NOVINKY

Betonová stěrka za kuchyňskou linku patří!

Betonová stěrka za kuchyňskou linkou | Kaštanová

O důležitosti kuchyně v každé domácnosti není třeba polemizovat. Jejímu zařizování bychom tedy měli věnovat patřičnou péči. Z kuchyně by měla vyzařovat srdečnost, komfort, ale také čistota. Jak jistě každý amatérský i profesionální kuchař ví, jedna z největších zátěží je na plochu za kuchyňskou linkou.

Jaký povrch vybrat za kuchyňskou linku

Moderní doba nám dává téměř nepřeberné možnosti, jaký povrch za kuchyňskou linku zvolit. Můžeme vybírat sklo, keramické obklady, laminát nebo lino. Mezi méně tradiční materiály patří betonové stěrky. Přitom i u betonové stěrky si můžete vybírat z řady dekorů, barev i materiálů.

Za kuchyňskou linku můžete použít cementovou stěrku, kterou ovšem musíte před používáním kuchyně zalakovat, aby na stěrku neprosákly mastnoty a nečistoty. Lak stěrku ochrání a pak ji můžete beze strachu z poškození otírat klasickou houbičkou a mycím prostředkem.

Betonová stěrka v kuchyni | Kaštanová

Z cementových stěrek můžete vybrat například dekor Imitace betonu, Perlatu s perleťovým efektem, Granite s výraznou strukturou nebo naopak Metalic s texturou téměř dokonale hladkou. Kromě zvolené struktury můžete vybírat také z široké palety odstínů. Vaše stěrka tak do vaší kuchyně dokonale zapadne.

Sáhnout můžete také po epoxidové stěrce Betonepox, která má oproti cementové stěrce velkou výhodu a to tu, že se nemusí zalakovávat, protože přírodní materiál je sám o sobě odolný vůči mastnotám a nesavý. Zároveň můžete také vybírat z několika druhů hrubosti a barev.

Oproti ostatním materiálům, které můžete použít za pracovní deskou, je betonová stěrka nejvíce flexibilní. Přesně pokryje jakýkoli zaoblený roh, do niky není potřeba nic řezat a přizpůsobí se jakémukoli tvaru.

Betonová stěrka v kuchyni | Kaštanová

Pokud vás betonová stěrka zaujala, rozhodně doporučujeme navštívit showroom společnosti Němec. Na pokládku betonové stěrky je třeba precizní práce, proto společnost Němec nedodává pouze materiál, ale vždy stěrku i realizuje. Velkou výhodou je poskytnutí 100% záruky na výsledek práce. Showroomy najdete buď v Praze – Krči nebo v Centru bydlení a designu Kaštanová. Čekají na vás odborníci, kteří s vámi projdou technické možnosti, pomohou vybrat konkrétní stěrku a navíc vám nabídnou vynikající kávu. Neváhejte tedy a domluvte si nezávaznou schůzku.

Chci více informací o betonových stěrkách


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Značky v novince

Němec

Společnost Němec se zabývá realizací stylových povrchů, vertikálních zahrad a mechových obrazů. Vyvíjí vlastní nejmodernější technologie, díky kterým uspokojí i ty nejnáročnější představy o dokonalém designu interiérů. To vše vám přináší v České republice i v zahraničí již více než 20 let. Mezi jejich ikonické technologie patří stěrky Imitace betonu® a Betonepox®.

Novinky & akce

Kabaret na Kaštanové 2024

Kabaret na Kaštanové: Oslava devátých narozenin s nádechem elegance 9. narozeniny Centra bydlení a designu Ka...

Nové vířivky Villeroy & Boch v Centru designu a bydlení na Kaštanové

Firma Eurowellness specializující se na dodávku špičkových wellness produktů, přináší do Centra designu a byd...

Představujeme Betonepox®: epoxidovou stěrku, která vnese barvy do vašeho domova

Betonové stěrky zažívají boom nejen v industriálních interiérech, ale všude tam, kde se od povrchů vyžaduje p...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.