NOVINKY

Harmonický kousek přírody - Mechové stěny a obrazy

Mechový obraz od firmy Němec. | Kaštanová

Pohled na svěží, sametově zelené mechové plochy navozuje blahodárný pocit pohody a klidu. Mechové stěny a obrazy se rychle staly nepostradatelnou součástí mnoha architektonických projektů a jsou oblíbeným designovým doplňkem, který svým klientům stále častěji navrhují špičkoví architekti a designéři na míru. Skvěle padnou do každého interiéru, ať už se jedná o váš domov, kancelářské prostory, butiky, showroomy či restaurace.

Mechová stěna od firmy Němec. | Kaštanová

Jejich stále zelenou barvu zajišťuje proces konzervace a stabilizace. Tajemství jejich úspěchu spočívá v ručním sběru a následném sušení na slunci. Mechové stěny budou zdobit interiér po mnoho let a jejich údržba je prakticky minimální. Společnost NĚMEC s.r.o. nabízí ten nejkvalitnější materiál, díky kterému vám budou mechové obrazy dělat radost dlouhé roky - mezi nejoblíbenější v nabídce patří sobí mech Reindeer Moss, plátový mech Sheet Moss, španělský mech Spanish Moss, královský mech Royal Pool Moss, či pravý lesní mech Forest Moss.

Mechový obraz od firmy Němec. | Kaštanová

Pořídit lze nejen velkoformátové mechové stěny, ale také menší mechové obrazy či aranžované mechové kompozice v rámech. V nabídce společnosti Němec jsou také mechové obrazy v betonových rámech potažených ručně aplikovanou stěrkou Betonepox®, které vytvářejí zajímavý protiklad k přírodní ploše obrazu. Pro kreativní jedince jsou k dispozici jednotlivá balení mechu, ze kterého si pomocí své fantazie vytvoří umělecké dílo přesně podle svých představ.

Přijďte si vybrat a inspirovat se na showroom Němec do Centra bydlení a designu Kaštanová.

Článek vznikl v rámci příprav magazínu OKO 2022 - celý si jej můžete přečíst ZDE

Chci více informací o mechových obrazech


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Značky v novince

Němec

Společnost Němec se zabývá realizací luxusních povrchů v České republice i v zahraničí. Nabízí vlastní vyvinuté nejmodernější technologie jako jsou Imitace betonu, Betonepox, Betonepox Fine a Betonepox Soft. Díky dvacetileté každodenní práci si společnost vyvinula vlastní know how, které neustále zdokonaluje. Umí vám dokonce přinést kus přírody až do domu pomocí unikátních vertikálních zahrad.

Novinky & akce

Přivítejte v interiéru barvu roku 2023 – Viva Magenta

S příchodem nového roku vtrhla do mnohých interiérů červenorůžovofialová bouře. Pantone jako barvu roku vyhlá...

Betonové stěrky v interiéru rodinného domu

Spojovacím prvkem moderních interiérů je minimalismus a čisté, provázané, nadčasové uspořádání. Do takových i...

Malá koupelna s vanou i se sprchovým koutem

Přesvědčte se, že i malá koupelna může dokonale naplnit vaše představy a potřeby. Ať už jsou jakékoli. Ideáln...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.