Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude Centrum designu a bydlení Kaštanová z důvodu konání firmení akce UZAVŘENO.

Děkujeme za pochopení.

Ploty

Ploty

Ploty tradičně plní ryze praktickou funkci, a to oddělit náš pozemek a zároveň ho chránit před nežádoucí pozorností. V dnešní době však mohou zastávat také estetický a dekorativní doplněk naší zahrady. A to díky plotovým systémům nebo betonovým zdicím prvkům.

Centrum hrubé výstavby

Presbeton

Společnost Presbeton patří k předním českým výrobcům betonového zboží pro stavby i úpravy komunikací se silnou pozicí v zahraničí. Její výrobky se vyznačují vysokou životností, jsou ekologické i mrazuvzdorné. Nabízí venkovní dlažby, zdící prvky, schodišťové prvky i výrobky venkovní architektury v provedení městských mobiliářů.

Vítaným doplňkem rodinného domu je zahrada. Naše vlastní oáza odpočinku, kde můžeme dýchat čerstvý vzduch a relaxovat. Aby tato oáza byla skutečně jen naše, je třeba ji od blízkého okolí oddělit. Například plotem.

Skutečně funkčním řešením je betonový plot. Kromě toho, že vás bezpečně skryje před kolemjdoucími, dokáže absorbovat i část hluku. Společnost Presbeton nabízí celou řadu dekorů plotových systémů nebo zdicích prvků, takže kromě clony před okolím získáte také estetický doplněk vaší zahrady.

Můžete zvolit oplocení z deskových plotových systémů, což jsou 207 cm široké a 40 cm vysoké desky, které se usazují mezi betonové sloupky. Skládáním na sebe můžete vytvořit plot až 240 cm vysoký. Plot můžete také vystavět z betonových zdicích tvárnic, které mají přesvědčivý vzhled kamene nebo terakotové cihly. Ukázku zdicích prvků najdete v expozici společnosti Presbeton, která je součástí Centra hrubé výstavby.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.