Důležité sdělení:

Vážení klienti, dovolujeme si vás upozornit, že ve dnech od 18. 12. 2023 - 7. 1. 2024 bude showroom VALMAX uzavřený.

Děkujeme za pochopení.

NOVINKY

Moderním fasádám sluší velkoformáty

Velkoformátové fasádní panely Ruukki | Kaštanová

Aktuálním trendům v oblasti obkladů a dlažeb vévodí velkoformáty. V souladu s tímto trendem roste obliba použití velkoformátových panelů také na fasádách. Příkladem je novinka našeho partnera Ruukki® Primo.

Špičková moderní fasáda

Fasádní systém Ruukki® Primo je díky nejmodernějším výrobním procesům dokonale rovný, což umožňuje jeho použití i v případě složitých konstrukcí. Jednotlivé panely jsou tvořeny jedinečnými zešikmenými vodorovnými hranami. Ty v kombinaci s plynule nastavitelnou šířkou spáry zaručují nižší náklady na údržbu. V případě poškození je možnost jednoduché výměny jednotlivých panelů Ruukki® Primo.

Fasádní panely velkých formátů najdete po celém světě

Moderní fasády, které upoutají na první pohled si již našli své obdivovatele. Najít je můžete na různých rekreačních či komerčních prostorech. Díky svému elegantnímu vzezření jsou oblíbené zejména v objektech spadajících pod prestižní značky. Fasádní panely Ruukki® Primo najdete například u prodejce automobilů Jaguár a Land Rover v Norsku.

Velkoformátové fasádní panely Ruukki | Kaštanová

Panely je možné perforovat, čímž se budova oživí a získá na zajímavosti. Na první pohled jistě upoutá budova nákupního centra DOMINA v Lotyšsku. Pozoruhodný oblek si rozhodně zaslouží také datové centrum LUMI ve Finsku. I v tomto případě byly využity perforované panely Ruukki® Primo. Inspirovat se můžete také fasádou hotelu Quality Hotel Arlanda XPO, která se nachází ve Švédsku, kousek od stockholmského letiště. Co říkáte, získaly si velkoformáty i vás?

Velkoformátové fasádní panely Ruukki | Kaštanová

Chcete upoutat pozornost na první pohled? Kvalitní a estetická fasáda je jistě tou správnou cestou. Přesvědčte se o jedinečných vlastnostech produktů společnosti Ruukki na vlastní oči v Centru hrubé výstavby.

Značky v novince

Ruukki

Původně finská společnost Ruukki je předním výrobcem střešních krytin, fasádních systémů, ocelových konstrukcí a nosných profilů. Začínala zpracováním oceli, dnes se však zaměřuje výhradně na střechy a fasády. Jejich řešení se vyznačuje vysokou životností s velmi dlouhou zárukou, energetickou úsporností a vysokou jakostí.

Novinky & akce

Novinky z dílny DAFE-PLAST pro vaše okna i dveře

Jaké novinky a trendy rezonují na poli designu výrobků výplní stavebních otvorů? Názorně si ukažme v portfoli...

Moderní dům, který levituje nad Brnem

Další architektonická dominanta Brna! Jaký dům se to objevil v jeho kopcích? Stavba, kterou tvoří dvě horizon...

Jak se staví pasivní dům?

Moderní trendy ve stavebnictví a současné všudypřítomné hledání úspor způsobují, že čím dál více budov se sta...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.