NOVINKY

Harmonický kousek přírody - Mechové stěny a obrazy

Mechový obraz od firmy Němec. | Kaštanová

Pohled na svěží, sametově zelené mechové plochy navozuje blahodárný pocit pohody a klidu. Mechové stěny a obrazy se rychle staly nepostradatelnou součástí mnoha architektonických projektů a jsou oblíbeným designovým doplňkem, který svým klientům stále častěji navrhují špičkoví architekti a designéři na míru. Skvěle padnou do každého interiéru, ať už se jedná o váš domov, kancelářské prostory, butiky, showroomy či restaurace.

Mechová stěna od firmy Němec. | Kaštanová

Jejich stále zelenou barvu zajišťuje proces konzervace a stabilizace. Tajemství jejich úspěchu spočívá v ručním sběru a následném sušení na slunci. Mechové stěny budou zdobit interiér po mnoho let a jejich údržba je prakticky minimální. Společnost NĚMEC s.r.o. nabízí ten nejkvalitnější materiál, díky kterému vám budou mechové obrazy dělat radost dlouhé roky - mezi nejoblíbenější v nabídce patří sobí mech Reindeer Moss, plátový mech Sheet Moss, španělský mech Spanish Moss, královský mech Royal Pool Moss, či pravý lesní mech Forest Moss.

Mechový obraz od firmy Němec. | Kaštanová

Pořídit lze nejen velkoformátové mechové stěny, ale také menší mechové obrazy či aranžované mechové kompozice v rámech. V nabídce společnosti Němec jsou také mechové obrazy v betonových rámech potažených ručně aplikovanou stěrkou Betonepox®, které vytvářejí zajímavý protiklad k přírodní ploše obrazu. Pro kreativní jedince jsou k dispozici jednotlivá balení mechu, ze kterého si pomocí své fantazie vytvoří umělecké dílo přesně podle svých představ.

Přijďte si vybrat a inspirovat se na showroom Němec do Centra bydlení a designu Kaštanová.

Článek vznikl v rámci příprav magazínu OKO 2022 - celý si jej můžete přečíst ZDE

Chci více informací o mechových obrazech


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Značky v novince

Němec

Společnost Němec se zabývá realizací luxusních povrchů v České republice i v zahraničí. Nabízí vlastní vyvinuté nejmodernější technologie jako jsou Imitace betonu, Betonepox, Betonepox Fine a Betonepox Soft. Díky dvacetileté každodenní práci si společnost vyvinula vlastní know how, které neustále zdokonaluje. Umí vám dokonce přinést kus přírody až do domu pomocí unikátních vertikálních zahrad.

Novinky & akce

Designový den na Kaštanové

Den plný odborných informací a produktových novinek ze světa architektury, zakončený odbornou přednáškou jedn...

Ozdobte svůj domov pomocí moderních doplňků

Doplňky do domácnosti a moderní dekorace mohou být skvělým způsobem, jak přidat do vašeho domova osobní styl ...

Tipy, jak vybrat podlahu pro váš domov

Stavíte nebo plánujete renovaci svého domu nebo bytu? Výběr podlahy může být jednou z nejdůležitějších rozhod...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.