NOVINKY

Stylové stěrky vytvoří nadčasový interiér

Stylové stěrky vytvoří nadčasový interiér

Vytvářet své bydlení snů je proces plný radostných i strastiplných okamžiků. Je úžasné pozorovat, jak se přímo před našima očima formuje království, ve kterém budeme vládnout my. Ale asi všichni se shodneme, že to není zážitek, který bychom chtěli absolvovat každý rok. Zkrátka, cílem každého je vytvořit dokonalý nadčasový interiér, abychom do něj nemuseli v blízké budoucnosti příliš zasahovat a přizpůsobovali ho jen aktuálními detaily. Cestou, jak takového interiéru dosáhnout, je využití funkčních technologií, které akcentují jemnost, ale i odolnost

Perfektním příkladem nadčasové technologie je stěrka s betonovým efektem, kterou můžeme aplikovat na podlahu i stěny. Stěrky Imitace betonu® a Betonepox® splňují požadavek na minimalismus a čisté linie a zároveň dojde k otevření a projasnění prostoru. V jakém případě můžete stěrky použít?

Stylové betonové stěrky Němec | Centrum Kaštanová

Úsporné, přesto funkční

Betonepox® je epoxidová stěrka, která dokonale imituje betonovou plochu. Vytvoří velice moderní efekt, je velmi odolná a má mnohaletou životnost. Sama o sobě je nesavá, takže není třeba ji dále lakovat a beze strachu ji můžete použít např. ve sprchovém koutě - jak na podlaze, tak na stěně. Díky její technologické specifikaci dokonce ušetříte za plošné hydroizolace.

Stylové betonové stěrky Němec | Centrum Kaštanová

Nechte promlouvat doplňky

Imitace betonu® je naopak stěrka cementová. Nanáší se v tloušťce cca 1,5 mm a vhodná je na jakékoli povrchy. Existuje v řadě barevných provedení - není tedy problém ji sladit s interiérem a zároveň nechat vyniknout zvoleným doplňkům. Díky jejím vlastnostem ji můžete utírat vlhkým hadříkem a pokud ji ošetříte lakem, můžete ji použít i na namáhaných plochách, jako je třeba za kuchyňskou linkou.

Stylové betonové stěrky Němec | Centrum Kaštanová

Oba typy stěrek jsou předurčeny, aby s vámi bydleli, prakticky dokud vás nepřestanou bavit. Stačí se o ně dobře starat.

Využití efektivně a beze zbytků

Kvalita a jedinečnost betonových stěrek způsobuje, že mají pověst dražšího materiálu. Je pravdou, že hobbymarkety nabízí i levnější možnosti, pokud se ovšem budeme pohybovat v kategorii kvalitních a spolehlivých produktů, vychází stěrky srovnatelně nebo i výhodněji než jejich alternativy. V ceně stěrky už je totiž započítána i její aplikace. Překážkou nejsou ani nepravidelné místnosti, stěrka se jim plně přizpůsobí aniž by vznikaly zbytečné odřezy. Platíte zkrátka jen za skutečně upravenou plochu. 

Stylové betonové stěrky Němec | Centrum Kaštanová

Vhodné od koupelny po obchodní centrum

Své místo si stěrky najdou prakticky v jakémkoli objektu. V rodinných domech a bytech je můžete aplikovat v kuchyni, koupelně, dokonce i v bazénu. Profesionální vzhled dodají i komerčním objektům jako jsou administrativní budovy nebo průmyslová centra. Jejich velkou výhodou je naprostá jedinečnost. Nikdo totiž nedokáže vytvořit dvě identické stěny. I v případě použití stejného materiálu, výsledek bude vždy vizuálně odlišný.

Stylové betonové stěrky Němec | Centrum Kaštanová

Přijďte si prohlédnout a osahat betonové stěrky do showroomu firmy Němec s.r.o., který najdete v Centru bydlení a designu Kaštanová

Zdroj fotografií: Kateřina Němcová pro NĚMEC s.r.o, Tomáš Pfeffer pro LUGI, Kiva Photography pro OOOOX

Značky v novince

Němec

Společnost Němec se zabývá realizací luxusních povrchů v České republice i v zahraničí. Nabízí vlastní vyvinuté nejmodernější technologie jako jsou Imitace betonu, Betonepox, Betonepox Fine a Betonepox Soft. Díky dvacetileté každodenní práci si společnost vyvinula vlastní know how, které neustále zdokonaluje. Umí vám dokonce přinést kus přírody až do domu pomocí unikátních vertikálních zahrad.

Novinky & akce

Inspirace na vybavení ložnice

Ložnice představuje království, které je jenom naše. Zde nabíráme síly na každý další den, poskytuje nám útoč...

Jak vybrat kuchyňskou pracovní desku

Na kuchyňské desce záleží. Nejenže ji svým každodenním používáním zatěžujete podstatně víc než jakoukoli jino...

5 důvodů, proč si pořídit šatnu

Šatna jako samostatná místnost? Určitě ano. Je to nejen praktický prostor, do kterého se přehledně vejde úpln...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.