provedou.

Novinky & akce

Kabaret na Kaštanové 2024

Kabaret na Kaštanové: Oslava devátých narozenin s nádechem elegance   Centrum bydlení a designu Kaštanová vás...

CERATOUCH od COREtec Floors: inovativní kamenné podlahy nově v Supellex

Hledáte podlahu, která nejen skvěle vypadá, ale je také výjimečně odolná a snadno se udržuje? Pak je kolekce ...

Rekonstrukce showroomu Keraservis

Vážení zákazníci,   rádi bychom vás informovali o aktuálních provozních změnách na showroomu Keraservis, kter...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.