Luxfery

Luxfery

Luxfery už dávno nejsou jen přežitkem dob minulých, naopak se už několik let pomalu ale jistě vrací do módy. Právem: nejenže jsou skleněné cihly skvělým designovým doplňkem interiéru (koupelen, kuchyní i obytných prostor), ale mají i řadu užitečných funkcí. V nabídce najdete luxfery čiré i barevné v celé škále vzorů, ale také i plastová okénka do luxfer, usnadňující ventilaci.

Značky

Keraservis

Specialisté na kvalitní obklady a dlažby, koupelnové vybavení, sanitární techniku, luxfery, podlahoviny i stavební chemii. Na více než 600 m2 se můžete přesvědčit o tom, že lze realizovat představy o ideálním prostoru, ve kterém se bez rušivých elementů budete cítit svobodně, tvořit v něm a relaxovat. Kvalitní italské obklady, dlažby či mozaiky vám pomohou vybrat profesionální odborníci, kteří vás hledáním perfektní koupelny ochotně provedou.

Pokud si myslíte, že luxfery u vás doma rozhodně nemají místo, nemůžete být dál od pravdy. Nejprve zapomeňte na zažloutlé skleněné cihly, které si dost možná pamatujete ze školních toalet. Dnešní luxfery jsou elegantním designovým prvkem, který se nabízí v celé řadě barev i vzorů, a tak sednou každému interiéru.

Rekonstruujete tmavou koupelnu bez oken? Pár řad čirých skleněných luxfer může ze sousední chodby propustit tolik světla, o kterém se vám ani nesnilo. Nemáte luxus samostatného WC? Potřebné soukromí vám poskytne nízká luxferová stěna z čirých nebo barevných skleněných tvárnic. Přemýšlíte, čím předělit obytné prostory, aby vám sloužily ještě lépe? Vsaďte na stěnu z barevných luxfer! Nejenže do vašeho interiéru vnese barvy, ale opticky ho zvětší a krásně provzdušní. A nasvětlená vypadá naprosto luxusně!

Vybrat si ty pravé luxfery pro vás a váš domov můžete v showroomu Keraservis. Najdete tady široký sortiment čirých i barevných, lesklých i matných luxfer v různých rozměrech a vzorech – hladké, s vlnkou i dekorem. Nechybí plastová větrací okna do luxfer ani materiál pro klasickou či BlockLock montáž.  

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.