NOVINKY

Ozdobte svůj domov pomocí moderních doplňků

Zabydlete se s doplňky | Kaštanová

Doplňky do domácnosti a moderní dekorace mohou být skvělým způsobem, jak přidat do vašeho domova osobní styl a zajímavé akcenty. Tyto doplňky mohou být velmi různorodé - od květinových dekorací, až po umělecká díla a designové předměty.

Proč domů pořídit doplňky

Jedním z hlavních důvodů, proč mít doma doplňky, je vytvoření atmosféry skutečného domova. Pomohou vám také docílit kýženého stylu vašeho interiéru. Například, pokud milujete styl vintage, můžete zvolit doplňky v tomto stylu, jako jsou staré rámečky, dekorační koše, nebo retro lampy. Pokud preferujete moderní styl, můžete zvolit minimalistické doplňky, jako jsou elegantní vázy, nebo abstraktní umělecká díla. Kromě toho, některé doplňky mohou být praktické a užitečné, jako například dekorační koše na uložení věcí nebo dekorační polštářky na zpříjemnění odpočinku.

Zabydlete se s doplňky a dekoracemi | Kaštanová

Dekorační polštářky mají obecně v domácnosti velký význam. Výrazným způsobem ovlivňují, jestli se doma cítíme pohodlně. Každý člen domácnosti si je navíc může přizpůsobit svému vkusu a osobním požadavkům. Dekorační polštářky, které určitě uspokojí vaše potřeby najdete v showroomu Optimal Interier Design.

Vděčnou dekorací jsou umělecké prvky

Moderní dekorace se neustále vyvíjejí a nabízejí mnoho zajímavých a originálních nápadů, jak vylepšit interiér vašeho domova. Naopak věčnou klasikou jsou umělecká díla. Jednoduchým způsobem, jak zkombinovat umění a přírodní motivy jsou mechové obrazy. Ty se vytváří ze speciálního přírodího stabilizovaného tzv. mumifikovaného mechu, který vydrží v teplotách od 5°C – 30°C klidně i deset let. V Centru bydlení a designu Kaštanová najdete specialisty na originální mechové obrazy v showroomu Němec.

Mechový obraz můžete zasadit do surového rámu, na kterém bude aplikovaná betonová stěrka. A zde pro vás máme dobrou zprávu, protože v showroomu Němec pořídíte také luxusní betonové stěrky. Certifikované stěrky společnosti Němec Imitace betonu® a Betonepox® můžete pořídit v řadě barevných odstínů, takže samy o sobě mají dekorativní charakter a vytváří doplněk domácnosti.

Zabydlete se s doplňky a dekoracemi | Kaštanová

Zdá se vám, že mechové obrazy nepřináší dostatek přírodního elementu? Pak pro vás má společnost Němec jinou variantu – a to vertikální zahrady. Jedná se o rostlinnou stěnu se systémem zavlažování. Vertikální zahrada rozhodně zaujme na první pohled a stane se imopzantním doplňkem vašeho interiéru.

Zabydlete se s doplňky a dekoracemi | Kaštanová

Nezapomínejte na koupelnu

Kapitolou samu pro sebe jsou doplňky do koupelny. Vybavení koupelny by nám mělo maximálně pomoci nastartovat den a naopak se očistit po dnu proběhlém. Kromě základního vybavení, jako je sanita nebo zrcadlo, jsou doplňky stěžejní pro výsledný dojem z užívání koupelny. V jakém designu a hlavně jak funkční zvolíte mýdlenku, držák toaletního papíru nebo háčky na ručníky, podvědomě ovlivní začátek a konec vašeho dne víc, než si myslíte. Proto navštivte koupelnové studio Keraservis, kde s vámi koupelnu doladí k dokonalosti včetně doplňků.

Zabydlete se s doplňky a dekoracemi | Kaštanová

Výběr správných doplňků a dekorací může být náročný, ale zároveň zábavný proces. Je důležité vybrat si doplňky, které se vám líbí, které vám budou dělat radost, a zároveň, které se hodí k celkovému stylu vašeho interiéru. Pokud si nejste jisti, jaké doplňky zvolit navštivte Centrum bydlení a designu Kaštanová a poraďte se s našimi odborníky. 

Chci více informací o dekoracích


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Značky v novince

Optimal Interier Design

Specialista na tapety, dekorační a potahové látky, koberce, kvalitní čalouněný sedací nábytek, závěsné systémy, garnýžové tyče a vnitřní stínění. Sehraný tým zajistí zaměření, návrh interiéru a realizaci celého projektu včetně šití, pokládky koberců, tapetování, malby a montáže systémů. Luxusní designové potahové a dekorační látky ocení nároční koncoví klienti i majitelé komerčních interiérů.

Keraservis

Specialisté na kvalitní obklady a dlažby, koupelnové vybavení, sanitární techniku, luxfery, podlahoviny i stavební chemii. Na více než 600 m2 se můžete přesvědčit o tom, že lze realizovat představy o ideálním prostoru, ve kterém se bez rušivých elementů budete cítit svobodně, tvořit v něm a relaxovat. Kvalitní italské obklady, dlažby či mozaiky vám pomohou vybrat profesionální odborníci, kteří vás hledáním perfektní koupelny ochotně provedou.

Němec

Společnost Němec se zabývá realizací stylových povrchů, vertikálních zahrad a mechových obrazů. Vyvíjí vlastní nejmodernější technologie, díky kterým uspokojí i ty nejnáročnější představy o dokonalém designu interiérů. To vše vám přináší v České republice i v zahraničí již více než 20 let. Mezi jejich ikonické technologie patří stěrky Imitace betonu® a Betonepox®.

Novinky & akce

Kabaret na Kaštanové 2024

Kabaret na Kaštanové: Oslava devátých narozenin s nádechem elegance 9. narozeniny Centra bydlení a designu Ka...

Nové vířivky Villeroy & Boch v Centru designu a bydlení na Kaštanové

Firma Eurowellness specializující se na dodávku špičkových wellness produktů, přináší do Centra designu a byd...

Představujeme Betonepox®: epoxidovou stěrku, která vnese barvy do vašeho domova

Betonové stěrky zažívají boom nejen v industriálních interiérech, ale všude tam, kde se od povrchů vyžaduje p...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.