Zrcadla do koupelny

Zrcadla do koupelny

Zrcadlo, zrcadlo, pověz... Kdo by neznal tuhle ikonickou scénku z pohádky? Je sice pravda, že vám neporadíme, kde najít kouzelná zrcadla, ale ta krásná a nadčasová zrcadla do koupelny najdete v Keraservis! Můžete vybírat z mnoha typů, velikostí, provedení a také s dalšími přídavnými funkcemi. Zrcadlo v koupelně je přece základní vybavení, které by zde opravdu chybět nemělo. Ať už vyznáváte minimalismus a hledáte obyčejné kruhové zrcadlo, nebo hledáte zrcadlovou skříňku s úložným prostorem, tak tady si najdete.

Značky

Keraservis

Specialisté na kvalitní obklady a dlažby, koupelnové vybavení, sanitární techniku, luxfery, podlahoviny i stavební chemii. Na více než 600 m2 se můžete přesvědčit o tom, že lze realizovat představy o ideálním prostoru, ve kterém se bez rušivých elementů budete cítit svobodně, tvořit v něm a relaxovat. Kvalitní italské obklady, dlažby či mozaiky vám pomohou vybrat profesionální odborníci, kteří vás hledáním perfektní koupelny ochotně provedou.

Zrcadla v koupelně jsou nepostradatelným společníkem. Nejenže nám ihned ukážou, jak krásní jsme, ale především pomáhají i zútulnění celého interiéru. A v malých koupelnách doslova kouzlí s optickým zvětšením místnosti. Proto si můžete vybírat obyčejná zrcadla - zkrátka jen výřez v kruhovém nebo obdélníkovém tvaru nebo můžete vybrat praktickou zrcadlovou skříňku. Ta vám pomůže schovat nutnosti, které potřebujete mít ihned po ruce a zároveň je ochrání před znečištěním. Často je taková zrcadlová skříňka vybavena dalšími praktickými doplňky jako je elektrická zásuvka nebo i bezkontaktní nabíjení smartphonu.

Kromě prostorných a velkých zrcadel si ale do své koupelny můžete vybírat i drobná kosmetická zrcátka. S podsvícením, se zvětšovacím efektem, závěsná nebo třeba s prodlužovacím ramenem. Takový malý pomocník, který potěší každou ženu při jejím zkrášlování.

Pokud ale zrovna vybíráte prostorné zrcadlo do moderní koupelny, tak se zaměřte i na funkci odmlžování. Určitě to znáte - užíváte si horkou sprchu nebo skvělou koupel ve vaně, ale sotva se chcete podívat do zrcadla, tak nevidíte nic jiného než jen zamlžené sklo... Zrcadla jsou dnes vybavena funkcí, díky které vás tohle nepotká!

Přijďte se proto inspirovat na showroom Keraservis. Zrcadla si můžete prohlédnout a vyzkoušet. Třeba jejich intenzitu osvětlení - detail, který rozhodně není dobré podcenit nebo způsob zapínání světla - jako na videu:

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.