NOVINKY

Harmonický kousek přírody - Mechové stěny a obrazy

Mechový obraz od firmy Němec. | Kaštanová

Pohled na svěží, sametově zelené mechové plochy navozuje blahodárný pocit pohody a klidu. Mechové stěny a obrazy se rychle staly nepostradatelnou součástí mnoha architektonických projektů a jsou oblíbeným designovým doplňkem, který svým klientům stále častěji navrhují špičkoví architekti a designéři na míru. Skvěle padnou do každého interiéru, ať už se jedná o váš domov, kancelářské prostory, butiky, showroomy či restaurace.

Mechová stěna od firmy Němec. | Kaštanová

Jejich stále zelenou barvu zajišťuje proces konzervace a stabilizace. Tajemství jejich úspěchu spočívá v ručním sběru a následném sušení na slunci. Mechové stěny budou zdobit interiér po mnoho let a jejich údržba je prakticky minimální. Společnost NĚMEC s.r.o. nabízí ten nejkvalitnější materiál, díky kterému vám budou mechové obrazy dělat radost dlouhé roky - mezi nejoblíbenější v nabídce patří sobí mech Reindeer Moss, plátový mech Sheet Moss, španělský mech Spanish Moss, královský mech Royal Pool Moss, či pravý lesní mech Forest Moss.

Mechový obraz od firmy Němec. | Kaštanová

Pořídit lze nejen velkoformátové mechové stěny, ale také menší mechové obrazy či aranžované mechové kompozice v rámech. V nabídce společnosti Němec jsou také mechové obrazy v betonových rámech potažených ručně aplikovanou stěrkou Betonepox®, které vytvářejí zajímavý protiklad k přírodní ploše obrazu. Pro kreativní jedince jsou k dispozici jednotlivá balení mechu, ze kterého si pomocí své fantazie vytvoří umělecké dílo přesně podle svých představ.

Přijďte si vybrat a inspirovat se na showroom Němec do Centra bydlení a designu Kaštanová.

Článek vznikl v rámci příprav magazínu OKO 2022 - celý si jej můžete přečíst ZDE

Chci více informací o mechových obrazech


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Značky v novince

Němec

Společnost Němec se zabývá realizací stylových povrchů, vertikálních zahrad a mechových obrazů. Vyvíjí vlastní nejmodernější technologie, díky kterým uspokojí i ty nejnáročnější představy o dokonalém designu interiérů. To vše vám přináší v České republice i v zahraničí již více než 20 let. Mezi jejich ikonické technologie patří stěrky Imitace betonu® a Betonepox®.

Novinky & akce

Rekonstrukce showroomu Keraservis

Vážení zákazníci,   rádi bychom vás informovali o aktuálních provozních změnách na showroomu Keraservis, kter...

Jaké jsou barvy roku 2024? A jak se vybírají? Inspirujte se!

Rok co rok institut barev Pantone vyhlašuje barvu roku. Ta se stává jakýmsi průvodcem tónů pro designéry, arc...

PF 2024, Vánoční otevírací doba.

Milí přátelé, s koncem kalendářního roku často míváme potřebu ohlédnutí a rekapitulování. Taky to tak máte?  ...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.